Jump to content
BulForum.com

Теглене жребия за Евро 2008


MyH4o

Recommended Posts

За жалост това е печелившият футбол в момента

 

Точно страхливият футбол не е най-успешен, може би се бъркаш с дефанзивен ;) Да, дефанзивният е успешен, но има достатъчно доказателства, че може и да се играе резултатно - най-ярък пример е Барселона, а евентуално и Челси, които всеки нарича съдийски и скучен отбор, но са най-резултатни в Англия със средно 2+ гола на мач. Също доколкото чувам и Холандия играят красиво, а всички знаем колко лесно се класираха на световното ... факт е, че има и успешни офанзивни треньори.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Те Холандия лесно се класираха, ама въпроса е какво ще направят. Холандците винаги са сред фаворитите, но и винаги се провалят. Отбори като Италия, Германия имат далеч повече успехи от например Англия, Холандия, Испания, които се стараят да играят по-зрелищен футбол :(

Link to comment
Share on other sites

Настоящият проблем в националния отбор е ,че или футболистите не са грамотни тактически или Стоичков не може да избистри тактическите схеми на отбора.Гледайте ако имате възможност някои мач на златното ни покoление,за да видите колко грамотно в тактическо отношение е бил Пенев и как подопечните му са спазвали указанията му.

Link to comment
Share on other sites

Точно страхливият футбол не е най-успешен, може би се бъркаш с дефанзивен ;)

 

Не знам, къде бъркам и къде не, но се класирахме относително спокойно за европейското 2004та, след като пропуснахме предишните три големи първенства... Май все пак има някакъв успех, пък ти го наричай, както искаш.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, къде бъркам и къде не, но се класирахме относително спокойно за европейското 2004та, след като пропуснахме предишните три големи първенства... Май все пак има някакъв успех, пък ти го наричай, както искаш.

 

Защото, освен Хърватска, другия "стойностен" отбор беше Белгия - сега в 4 урна :) А и тогава играеше Балъков, нека не забравяме липсата му.

Link to comment
Share on other sites

стоичков не може да си мотивира играчите да се хвърлят и да играят, а не да си вадят безсмислени жълти картони :angry: за мен това не е никакъв тренъор и имам чувство, че това ще са поредните напразни надежди за класиране на голям турнир. още по дразнещо е, че явно пуска играчи на даден мениджър и явно си върти някакви далаверки. защото както разправяше, че няма да се върне в БГ, как от нищо не му пука и мрази в мозъка на костите си Батето изведнъж се загна да спасява националния и т.н. ако питате мен да земат един чужденец за тренъор и да ставаме европейски шампиони :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Защото, освен Хърватска, другия "стойностен" отбор беше Белгия - сега в 4 урна :) А и тогава играеше Балъков, нека не забравяме липсата му.

 

Нещо не схващам, къде е спорът... Нали и двамата сме съгласни, че беше успешен селекционер? Или ако ти не си, предпочиташ ли "нестрахливата" игра пред това да се класираме за европейското? Щото на този етап това са вариантите...

Link to comment
Share on other sites

След "представянето" ни (или по-точно да кажа излагането ни) на европейското не съм съгласен че беше успешен. Както и да е, не ми се развиват безкрайни теории защо се издъни работата в тия квалификации, дори да съм прав няма да убедя никой плюещ в правотата си :) В природата ни е да си оплюваме звездите, не само футболните.

Link to comment
Share on other sites

След "представянето" ни (или по-точно да кажа излагането ни) на европейското не съм съгласен че беше успешен.

аз го давам на олимпийския принцип "важно е участието" :D

Link to comment
Share on other sites

Защо ли си мисля, че ти си плюещият в случая...

 

Има нещо вярно :) Все пак визирам всички бивши поддръжници на Стоичков, които сега го плюят. А Стоичков е направил доста за България, за да бъде наричан тъп, идиот и кретен. Това имах предвид, че си плюем имената ... а това, че не бях доволен от играта на европейското си е факт и затова съм против стила на Пламен Марков.

Link to comment
Share on other sites

Е, разбира се...всеки с мнението си. Аз нямам нищо против Стоичков. Напротив... Наистина е направил много за тоя отбор като играч и е заслужил поне да му се даде време и възможност да работи. Както и да е...късмет да имаме и да се класираме и пак ще е най-големият нали знаеш... То тук е така - или осанна или разпни го...

