Jump to content
BulForum.com

Теглене жребия за Евро 2008


MyH4o

Recommended Posts

Евро 2008 ще се проведе в Австрия и Швейцария,с което те автоматично се класират.За останалите 14 места ще се борят 50 отбора разпределени в 7 групи.За европейското се класират директно първият и вторият от всяка група.Ето ги и урните за жребия:

 

1.Гърция,Холандия,Португалия,Англия,Чехия,Франция,Швеция

 

2.Германия,Хърватска,Италия,Турция,Полша,Испания,Румъния

 

3.Сърбия и черна гора,Русия,Дания,Норвегия,България,Украйна,Словакия

 

4.Босна и Херцеговина,Ирландия,Белгия,Латвия,Израел,Шотландия,Словения

 

5.Унгария,Финландия,Естония,Уелс,Литва,Албания,Исландия

 

6.Грузия,Македония,Беларус,Армения,Сев.Ирландия,Кипър,Молдова

 

7.Лихтенщайн,Азербайджан,Андора,Малта,Фар.острови,Казахстан,Люксенбург,Сан Марино

 

Дано имаме късмет,че може да се паднем в някаква ужасна група ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Пропускаме Ирландия в 4-та урна, хващаме си Гърция от 1-ва и Турция или Полша от 2-ра и имаме шанс. А по-реално...ще ни цепнат, което си е нещо нормално. В крайна сметка само 2 пъти сме били на европейско.

Link to comment
Share on other sites

Да доста ще ни е трудничко според мен....както каза Боби Михайлов на европейско е мноо по трудно да се класираш.И е напълно прав.Като гледам отборите от 1 урна....само Гърция са поносими но едва ли ще се паднем с тях.Имам гадното предчувствие че ще изтелим Германия от втора.Но днао греша.

Все пак успех на наще...ако нямаме вяра в тях доникъде няма да стигнем.

Link to comment
Share on other sites

Добре е поне че са ни сложили в 3та урна.Мисля че така пропускаме доста добри отбори...

А относно 1ва мисля че и отборът на Чехия също не е толкова неудобен - не един и два пъти сме ги били и според мен играем успешно срещу тях.

А кога се тегли жребият?

Link to comment
Share on other sites

Добре е поне че са ни сложили в 3та урна.Мисля че така пропускаме доста добри отбори...

А относно 1ва мисля че и отборът на Чехия също не е толкова неудобен - не един и два пъти сме ги били и според мен играем успешно срещу тях.

А кога се тегли жребият?

Чехия не е НЕУДОБЕН - или ти не разбираш от футбол, или аз имам къса памет...

6 - 0 и 8 - 0 да ти говорят нещо като резултати :blink:

Link to comment
Share on other sites

Добре е поне че са ни сложили в 3та урна.Мисля че така пропускаме доста добри отбори...

А относно 1ва мисля че и отборът на Чехия също не е толкова неудобен - не един и два пъти сме ги били и според мен играем успешно срещу тях.

А кога се тегли жребият?

днес май от 13 ще го дават по евроспорт

Link to comment
Share on other sites

А кога се тегли жребият?

 

Ей сега в един часа по Eurosport... Мен пък няма да ме има да го гледам... Дано да извадим късмет.

Link to comment
Share on other sites

Teзи резултати са постигнати в моменти когато отборът ни играе кошмарно - не можеш да отречеш че сме се справяли с чехите,а мисля че и в момента с малко обиграване отборът ни може да достигне до големи успехи....

Виж за пример ти давам отборът на Швеция - той е наистина неудобен съперник,защото където и да го срещнем,както и да играем ни мачка!

И моля те задръж си личностните нападки от сорта на това че не разбирам от футбол за себе си или ако наистина искаш да ги споделиш с мен - ПМ.Мога да те уверя че се лъжеш!

Link to comment
Share on other sites

от 1-ва урна искам да ни се паднат Португалия

от 2-ра Испания или Румъния

от 4-та Израел

от 5-та да не са Унгария или Финландия

от 6-та ми е все тая

от 7-ма да не е Малта

Link to comment
Share on other sites

искам да се паднем с англия и италия

или англия и испания

или франция и италия/испания :)

 

поне да видим играчи от световна класа на живо :)

Link to comment
Share on other sites

Чехия наиситна не е толкова неудобна сравнение с Испания и Швеция.

Виж Португалия и Гърция биха били идеални варианти. С Холандия нямам спомен да сме играли за някакви квалификации в последно време, така че с тях ще бъде интересно :)

От втора урна искам немците :D Те са ни клиенти, в София можем да ги бием. А те Испанците били във 2-ра урна също - от тая урна всички стават, само да не са испанци. Италианците също ще ме зарадват. А тея балкански субекти и Полша - вярно по-слаби са, но ни познават и ще играят много навито. Турците каквито са хулигани като нищо можем да спретнем една мини балканска след мача в тунела (дано Ицо да викне Иванков и Стоянов те в тунелите са истински лъвове :P )

От 5 урна искам - Унгария. Трябва да измием срама!

Link to comment
Share on other sites

Според мен за да имаме шанс трябва да се паднем с:гърция,полша или турция,латвия или израел,литва или албания,армения,казахстан.ЕЙ тва е групата заедно с българия де

 

 

п.с.-след 1 час е...стисакйте палци.

Link to comment
Share on other sites

Младежите са в една група с Хърватия и Украйна.

Дано да няма пак "На теб ли да се извинявам бе, тюфлек, аре еби си майката" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Моята мечта за квалификациите: :)

1.България

2.Гърция

3.Латвия

4.Естония

5.Кипър

6.Фар.Острови

 

Na mene 6te mi e 300 pati po golqm kef da sam na ma4 s anglia ispaniq italiq holandiq ili franciq. Futbola ne e samo statistika..

Link to comment
Share on other sites

Тук не става въпрос за статистика.Както съм написал над отборите тoва си е групата мечта за мен.И на мен ми се гледат нащте срещу силни отбори,ама поне да играят като равен с равен.Плюс това предпочитам да се паднем със слаби отбори,за да гледам наще на европейското.

Link to comment
Share on other sites

Аз това днес си го мислих.Ако по неведоми пътища божии пак трябва да играем с нелицеприятните русокоси исполини-дали няма да стане чудо и да земем поне един път да ги победим. :woot

Link to comment
Share on other sites

Bulgaria, slovenia, belarus, luxemburg...И кой още беше, че не чух?

Аха...Албания и сега ни се падна Румъния.

Добре е, к'во? Ей ся е спека, само не Швеция. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

ееееееееееееееее/;(

 

франция с италия хахаха

 

германия и чехия

 

изтървахме и англия

 

разминахме русите шведи

 

холандия дааааааа кеф кеф кеф

 

българия и холандия

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...