Jump to content
BulForum.com

Звярът се завръща - Тангра Мега Рок


ov3rm4n

Recommended Posts

s10wlh.jpg

 

20.03.2006

Съобщение от Програмния Директор!

 

Да започнем с това - всички ние муцуните от отбора ТАНГРА МЕГА РОК сме доста развълнувани от реакциите на Тангра феновете по целия свят..да, целия свят..

 

Защото много от вас всъщност вече не живеят в рамките на БГ. Това между другото е доста показателно, за това, как се развива животът в България (набързо направихме ново преброяване в нашите редици и се оказа, че много и от нашия отбор вече не са в София!)

 

Е, това поне ще ни помогне да имаме кореспонденти по целия свят - Насето е в Лондон, Дикси в Лас Вегас, Кирил Русев в Германия...и тн.)

 

Но сега говорим за ФЕНОВЕТЕ. Защото е ясно, че другите радиостанции (strashno mnogo sa v BG, no vse ednakvi, da mu eba maikata). Чудесно е, че всъщност ви има и, че сте живи. И сте много :-)

 

Често си мислехме, че ние сме просто идиоти, които надценяваме ФЕНОВЕТЕ, защото нали в Бе Ге всичко е преходно...??!!!

 

Тоест, когато затваряхме (буквално) Тангра на 96.7, кроях, че НЯКОГА ще се върнем...back with a vengeance и така нататъ. Напоследък обаче криволичех в лабиринта на мисли, че "завръщането" няма да направи впечатление на никого, защото нали "стойностите" тук вече са променени..вече не говорим за свобода!!! а говорим например за... за най-новия мобилен апарат....

 

Плюс това, ето сега ще ви издам една тайна - всички ние, които правим Тангра винаги сме вярвали, че когато правим дори и просто една добра радио станция, която е РОК...просто едно шибано радио...ето това е нашият скромен начин да превърнем мястото, в което живеем в малко по-добро.

 

Факт е и това, че проектът ТАНГРА МЕГА РОК ни отне цели 3 години, обаче... Не искахме да го правим cheap, vulnerable и така нататък. Искахме да е супер професионално и то вече е такова. Ние сме Тангра Мега Рок - Вие сте Тангра Мега Рок. И да го духат селяните...този път ще им разкажем играта....

 

N.B. Нещото, което всъщност ме накара да пусна това съобщение е следното - всички парчета, които сте ПОЖЕЛАЛИ в графа E-mail requets -- ще си ги получите...Считано от 3-ти април...Все пак тогава е истинското начало. Тръгнахме 2 седмици преди това, за да пробваме как ще бъде.. и когато усетите пролука в крепостната стена..просто дайте бърз message на office@radiotangra.com и ние ще затворим дупката.

 

Защото в ядрото на идеята - ние и вие сме ЗАЕДНО. Войната срещу лайната я водим заедно (по-добре, отколкото поотделно)!

 

Васил Върбанов

 

http://www.radiotangra.com/?page=home&lng=bg

 

 

 

/me is listening to (EXPLOITED - SEX & VIOLENCE) at (Tangra Mega Rock) using Screamer Radio v0.3.8

 

:))LISTEN HERE

Link to comment
Share on other sites

И това е ужасно. Не пускат Нети, не пускат Дони, не пускат Дичо, не пускат Мишо Шамара, не пускат Камелия, не пускат Милко, не пускат Азис, не пускат негри и хип-хоп - направо ужас ти казвам... Не си струва да го слушаш, недей... Остави ни нас простите...

 

/me is listening to (MONSTER MAGNET - SEE YOU IN HELL) at (Tangra Mega Rock) using Screamer Radio v0.3.8

Link to comment
Share on other sites

радиото си управляваше и още как. как се казваше предаването на Васко Върбанов в четвъртък вечер, от него си отворих очите за много добри неща...

Link to comment
Share on other sites

"Зона 967" се казваше, и да, наистина си беше радиоТО на рок фена :)

Радвам се, че се връща :music

Hellcome back :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И това е ужасно. Не пускат Нети, не пускат Дони, не пускат Дичо, не пускат Мишо Шамара, не пускат Камелия, не пускат Милко, не пускат Азис, не пускат негри и хип-хоп - направо ужас ти казвам... Не си струва да го слушаш, недей... Остави ни нас простите...

 

/me is listening to (MONSTER MAGNET - SEE YOU IN HELL) at (Tangra Mega Rock) using Screamer Radio v0.3.8

 

 

 

да те в ограничения тип...

