Jump to content
BulForum.com

Теглене жребия за Евро 2008


MyH4o

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply
Лично аз мачовете с холаднците съм ги отписал и то не за друго а защото просто нямаме такива защитници които да играят на скорост и с малко повече тактита, в този мач с Холандия ще ни е адски трудно но като гледам програмата дори и да загубим двата мача с лалета имаме реални шансове да се класираме като втори отбор в групата което води до класиране и за евро 2008.Не би трябвало да изпитваме затруднения срещу Беларус и Албания, ама всички мисля че помнят какво се случи на мача с Андора, така че нашите футболисти трябва да имат едно на ум.

Не съм съгласен. Първо по-добре е да имаме тежки мачове в края, защото така ако се класираме ще сме по-добре подготвени. На ЕВРО 2004 се класирахме още след първите 2 мача, после просто подържахме "огъня" и на европейското се... айде да не казвам. Мачовете с холандците ще са интересни и не ги отписвай толкова лесно, България играе силно срещу силни отбори. Пък и Холандия не са ненаситни като шведите и чехите. Ако се провалим ще ни вкарат не повече от 3 гола и ще изпратят у дома ;) .

Второ Херо и Стоичков ми звучи като много лоша комбинация. Не виждам кво могат да измислят, защото Херо си знае само 4-4-2 и да се залага на по-опитни играчи. Стоичков може и да не е тактически грамотент, но смелост не му липсва и обича да залага на млади играчи и да експериментира (то тея негови опит досега не са ни донесли плюсове, но все пак ме кефи, че е куражлия :) ) Ако се провалим в първите два мача ще се скарат жестоко и после ще летят глави и оставки :D

Двата мача с Беларус са много кофти нагласени и това е по-зле за нас, защото Беларус може и да са корав отбор, но нямат никакви шансове за класиране! Най-много да объркат нечии сметки (дано да не са нашите).

Мисля, че бъркаш Андора с Малта или Естония. Андора си ги бихме и двата пъти. :)

 

Нема го Вуцов вече ...майстор беше при изготвяне на програми за квалификации ...

Даааа, нема го вече. Може и да е прост, но Вуцата е хитър. За жребии и нагласяне на програми беше "голем" играч.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...