Jump to content
BulForum.com

Final Destination 3


Recommended Posts

18952.jpg

Най-накрая излезе така дългоочакваната трета част на Final Destination. Със сигурност ще е толкова добра колкото и предните две части. Само да излезе с малко по-хубаво качество и ще я гледам, че тва CAM е отврат. Трета част е с някво влакче на смъртта :devil

 

www.fd3movie.com

Final%20Destination%203.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да го чакаме ли на кино??Шото предичните две части ми харесаха жестоко и няма да ми се свидят три кинта, да дам за широкия екран и якото колона :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се надявам да се различава от предните две части,че иначе става банално предвидим :angry:

 

Гледал съм само 2-ката и определено е един от най-бруталните филми дет съм гледал.Дано 3-ката не бъде някав прекалено измислен.Очаквам го с нетърпение :)

Link to comment
Share on other sites

проблема е.4е докато излезне на кино и аз ще сънм го свали л вече

Изтраях Saw 2 да излезне на кино ... и тва ша изчакам ... виж за Hostel не знам, дали си заслужава трите жълтици :sayjin

Link to comment
Share on other sites

а е тоя филм субс няма ли да има,защото звука му е ужасен и не мога да го гледам без надписи;(

 

няма още субтитри ама според мен не го глейдате с това качество...като излезе с по-добро тогава или на кино :) инъче филма сигурни ще е луд...ония ден гледах пак първата част

 

:love

Link to comment
Share on other sites

Аз съм гледал 1 и 2.Много луди бяха.Дано 3 да е още по-зверска!

Link to comment
Share on other sites

Този филм наистина ще е луд.Аз съм гледал първите два и много ме кефят. Дано по-скоро да излязат субтитри защото търпението ми се изчерпва.

Link to comment
Share on other sites

филмът определено ще си заслужава за кино ако се съди по първите две части така че ви препоръчвам да изчакате да излезе а да не си разваляте кефа и да го гледате колкото да се каже че сте го гледали пък и по този начин си удължавате удоволствието и като го гледате на кино ще ви е още по яко

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се надявам да се различава от предните две части,че иначе става банално предвидим :angry:

 

Ами като имаш предвид, че режисьорът и сценаристът от първата част са такива и на втората... и като прочетеш за какво се говори филмът... :)

Историята като гледам е напълно същата, само мястото е различно... но все пак и аз не съм го гледал и ще видим... чакам го dvdrip...

Link to comment
Share on other sites

Ами като имаш предвид, че режисьорът и сценаристът от първата част са такива и на втората... и като прочетеш за какво се говори филмът... :)

Историята като гледам е напълно същата, само мястото е различно... но все пак и аз не съм го гледал и ще видим... чакам го dvdrip...

Ами ясно,пак ще избегнат смъртта,я някой сънувал какво ще стане предупредил останалите и после почва една сечchainsaw.gif Няма лошо,заради самия край бих го гледала,винаги е направо размазващ и с черен хумор :P :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

нямам късме,т с тоя филм...

Пръво го свалих в 2 диска,но с ужасно качество

Второ свалих го пак в два диска,с добро качество,но без субс

Ся го свалих в един диск,със субс,но не мога да го подкарам...дава мигрешка и ми изклю'чва BS player-а :( :(

Link to comment
Share on other sites

нямам късме,т с тоя филм...

Пръво го свалих в 2 диска,но с ужасно качество

Второ свалих го пак в два диска,с добро качество,но без субс

Ся го свалих в един диск,със субс,но не мога да го подкарам...дава мигрешка и ми изклю'чва BS player-а :( :(

Смъртта ти има зъб :P

Link to comment
Share on other sites

Тая поредица "Последен изход" е тотална мания.За мен тва са прекрасни филми,а на някой може и да му е смешно но мен ме накараха да се замисля върху доста неща от живота.

Link to comment
Share on other sites

Мен също, но третия не беше толкова интересен. Първия е моя фаворит. Втория също не никак зле.

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли не ми тръгва филма?Като го пусна и ми дава грешка и ми спира bs playera

Пробвай да смениш кодеците или да го подкараш с Crystal player.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...