ей сега ще ти цитирам един готин фен:

"няма ли да има рок радио в България?"

аз "ми то имаше,Тангра"

той "е да,ама него никой не го слушаше защото пускаше само стари и глупави песни,а на новите не им обръщаха внимание"

 

така че ov3rm4n недей ми се бий в ърдите като най-големия разбирач в света,защото си най-малкия такъв...а колкото до Тангра,мога да ти кажаче няма да се излъчват ефирно никога...

 

а и има доста по-добри станции за рок и алтернативна музика в нета от това нещо...

ама,както каза аз съм ограничен,хубаво,може и да съм,само дето се съмнявам да си слушал поне половината неща,т.е. да знае че изобщо съществували,които са ми минали през ръцете!

Link to comment
Share on other sites

интересно кой в момента се бие в гърдите... както и да го погледнеш - не съм аз. напротив - помолих да ни оставиш на мира нас простите да си слушаме каквото си искаме... без да давам определения за твоята скромна личност или да те пожелавам теб или някой от роднините ти. и без да ти цитирам такива меродавни авторитети по въпроса като този който ти ми цитираш - "един готин фен" - WTF?!

 

А колкото до Тангра - няма да се излъчват ефирно, защото нямат и такова желание, но ти от къде да знаеш, ти не се занимаваш с боклуци, нали? Ти си по елитарните радиостанции... Иначе можеше да се поинтересуваш и да проучиш това-онова около проекта...

 

Дай да видим къде съм казал, че си ограничен, защото ако се окаже, че никъде не съм те определял, не само като ограничен, ами като никакъв... не знам - ти ще кажеш какво следва...

 

Това ще бъде последния офф в този трийт... Отговор от теб очаквам на ЛС. Освен ако нямаш нещо за казване конкретно по темата - съветвам те да не пишеш в тази тема. Бих могъл още сега да взема мерки заради езика който си използвал и конкретно за "пожелаването" - все пак съм хетеросексуален и такива хомопожелания не са ми по вкуса, да не говорим, че е невъзпитано изобщо да се правят, дори и ако на теб ти харесва и те влече хомосексуализма... Бих могъл - но не искам. Днес имам повод да съм добричък, дори и с тези които са груби с мен :)

Link to comment
Share on other sites

Това е супер,ще има кво да си слушкам в колата :punk :devil

Кофти само,че ми прекъсва малко като го слушам през нета :(

Link to comment
Share on other sites

Това е супер,ще има кво да си слушкам в колата :punk :devil

 

А колкото до Тангра - няма да се излъчват ефирно, защото нямат и такова желание,

 

Лично на мен в този си вид новината не е кой знае колко радостна, защото наистина в интернет има доста неща, които са по-близо до моя вкус, докато от друга страна в БГ няма ефирно радио, което дори малко да се доближава до тях....за съжаление изглежда Тангра нямат намерение да станат единственото такова :( Остава надеждата, че ще размислят :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

...Илиана Бойчева rox

 

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Вярно е, че има доста рок станции в Интернет, особено чужди. Но точно от този тип са малко - колко от тях в действителност са пълноценни радиостанции в класическия смисъл на думата - с програмна схема, блокове и тематични предавания с коментари, новини и интервюта?! Аз не се сещам за много такива, камо ли български пък - български чисто рок станции от този тип в Мрежата няма... Всички просто зареждат една плейлиста да се върти и тук там между песните връткат по някой джингъл на радиото... Ето за това Тангра Мега Рок ще е уникално и единствено и ще рулира :))

Link to comment
Share on other sites

Много добра новина Overman,благодаря :punk Да се надяваме че ще има и ефири излъчвания,че за сега само Мила голд държи фронта... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

HELL YEAH!!! :punk :punk :punk

Когато спряха радио Тангра преди няколко години направо осиротях. Това значеше, че гадната чалга и лигавия комерс могат да се ширят на спокойствие. И че ние сме страна без една истинска рок радиостанция - демек смиламе само лайна. Но сега, когато се Тангра се завръща в ефира се надявам да потръгне и да не се губи повторно. Има надежда братя, тази страна може и да се оправи!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че Тангра се завърна, макар и в он-лайн вариант!

 

Искам само да попитам, Спас Шурулинков замесен ли е в цялата работа или т'ва е създадено изцяло от нови ентусиасти? Някой знае ли?

 

 

 

Edit: А бе пускат си и хардкорче и всичко си пускат :punk Не знам кой каза, че само старо пускат.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...