Link to comment
Share on other sites

Е, разбира се...всеки с мнението си. Аз нямам нищо против Стоичков. Напротив... Наистина е направил много за тоя отбор като играч и е заслужил поне да му се даде време и възможност да работи. Както и да е...късмет да имаме и да се класираме и пак ще е най-големият нали знаеш... То тук е така - или осанна или разпни го...

Ама там е проблема,че няма да може да се класира.При него ще се получава само разпни го

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Така,според мен ще ни е доста трудно в тези група.Вярно разминахме се с доста по силни отбори от 2-ра и 4-та урна,но от 5 и 6 ни се паднаха най трудните отбори.Словенците ако се забелязали в последните квалификаций винаги са на парвите две места,турден отбор е.Беларусците и шиптарите са домакински отбори и могат да прецакат някой от фаворитите,мисля че в програмата трявба да почнем имено с гостуване на един от тези два отбора.Мамалигарите са на нашата черга ,макар ще е доста трудно.Холандците са си холандци те са фаворити. Словения,България и Румъния ще се борят за 2 -рото място.А освен от директните двубой,до голяма степен ще зависи и гостуването на Беларус и Албания.

Link to comment
Share on other sites

Според мен трябва да почнем с гостуване срещу Холандия. 6-то чувство ми предсказва, че в началото може да не са толкова силни. Но това зависи какво ще направят в Германия. Ако се издънят, Марко ван Бастен ще напусне и ще имат скандали. Пък и е по-добре тва гостуване да минава бързо, за да не ни пречи накрая!

Link to comment
Share on other sites

Според мен трябва да почнем с гостуване срещу Холандия. 6-то чувство ми предсказва, че в началото може да не са толкова силни. Но това зависи какво ще направят в Германия. Ако се издънят, Марко ван Бастен ще напусне и ще имат скандали. Пък и е по-добре тва гостуване да минава бързо, за да не ни пречи накрая!

 

И това е добър вариянт ,но при провал!Напълно възможно с оглед на групата да не излезнат от нея.Но ако почнем в Амстердам с провал,доста ще падне стимула и духа на отбора ,от всякаде ще падат атаки с/у раководство играчи и т.н(Все пак сме в България) и затова мисля че при победа в Минск или Тирана ще има точно обратния ефект ще се вдигне нивото на духа при момчетата ще има подкрепа от всякъде.Ще видим програмата и тогава ще му мислим.Мисля че трябва да е готова до края на месеца.

Link to comment
Share on other sites

И това е добър вариянт ,но при провал!

.... и затова мисля че при победа в Минск или Тирана ще има точно обратния ефект ще се вдигне нивото на духа при момчетата ще има подкрепа от всякъде.

Е при провал в Амстердам - няма да е толкова страшно отколкото при провал срещу Беларус или Албания. Аз и преди май съм си казвал мнението. Албанците са наказани за 2 мача и всички ще искат първо при тях да гостуват, а ние трябва да отидем там към края на квалификациите. Догава Албания ще е загубила и теоретични шансове, ние ще сме събрали самочувствие (нали мисли добрите варианти) и няма да има проблеми. Ако почнем срещу слабите - или ще ги бие и ще си вирнем носовете, както стана в квалификациите за световно или ще станем за резил още в началото (както стана в края на световните квалификации срещу Малта). Така, че колкото повече мисля толкова повече се убеждавам, че по-добре е да почнем с гостуване в Холандия и после домакински мач срещу Албания или Беларус. И третия мач да е със Словения!

Link to comment
Share on other sites

ПЪЛНАТА ПРОГРАМА НА БЪЛГАРИЯ:

2 септември 2006 година: Румъния - България

6 септември България - Словения

7 октомври: България - Холандия

11 октомври: Люксембург - България

28 март 2007 година: България - Албания

2 юни: Беларус - България

6 юни: България - Беларус

8 септември: Холандия - България

12 септември: България - Люксембург

17 октомври: Албания - България

17 ноември: България - Румъния

21 ноември: Словения - България

ми имах друга представа за жребия но....Надявам се да вземем 7 точки в първите три мача.

