Jump to content
BulForum.com

Mortal Kombat: Devastation


t_tunchev

Recommended Posts

цък

Аз лично съм голям фен на Мортал Комбат и го очаквам с голямо нетърпение!Дори и да го направят само ефекти пак ще съм доволен,поне ще се нагледам на яки битки!Кажете си мнението и,ако някои има още инфо да пише моля!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Аз сега разбирам, че ще има такъв филм, но ще го чакам с интерес. А Джони Кейдж нали умря във втората част? Защо го пише, че ще играе и в тая?

Link to comment
Share on other sites

цък

Аз лично съм голям фен на Мортал Комбат и го очаквам с голямо нетърпение!Дори и да го направят само ефекти пак ще съм доволен,поне ще се нагледам на яки битки!Кажете си мнението и,ако някои има още инфо да пише моля!

И аз съм много голям фен и съм на същото мнение като теб. Чакам го с интерес

Link to comment
Share on other sites

определено го очаквам с нетърпение първите две части ме размазаха тъй че и от тази очаквам същото.а пък за саундтраците просто нямам думи-мноо яко техно :D а иначе любимеца ми е суб зеро но той все играеше от лошите

Link to comment
Share on other sites

Очаквам го с нетърпение.

Дано да е добър акто другите части..

Както каза @Thief ако ще и 2-3 да му е оценката в imdb пак ше е супер здрав. Все пак това е една от игрите с които съм израстнал.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

след пародията,наречена втора част,не го очаквам с особено нетърпение

Link to comment
Share on other sites

pi4ove az samo0 se molq da vidq sektor toq mi e nai liubimiq i cyrax da u4astva 6te se izkrtq

 

 

Linden Ashby - Johnny Cage

Linden Ashby - Johnny Cage

Lynn "Red" Williams - Major Jackson 'Jax' Briggs

Talisa Soto - Princess Kitana

Robin Shou - Liu Kang

Adoni Maropis - Quan Chi

Christopher Lambert - Lord Rayden

Talisa Soto - Princess Kitana

Patricia Ja Lee - Li Mei

Matthias Hues - Fujin

Kimball Sultan Uddin - Noob Saibot

Chris Casamass - Scorpion

Keith Cooke - Sub-Zero

Reiner Schöne - Shinnok

Dana Hee - Mileena

 

tova e za sega(ne oficialno)

Link to comment
Share on other sites

mda oba4e odeve kato se za4etoh aktiora na sub zero e 47 godi6en malko mi stana stranno ne 4e drugite sa po mladi de ama mojeha pone po mladi da pusnat toq pat smisal za ninjite

 

Wanna fight - Come over here ! :P

 

Sektor rulZZZZZ

Link to comment
Share on other sites

mda oba4e odeve kato se za4etoh aktiora na sub zero e 47 godi6en malko mi stana stranno ne 4e drugite sa po mladi de ama mojeha pone po mladi da pusnat toq pat smisal za ninjite

 

Wanna fight - Come over here ! :P

 

Sektor rulZZZZZ

Дано не развалят класиката само,че... :angry1 :angry: .Може би ще е като американски пай:лагер с оркестъра.Деме старите актиори ще са некфи по-виши в иерархията на турнира(еееех след толкова години още помня за кфо ставаше въпрос :) )

Link to comment
Share on other sites

Стига плюйте втората част, верно, че за нормалния човек тва е 5-токласен екшън, ама все пак хората се стараят да правят всичко по играта, което според мен е правилната посока. Новите филми по игри и комикси SUX щото си измислят сякви shits и тъпчат ефекти, а истинската история (колкото и тъпа да е) я няма.

Link to comment
Share on other sites

как искам да видя двубой Рейдън vs Шинок тва ще е някъв "слаб" бой ми се струва :P

Link to comment
Share on other sites

Стига плюйте втората част, верно, че за нормалния човек тва е 5-токласен екшън, ама все пак хората се стараят да правят всичко по играта, което според мен е правилната посока. Новите филми по игри и комикси SUX щото си измислят сякви shits и тъпчат ефекти, а истинската история (колкото и тъпа да е) я няма.

 

Така е, прав си, ама да бяха вкарали поне малко сценарий във втората част. И в първата има яка пукница, ама си има и замисъл и е интересен. Аз лично първата част я нареждам в топ 5 в моята класация. Иначе втората определено не става за нищо освен да я въртят по кабелната като сапунка. Дано третата да е нещо различно :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...