Jump to content
BulForum.com

"Изгоря" ми монитора


Recommended Posts

миналата нощ, както си работих и отзад, някаде до захранващия кабел зеха да излизат искри, след това спря. цялото шоу продължи може би 5 секудни.

някой има ли идея за сервиз? понеже аз си нямам никаква

благодаря ви

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти предложа един вариант за това къде можеш да го оправиш,като можеш да си сигурен,че човека ще си свърши работата,ако искаш пиши на лично да ти обясня,за да не каже някой че правя реклама. B)

Link to comment
Share on other sites

Питайте Lucky_Luciano(дано правилно да съм му изписал ника),той се свърза с мен на ЛС и му казах къде се намира това,той каза че се сеща и ще го намери.Той може да ви обясни по-добре,защото до колкото знам е от Тракия,а аз не го знам много добре този квартал. :)

Link to comment
Share on other sites

Питайте Lucky_Luciano(дано правилно да съм му изписал ника

 

Пише се Lucky Luciano ;)

 

Сервизът се намира в испанските къщи в Тракия. Като пътувате по булеварда от мебелна къща към Евроком и минете покрай испанските къщи, погледнете в дясно - на едната от къщите има голяма жълта табела "Касови апарати" - няма как да не го видите :)

Link to comment
Share on other sites

Идете в ISI, на втория етаж на бившето кино космос.

там монитора на приятел го държаха над 2 седмици :). Останах с лошо впечетление и не го препоръчвам...

Link to comment
Share on other sites

trifo, potarsi telefona na Panamski.

Tova e po-golemia brat na onzi Panamski, koito imashe kompiutarna firma, samo deto ne i pomnia imeto. Raboti barzo, tochno i ne vzima mnogo pari, kato kapak na vsichko e mnogo pechen.

Neznam dali bachka oshte, no predi 2 godini beshe v ispanskite blokcheta (taka li im vikaha ne sam siguren) v Trakia.

Link to comment
Share on other sites

Те имаха и саит ако не се бьркам,някои знае ли го???!?

 

http://www.isipl.cjb.net/

 

trifo, potarsi telefona na Panamski.

Tova e po-golemia brat na onzi Panamski, koito imashe kompiutarna firma, samo deto ne i pomnia imeto. Raboti barzo, tochno i ne vzima mnogo pari, kato kapak na vsichko e mnogo pechen.

Neznam dali bachka oshte, no predi 2 godini beshe v ispanskite blokcheta (taka li im vikaha ne sam siguren) v Trakia.

 

Това беше много отдавна, поне преди 5 год. и аз съм ходил там. Дано да работи още. Иначе ремонтира всякаква техника. Става дума за компютър плюс фирмата. Аз знам че им викат 3-те близнака на тия блокчета.

Link to comment
Share on other sites

Става дума за компютър плюс фирмата.

 

Тая същата фирма но с ново име Eurocomputers отвори магазин срещу 3ти корпус на Техническия, май че до магазина им е и сервиза ето Линк

Link to comment
Share on other sites

trifo, potarsi telefona na Panamski.

Tova e po-golemia brat na onzi Panamski, koito imashe kompiutarna firma, samo deto ne i pomnia imeto. Raboti barzo, tochno i ne vzima mnogo pari, kato kapak na vsichko e mnogo pechen.

Neznam dali bachka oshte, no predi 2 godini beshe v ispanskite blokcheta (taka li im vikaha ne sam siguren) v Trakia.

 

 

Да точно това имах впредви и аз.Човека се казва Кольо Панамски,поне аз така знам.И мисля,че не е било преди 5 години(за сега не знам де),но аз бях там преди около 3 години и ми оправи старото Proview,което беше направо жив мъртвец и го бях отписал. :D Игра си доста с него,а между другото преди това го гледа един друг уж спец,ама не можа да разбере дори какво му има на мониторчето.Затова където и да е в момента може да го намери(който има нужда),човека е наистина много коректен,а и не взима скъпо.А бе с две думи върши си работата. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Нещо не я разбирам Тракия нито пак знам къде са Испанските Къщи. Кажете адрес или блок в който се намира човека дето ремонтира монитори. Иначе картината ми се събра хоризонтално, отворих монитора и вътре имаше един откачен кондензатор или нещо от сорта не ги разбирам много. Та въпроса ми е сао това ли ще трябва да се смини или има и нещо друго ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...