Jump to content
BulForum.com

Проблем с 6600гт


Recommended Posts

ОТ около 4-5 месеца имам Гф 6600гт и имам следния проблем...

от време на време ми се появява следното съобщение:

The nvidia system sentinel is reporting that the nvidia-powered grafics card is not receiving sufficent power

To protect your hardware from potential damage or causing a potential system lockup, the graphics processor has lowered its performance to a level that allows continued safe operations.

 

 

Какво да правя?КАбела е вързан...идей?

Оже би ми трябва по-хубаво и здраво захранване?

Преди го показваше от време на време като играя по-тежки игри,но спря и сега от 2 дена като влизам в интеррнет ми го показва... :(

Link to comment
Share on other sites

еми кажи си и другите спецификации на компютъра, аз немога да помогна, но мисля че на по разбиращите ще им трябват за да могат да ти помогнат :)

Link to comment
Share on other sites

Естествено!!И сигурно,затова ти е показвало съобщението при тежичките и ги,защото картата не работи ефективно(а.к.а. намалена е производителността,за да не смуче много ток,защото дефакто не и стига ;))

Link to comment
Share on other sites

И според мен е време да смениш захранването.:)

Освен това за всеки случай си провери молекс конектора

(молекса който е свързан към картата),данебида е излезнал

някой пин и определена линия от захранването да не ти работи!!!

Ако не е от това направо сменяй захранването.

 

А ако искаш да получиш възможно най-добър и точен съвет напиши цялата конфигурация!! :)

Link to comment
Share on other sites

а според мен не е включено допълнителното захранване на картата

А според мен версията на Tool е по-вероятна....някой пин да не прави постоянен (добър) контакт....или пък наистина може просто захранването му да е слабичко....защото ако изобщо не е включено, би трябвало още в процеса на началното зареждане да даде съобщение за липса на такова. ;)

Link to comment
Share on other sites

а според мен не е включено допълнителното захранване на картата

 

Човека е писал,че кабела е сложен.:) :P

Предполагам,че има предвид кабела за допълнителното

захранване,но ако е сложен и пак прави така или някой пин е

излезнал от гнездото си и не дава контакт,или плаче за ново захранване.

Link to comment
Share on other sites

ами и аз мисля че трябва да си зема ново засханване..но съм много бос в тази облст и ще е хубаво да ми предложите нещо.

Ианче ситуацията е следната:Миналия ден отворих щтайгата почистил я внимателно и изкарах кабела и го вкарах докрай.От тогана не ми е правила проблеми(дори пуснах и най-тежката си игра при която преди правеше проблеми и сега всичко е ок) и бтв не съм я затворил....едната страна е отворена...

Иначе доматите в щтайгата са ми: селерон на 1.8гхз,256 ддр рам,80гб хард-екселстор,захранването ми е това от кутията(а тя не е нищо особенно) дъното ми е мси...

Link to comment
Share on other sites

според мен си е било точно от кабела на захранването. Ако е от захранването няма да ти изписва събщения, а ще ти прави мизерии като ти се ресва компютъра и такива

Link to comment
Share on other sites

според мен си е било точно от кабела на захранването. Ако е от захранването няма да ти изписва събщения, а ще ти прави мизерии като ти се ресва компютъра и такива

ok...значи за сега няма да бързам да купувам...а по нататък ще видим..мерси на всички..ако имам някви нови проблеми ще пиша пак

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...