Jump to content
BulForum.com

M:i:III


Recommended Posts

ами гледах рекламата и изглежда зарибяващ а като се има предвид че миналите епизоди ме кефят със сигурнаст ще гледам и този.мисля обаче да го изчакам да излезе на по добро качество...пък още няма и субтитри

Link to comment
Share on other sites

Качеството е уникално просто думи няма =] не си струва да се гледа с такова качество..като го оправят и ъпнат субс тогава :)

Link to comment
Share on other sites

mnogo me kefite kato po4nete s takiva topici....nqma subs....ka4estvoto e kofti....mi mnogo qsnoooo!

onq den izlezna kak iskate da e....koito se zaribqva po ek6yni 6te otide na kino da go gleda 6toto to zreli6tnite filmi sa za kinoto....kajete ne6to ako ste 4uli za filma a ne prazni prikazki....kato naprimer 4e rejisiora e sy6tiq koito e napravil armagedon navremeto s brus uilis...aide sys zdrave

Link to comment
Share on other sites

Единственото, което ме кефи от поредицата, е саундтракът на Металика към 2-та част :) . Тоя филм изобщо не го харесвам, пък и Том ме дразни...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Преди малко гледах филмчето на кино и какво да кажа ... не беше лошо , тук-там има някакви измишльотинки ама във всеки филм има такива :) Не съжалявам , че съм дал 4 левчета за билета (повече от 4 лева защото не броя пуканките :) )

Link to comment
Share on other sites

Единственото, което ме кефи от поредицата, е саундтракът на Металика към 2-та част :) . Тоя филм изобщо не го харесвам, пък и Том ме дразни...

На Limp Bizkit е саундтракът ;)

Link to comment
Share on other sites

Саундтрака включва изпълнения както на Бизкит, така и на Металика(I Disappear се казва песента и верно е мн здрава). Хубавото на модерните екшъни е, че дават поводи за правенето на тежка музика(примерно туумб рейдерите си заслужаваха само за саундтраците също)

Link to comment
Share on other sites

gledah filma na kino i mi haresa dosta :D ama na mesta be6e taka neskoposano otrqzan 4e 4ak si pomislih tiq za malumni li ni imat?! :bgrin: edva li sam propusnala mnogo ot tova koeto be6e otrqzano i ne vidqh ;) problema e 4e ne sam gledala prednite 2 4asti za koito 4uh samo 4e vtora bila nai-qka....taka li e?! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами екшън като екшън. Историята е от изтъркана по-изтъркана, ефектите бяха сравнително скучни, а някои сцени пък смешни (пичката за 1 път взима пистолет, ама е по-точна от дългогодишен ветеран от ФБР). Сериозно, трябва някаква революция на жанра, защото почна да дълбае на едно и също място от доста време. Колкото и да не ми е приятно да го кажа, сега е ерата на драмите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ами екшън като екшън. Историята е от изтъркана по-изтъркана, ефектите бяха сравнително скучни, а някои сцени пък смешни (пичката за 1 път взима пистолет, ама е по-точна от дългогодишен ветеран от ФБР). Сериозно, трябва някаква революция на жанра, защото почна да дълбае на едно и също място от доста време.

Damit bin ich einverstanden.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...