Jump to content
BulForum.com

Футболни прогнози


Botev1912

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Колко време се чака за паролата? аз преди малко се регистрирах и искам да дам прогнози поне за мачовете в събота и неделя.

Link to comment
Share on other sites

botev1912 ae da te pitam ti minaliq sezon igra li v edin otbor THE_COUNTS ? v edin forum

Не съм

Колко време се чака за паролата? аз преди малко се регистрирах и искам да дам прогнози поне за мачовете в събота и неделя.

 

 

Ми ще кажа на двамата админа, веднага ще е получите ако поне единия си е в тях :)

 

 

Edit: казаха ми че сте готови с паролата, проверете си пощата :)

Link to comment
Share on other sites

Провери пак, уж е пратена, ако не се е изгубила по трасето :woot

 

Като прогнозирате, хубаво гледайте да са маркирани мачовете, преди тях има едно квадратче трябва да е маркирано, за да дадете прогнози

Link to comment
Share on other sites

От днес започна БГ първенството. Който иска може да се регне тук и да дава прогнози за мачовете от А група. А тук има малко повече инфо. Малко късно се сетих да пиша, щото минаха два мача вече  :P

A pe4eli li se ne6to ot taq rabota,primerno kakto evrofutbol dava6 3 verni prognozi pe4eli6 5 lv. :confused

Link to comment
Share on other sites

Та и аз се регнах и чакам парола !

 

Дано да не се чака дълго !!!! :inqn

Link to comment
Share on other sites

Абе аз вчера се регнах минути преди началото на мача Литекс-Локо Сф и дадох прогноза за мача.Обаче нали Локомотив Пд играе днес,но там прогноза не мога да дам..защо така?

Link to comment
Share on other sites

Абе аз вчера се регнах минути преди началото на мача Литекс-Локо Сф и дадох прогноза за мача.Обаче нали Локомотив Пд играе днес,но там прогноза не мога да дам..защо така?

 

Ami ma4a be6e otlojen, kakto predpolagam znaete

Igrata o6te se dorazrabotva i vse o6te ne e realizirana ideqta da mogat ma4ovete da se markirat kato "otlojeni", za da im se promenq data-ta i syotvetno da se udylji vremeto za davane na prognozi. Nadqvam se do sledva6tiq kryg da e gotovo.

Link to comment
Share on other sites

И аз да познавах админите, щях да излезна начело  :D

(майтапя се)

 

Играта е готина, май... :punk

Моля ти се не ми говори глупости. Всичко си е точно, прогнозите се дават до 1-ви съдийски сигнал на мача. Просто имах супер голям късмет да ги уцеля. То за това е интересна играта.

 

Ха warez наистина се виждал от други градове. Сега съм във Варна и пиша от там :wacko: :D :P

Link to comment
Share on other sites

Хора може ли да попитам нещо.Значи аз се регистрирах и получих паролата си по пощата и като отидох да се логвам-не става

Link to comment
Share on other sites

Хора имам следния проблем:Вчера се регистрирах и си получих паролата и като пробвах от нас да се логна-не става.После отидих в една зала и всичко беше точно.Някой може ли да ми отговори на какво се дължи това.

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

otgovarqm na vsi4ki postove:

 

proverqvam po nqkolko pyti na den za novi validirane, normalno e pri nqkoi da im doide za 10 min, pri drygi za 5-6 4asa, neka tova ne vi pritesnqva, nikoi nqma da ostane nevalidiran

 

 

@Hammer -> kato proverqvah za novoregistrirani i vidqh 2 registracii ot tvoito ip i zatova iztrih ednata i validirah drugata, qvno si bil mnogo netyrpeliv.

 

 

@delta - saita polva cookies, trqbva da sa ti enabled, ako tova ne pomogne pi6i pak za da se vidim kakyv e problema, dai info i s kakyv browser otvarq6 saita i kakva gre6ka ti vry6ta

 

@WoS.SoW - za sega e zamisleno da se dobavi 6ampionka liga, ne e problem da se dobavqt prem league i kvato i da e druga league ama neznam kolko zainteresuvani 6te ima.

 

blagodarq na vsi4ki za u4astieto i interesa

Link to comment
Share on other sites

@delta - saita polva cookies, trqbva da sa ti enabled, ako tova ne pomogne pi6i pak za da se vidim kakyv e problema, dai info i s kakyv browser otvarq6 saita i kakva gre6ka ti vry6ta

 

Добре, явно не ми са enabled.Кажи ми откъде мога да си ги направя.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...