Jump to content
BulForum.com

The Grim Adventures of Billy & Mandy


Vendettist

Recommended Posts

The Grim Adventures of Billy & Mandy е едно детско, което дават по Cartoon Network.Това е едно от наи-забавните филмчета които сам гледал някаде ,не само като анимация но и като уникални лафове!Според мен този сериал трябжа да буде забранен за деца под 16г...Още за филмчето на:Неофициален саит! Официален саит!!

 

Разбира се отново гения които саздава този шедъовар е Maxwell Atoms.

 

Примери от детцкото:

 

-Tochin'.You know Billy,you can pick your friends and you can pick your nose,but you cant pick your friends nose! :punk

 

-I never loose,I just choose not to win! :punk

 

-Have you been drinkin' from the toilet again?

-Maybe... :punk

 

-You stink at evrything,not just math

-Dont try to cheer me up!

-Whereever....

 

За съжаление немога да намеря място от кадето да сжаля всичките епизоди :cry .Моля ви ако знаете такова даите линк ! Филмчето карти мивки!!!

Link to comment
Share on other sites

И мен много ме радваше тва филмче.

дайте сайт от където можем да изтеглим всичките(или поне някои)

Аз си мислех ,че мога да сваля някой от неофициалния сайт,нооо съм се бъркал.

Link to comment
Share on other sites

Тва филмче е много зарибено. Вижте ето тук има епизоди. Не знам дали са всичките. Акаунт се прави безплатно.

Link to comment
Share on other sites

Освен тези линкове към торенти..някаде другаде има ли ги!?Щот не ми се прай регистрация и да се набутвам :) ако някой услужи с акаунта си :love :blink: :confused :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Russi trqbva da po4erpq:) mnogo ti blagodarq za linka!!!

 

 

EDIT: Ne znam za6to no nemoga da svalqm ot torentite,ako moze nqkoi koi ve4e gi e svalil tezi film4eta da gi ka4i v dc ++ i da kaze tuka koga 6te e vatre i s kakav nick e tam za da moze da gi svalq vsi4kite ot nego:)

EDIT2: haide de molq wi:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...