Jump to content
BulForum.com

Балада


Ibrakadabra

Най-добрата балада към филм?  

108 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Въпреки че вероятно е към най-глупавия филм...Sting - Shape of My Heart. Много мислене падна, щото и за Queen и за Bryan Adams можех да гласувам, но все пак...

Link to comment
Share on other sites

Много хора - много мнения. Според мен всички са хубави, за това предлагам една друга балада:

 

Киора - Вярвам в теб

Link to comment
Share on other sites

ВъпАеки че вероятно е към най-глупавия филм...Sting - Shape of My Heart.

аз съм твърдо за Sting,защото много харесвам това парче и филма към който е.GeorgiK,i`m so disappointed... :lol:

p.s.GeorgiK,понеже знам,че си на ти с english lanuage,има ли вариант да направиш едий превод на текста на Shape of my heart,защото си мисля,че някъде губя нишката.Мерси предварително.Пращам ти на ПМ моя вариант.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично най-много харесвам Queen - Who Wants To Live Forever ( Highlander ) но, не съм гледал филмът а като напиша в търсачката на мувис.ко.жп ми излизат 2 филма можете ли да ми кажете кой е точно? Мисля си, че е този от 1986г. но не съм сигурен. Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Всички балади които са изброени са УНИКАЛНИ. Но мисля че най-много ме развълнува на Аеросмит. От както излезна не съм спрял да я слушам. Незабравима е!

Link to comment
Share on other sites

Въпреки че вероятно е към най-глупавия филм...Sting - Shape of My Heart. Много мислене падна, щото и за Queen и за Bryan Adams можех да гласувам, но все пак...

pfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Леон да е най\глупажия филм аиде аиде ,Highlander e от наи смислените(въпреки че Queen sa veliki ama mnogo) Според мен филма е много як и песента също,не че sting ми е любимия ама се пак е Sting

Link to comment
Share on other sites

Всички са добри, но тези 2 са ми любими :love

 

Aerosmith - Don't Want To Miss A Thing ( Armageddon )

 

Queen - Who Wants To Live Forever ( Highlander )

Link to comment
Share on other sites

Гласувах за друга, защото не мога да избера между Браян Адамс и Стинг...прекрасни балади, към чудесни филми :love

Link to comment
Share on other sites

"Where My Heart Will Take Me" aka "Faith of the Heart"

Това е песента от сериала Star Trek: Enterprise, който вървеше по Нова телевизия, а в изпълнение на Rod Stewart е към някакъв филм, който не съм гледала :P

Автор на песента е Diane Warren, която между другото е написала "I Don't Want to Miss a Thing" :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...