Jump to content
BulForum.com

Final Destination 3


Recommended Posts

Абе , хора кое точно ви разби във филма :excl: :confused Аз ли не разбирам от филми или 3тата част е абсолютно еднаква с останалите 2 :huh: Като го гледах можех да предвидя всяка следваща сцена , и то не защото съм гадател, просто всичко се повтаря до втръсване, по един отвратително банален начин :sayjin НЕ МИ ХАРЕСА :punk

Link to comment
Share on other sites

Като четох коментарите по темата,очаквах да е по-тъп.

В интерес на истината,ако не бях гледала 1 и 2,тази щеше да ми е интересна,обаче предишните серии определено са много по-добри.

Link to comment
Share on other sites

3-тата част е пълна боза.

Е чак пък боза. Не е като първите две части, но не и толкова лош. Ако си гледал първите два филма този няма с какво да те впечатли. Препоръчвам ти, ако не си гледал първите два да ги изгледаш.

Link to comment
Share on other sites

Първата част й се изкефих...не че беше нещо много особено, но ми хареса. Втората - преглътнах факта, че е подобна на първата, поне идеята за история се запазваше заради оная дет беше в лудницата ... Пък и оригинални идеи има, не може да се отрече. Сега е въпроса до колко са оригинални неща повтарящи се в 3 филма ;) А третата част...нямаше го тоя интерес кой ще пукне просто...то си беше ясно. Като за филм с големи претенции можеха и нещо да разнообразят, знам ли :/

Та ако ви се гледа някоя от частите, бих препоръчала първата. Тая не ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 years later...
  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...