Link to comment
Share on other sites

..ми имах друга представа за жребия но....Надявам се да вземем 7 точки в първите три мача.

 

 

И аз така се надявам,но звучи доста утопично...

Link to comment
Share on other sites

Добре, как може да се съчини такава програма, в която двата ни мача с Беларус ще бъдат в рамките на 4 дни, а тези със Словения и с Румъния на повече от година разтояние един от друг :blink:

Link to comment
Share on other sites

Тва с двата последователни мача с Беларус наистина е много тъпо!!!

Обаче като цяло си мисля че програмата не е толкова лоша - визирам последните 4 мача.Ако преди тях покажем едно сносно представяне мисля че момчетата биха могли да се надъхат и да вземат 10-12 точки от тези последни мачове!

Link to comment
Share on other sites

не ми харесва това гостуване на Румъния в първия мач, но какво да се прави... ако пък успеем да измъкнем нещо от този мач, ще бъде добре, защото румънците са от фаворитите в групата

Link to comment
Share on other sites

ПЪЛНАТА ПРОГРАМА НА БЪЛГАРИЯ:

2 септември 2006 година: Румъния - България

6 септември България - Словения

7 октомври: България - Холандия

11 октомври: Люксембург - България

28 март 2007 година: България - Албания

2 юни: Беларус - България

6 юни: България - Беларус

8 септември: Холандия - България

12 септември: България - Люксембург

17 октомври: Албания - България

17 ноември: България - Румъния

21 ноември: Словения - България

ми имах друга представа за жребия но....Надявам се да вземем 7 точки в първите три мача.

Ами програмата определено е кофти. Почваме с изключително тежко гостуване, срещу пряк съперник за 2-рото място. После домакинство на силен отбор с амбиции. Домакинстваме на фаворитите на 7 октомври. Като нищо може да се окажем с 1 точка след първите 3 мача. След това до края на сезон 06/07 играем със слабаци. Що за приумица е да играем два мача с Беларус за 4 дни :confused Почваме сезон 07/08 с гостуване на Холандия, което също е неприятно. Добре е, че в последните мачове ще играем с преки съперници. Като цяло програмата е зле нагласена, началото ни ще е адски трудно.

Link to comment
Share on other sites

Ами програмата определено е кофти. Почваме с изключително тежко гостуване, срещу пряк съперник за 2-рото място. После домакинство на силен отбор с амбиции. Домакинстваме на фаворитите на 7 октомври. Като нищо може да се окажем с 1 точка след първите 3 мача. След това до края на сезон 06/07 играем със слабаци. Що за приумица е да играем два мача с Беларус за 4 дни :confused Почваме сезон 07/08 с гостуване на Холандия, което също е неприятно. Добре е, че в последните мачове ще играем с преки съперници. Като цяло програмата е зле нагласена, началото ни ще е адски трудно.

 

А бе по-добре началото отколкото края да ние труден, първият ни мач ме притеснява най-много ама дано да се получи нещо от него ако измъкнем 3 точки ще е повече от идеално. Лично аз мачовете с холаднците съм ги отписал и то не за друго а защото просто нямаме такива защитници които да играят на скорост и с малко повече тактита, в този мач с Холандия ще ни е адски трудно но като гледам програмата дори и да загубим двата мача с лалета имаме реални шансове да се класираме като втори отбор в групата което води до класиране и за евро 2008.Не би трябвало да изпитваме затруднения срещу Беларус и Албания, ама всички мисля че помнят какво се случи на мача с Андора, така че нашите футболисти трябва да имат едно на ум.Тежки мачове срещу Словения където с малко тактита от страна на Стоичков и Херо нещата би трябвало да се развият добре за нас. Лично аз се надявам че Херо ще успее да повлияе добре на Стоичков и дано той разбере че има отбори срещу които не можеш да тръгнеш да играеш на атака /справка мача с Швеция и Хърватска/.Неприятни са двата поредни мача срещу Беларус но така или иначе срещу един от отборите трябваше да е така, реално каквото е и за Беларус такова е и за нас и двата национални отбора ще играят мач след което ще бият път до България, тук може би Беларус имат малко по голямо предимство но ще видим какво ще стане.

Като цяло тази година очаквам по добра игра от националите и дано да направят нещо повече от миналата година!

 

Пожелавам им успех

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...