Jump to content
BulForum.com

American Pie


DDL

Koia 4ast vi haresa nai-mnogo?  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Тук заставам зад трета серия, може би защото най - скоро съм я гледал, но определено имаше много смях. Но наистина не мога да подценя и предните две серии.

Link to comment
Share on other sites

Pak na men mi se vidq dosta typ toq serial!

Tiq film4eta mi se vidqha nqkak mnooo zle. Vse pak se opih da gi zagledam malko pokrai sestra mi...

Be 6tom vi haresvat- gubete si vremeto da gi obsajdate vav foruma. Dano si povqrvate 4e sa hubavi!

 

:punk

Link to comment
Share on other sites

А бе да ви кажа и Blade и American Pie и Scary Movie i Бързи и яростни първите части са им най-яки . В следващите гледат да копират нещо от предната и ..... някак си ти втръсва . (ЛИЧНО МНЕНИЕ ) :P

Link to comment
Share on other sites

dj_ivo: platno zad tvoeto mnenie sam! Na qnkoi drug da mu se struva, 4e v stremeja si da povtorqt uspeha na 1-ta seriq mai se opitvat da dorazviqt, scenaristite/rejisorite prakti4eski dotqgat s ideiite si?

To taka kato si mislq mai samo terminator 1 i 2 sa mi haresali.Ama ako izleze 4 i 5 sigurno ste si namrazq jivota... sled kato gi gledam :)

Link to comment
Share on other sites

Tam e rabotata 4e "Matricata" kakto i "Vlastelina na prustenite"sa snimani kato edin film koito posle se narqzva na tri 4asti i se predstavq na publikata,kato po tozi na4in se pravqt mnogo niski razhodi za biudjeta na filma,pri eventualen uspeh,aktiorite(koito mejdu vrememnno shte sa stanali zvezdi)ne mogat da iskat "glavozamaivashti" vuznagrajdeniq

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абе не че първата си я спомням кой знае колко ... третата не ме кефи особенно .. така че остава втората.. Да определено American Pie 2 ме накефи максимално B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
На мен най- много ми харесва 3 част на филма

 

кво става тука ти не гледаш ли датите кога са пуснати темите и кога е писано за последно там ?!

Link to comment
Share on other sites

кво става тука ти не гледаш ли датите кога са пуснати темите и кога е писано за последно там ?!

:D остави го човека бе..просто си казва мнението :P

 

Иначе първата е най-добра

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...