Jump to content
BulForum.com

Бръснете ли си главите


Recommended Posts

Имам идея да взема да си обръсна главата.

Вие правите ли го ?

Моля споделете впечатления, начини, идеи и каквото друго се сетите :D

Link to comment
Share on other sites

Изчакай да стане поне 15 градуса навън ;)

ОПРЕДЕЛЕНО!

 

Лятото реших да си обръсна главата, първи номер. Миналата есен си бях подстригал дългата коса, и до въпросното лято си имах косица. Но като си обръснах главата (майка ми ме обръсна) да ти кажа, юли месец, но пак чувствах всеки най-малък полъх на вятъра.

Ако се обръснеш сега, ще имаш сериозни здравословни проблеми. Така че изчакай е и моя съвет.

Иначе е шоу, миеш си главата и си изсъхнал за 5 минути, главата ти се струва някак лека ;]

Link to comment
Share on other sites

Ако се обръснеш сега, ще имаш сериозни здравословни проблеми.

 

:blink: :confused

Как стигна до това феноменално заключение ,ако не е тайна ?Какво трябва да се разбира под : "...сериозни здравословни проблеми...". Какво ще ми се случи ,ако да кажем съм се обръснал вчера или днес или преди няколко дни ?

Link to comment
Share on other sites

Хората са измислили шапките още в древни времена. Аз ходя целогодишно с къса коса, разбирай 1мм и не съм имал проблеми, стига да си слагам шапка. От 6-7 години, да не са и повече си ходя така и нищо ми няма. Лятото пък е супер кеф да си с къса коса. Зимата с шапка задължително, щото синузити и други гадости под път и над път.

Link to comment
Share on other sites

А какво ползвате за да си бръснете главите ? Бърсначка, машинка или нещо по-екзотично.

Link to comment
Share on other sites

Може да пробваш със спирт за горене и кибрит :sayjin Бърз и ефективен метод в стила на по-горния пост.

 

 

Най-добре първо с машинка и после с бръсначка, както си бръснеш брадата (предполагам) и внимаваш да не си накълцаш цялата тиква и да ходиш с лепенки. Внимавай и за ушите!!! Не е особенно трудно - можеш и сам, разбира се ще ти трябват и огледала.

 

Аз пък ти казвам изчакай температурата да мине 20 градуса, че и повече и шапка, когато трябва. Тя косата Господ не я е сложил просто ей така на главата за красота само.

 

 

В казармата като бяхме, половината взвод си избръснахме главите и после старшината: "Айде бръснатите глави след мен." и все на най-гъдната работа :rolleyes:

 

От миналата година обаче съм вече с най-малко 5 см коса. В България сме още малко назад в някои неща, не всички приемат дългата или твърде късата коса много добре. Пробвал съм всичко. Ама май така, както съм сега съм най-добре.

Link to comment
Share on other sites

Шибваш си негасена вар на главата и всичко е ОК :sayjin !От това по екзотично, надали има....

ХАХаххаха прав си .... ама за коя глава става въпрос ..... по точно не че има значение де и в двата случея ще е много болезнено :laughing: :lol: :laughing: и какви шапки носите ако става дума за долните :)))) едни гумени :D Бзк са :P Нищу лично .....

По темата ... ами да с бръснач ... слагаш пяна .... бръснеш с бръснач .... и след тва одиколон или спирт ... :huh: :blink: :D

Link to comment
Share on other sites

Здравословни проблеми не вярвам да имаш тази зима не ама минлата се бях обръснал.Айляк!

А въпроса не мислишли че не е уместен

Бърсначка, машинка или нещо по-екзотично

значи щом става въпрос за БРЪСНЕНЕ не мислиш ли че би трявбвало да е с Бръснач.защото с машининка си е постригване ..а с вар или спирт си е жив опит за самоубийство! :P

Link to comment
Share on other sites

Здравословни проблеми не вярвам да имаш тази зима не ама минлата се бях обръснал.Айляк!

А въпроса не мислишли че не е уместен

значи щом става въпрос за БРЪСНЕНЕ не мислиш ли че би трявбвало да е с Бръснач.защото с машининка си е постригване ..а с вар или спирт си е жив опит за самоубийство! :P

 

Идеята беше че има СПЕЦИАЛИЗИРАНИ бръсначки за глава по белия свят : не е само с бръснача и каиша :devil

Иначе е лесно да се бъзика човек.

Link to comment
Share on other sites

Awe otiwate da wa obrasnat w edin friziorski salon we kwo sa ma4ite tolkowa. Sled kato w4era bqh na friziorka i sa polu4i "Otmashtenieto na brasnarq" utre trqq da sa obrasna i az miana :angry1 . Ta kato si pusnete kosa predi da otidete na frizior prowerete dosta dobre kakaw e miana.

Link to comment
Share on other sites

Идеята беше че има СПЕЦИАЛИЗИРАНИ бръсначки за глава по белия свят : не е само с бръснача и каиша :devil

Иначе е лесно да се бъзика човек.

 

Кой ти е казал че е само бръсначи и каиша?!Естествено че има всякви бръснчи за глава,брада,х..й,гъз и т.н.

Аз мойта глава си я бях обръснл с бръснач за брада ,ако това ти беше въпроса по горе....

Link to comment
Share on other sites

Ти ме разби ве братле. Ше каеш, че е големия феномен да си обръснеш главата :blink: Цяла тема си отворил за това :ghost

 

Значи много е лесно. Просто си махаш всичката коса от главата. Аз обикновенно сам се бръсна, а и с коса не съм се виждал от 2 години сигурно :) Даже в момента ми е много - 3мм. Отивам след малко да поправя това антропогенно недоразумение :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Отивам след малко да поправя това антропогенно недоразумение :sayjin

Хахахахаха

/oфтопик/:

хахахаххаххахаха

ти като чуеш някоя нова дума и не може да не се изфукаш значи...

/край на офтопика./

Изобщо темата можеше да намери място в Нестандартно въпроси,ама айде...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...