Jump to content
BulForum.com

Футболни прогнози


Botev1912

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Я поправете една правописна грешка (ако може)

Мачове, за които сте дали прогноза, но все още не са играни или липват данни за резултата: .

Link to comment
Share on other sites

Кофти е с тези ръчни пароли!

Не може ли да се направи веднага сам да си избера паролата и да не ми праща никви мейли?

 

Мачовете почнаха,а аз нямам мейл,макар че се регнах преди 5-10 мин

Link to comment
Share on other sites

aaa, има ли някакъв начин да ми пратите паролата, защото не си я смених, а съм си изтрил писмото в пощатата по погрешка :( юзерът ми е същия като тук :)

Link to comment
Share on other sites

Кофти е с тези ръчни пароли!

Не може ли да се направи веднага сам да си избера паролата и да не ми праща никви мейли?

 

Мачовете почнаха,а аз нямам мейл,макар че се регнах преди 5-10 мин

Спокойно след малко ще ти я пратят и при мен беше така ;) .

Link to comment
Share on other sites

Мда! Готово! ;)

Ся ше има мачкане :D

 

Edit:

Един въпрос: Като си напиша прогнозите и дам GO! сякаш ми се ресетват...

така ли трябва да бъде?

Link to comment
Share on other sites

Мда! Готово! ;)

Ся ше има мачкане :D

 

Edit:

Един въпрос: Като си напиша прогнозите и дам GO! сякаш ми се ресетват...

така ли трябва да бъде?

трябва да сложиш отметки пред тях ;)

Link to comment
Share on other sites

Кофти е с тези ръчни пароли!

Не може ли да се направи веднага сам да си избера паролата и да не ми праща никви мейли?

 

Мачовете почнаха,а аз нямам мейл,макар че се регнах преди 5-10 мин

еми то пак си е ръчно, не ги мисля аз паролите, просто трябва да се валидира. И зависи кога вида че има регнати

 

aaa, има ли някакъв начин да ми пратите паролата, защото не си я смених, а съм си изтрил писмото в пощатата по погрешка :( юзерът ми е същия като тук :)

Ме ще питам дали ще стане

Link to comment
Share on other sites

Аз много не разбирам смисъла на отметките... ако искам да пиша за даден мач, ще напиша прогноза, а ако не искам - няма. Поне сложете един бутон за селектиране на всички.

Link to comment
Share on other sites

Аз много не разбирам смисъла на отметките... ако искам да пиша за даден мач, ще напиша прогноза, а ако не искам - няма. Поне сложете един бутон за селектиране на всички.

добра идея

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се, но аз се регнах и нали трябваше да си полу4а паролата по емаила, но нищо не полу4их. Ако може да ми я пратите. ussrename : vaseto_bg

e_mail : vaseto_bg@abv.bg!!!!!!Благодаря. :D

Link to comment
Share on other sites

Аз много не разбирам смисъла на отметките... ако искам да пиша за даден мач, ще напиша прогноза, а ако не искам - няма. Поне сложете един бутон за селектиране на всички.

тея отметки са за това, че може да искаш да дадеш прогноза само за 1 мач и ако няма отметки няма как. Иначе скоро ще има бутон select all

Link to comment
Share on other sites

тея отметки са за това, че може да искаш да дадеш прогноза само за 1 мач и ако няма отметки няма как. Иначе скорос ще има бутон select all

 

Това добре, но не може ли просто като е празна формата за дадената среща системата да си я прескача. Е, то може, но вие не сте го направили... както и да е, бутон select all ще оправи нещата :).

Link to comment
Share on other sites

Аз пуснах тема за тоя линк :) иначе в Премиершип съм дестети някъде засега  :D

 

Аз пък водя в Англия, макар че днес няма да хвана повече от точка, щото съм лепнал супер смешни прогнози. Изобщо много се очудих от себе си. В Англия и Германия имам 6 познати мача (2 точни и 4 знака) и само 2 изпуснати в тоя кръг. А аз в прогнозите съм супер зле...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да, имам нещо като 7 поредни непознати...т.е. нули... Направо ме омазаха тия мачове. Явно просто имах добър първи кръг и толкова ще ми е. Принципно хич ме няма в прогнозите.

Link to comment
Share on other sites

Аз си чакам бутончето! Дизайн сменихте, а едно бутонче не може да сложите :P .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...