Jump to content
BulForum.com

Batman & Bond


  

152 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

KILLERINCHO, Christian Bale е новия батман и също е кандидатствал за ролята на Бонд, но по някакви незнайни за мен причини са избрали Крейг. Иначе като имаш време погледай филмите на Бейл- той е сред лщбимите ми млади артисти. Играе невероятно във всякакви жанрове. Предполагам новия му филм The Prestige ще е също прекрасен.

Link to comment
Share on other sites

Хммм има идея в това Бейл да е Бонд. Със сигурност ще е по-добре от Крейг като шпионин. Има детска усмивка, която в ролята на един шпионин ще е подкупваща, измамна. Да, момчето определено може да бъде Бонд. Аз му бях гледал и други филми, но конкретно не се сещам в кои точно, но ще му прегледам филмите като сотане време :)

 

П.С. А между другото е малко рано да се дават гласове за Крейг, щото реално не се знае накъде ще тръгне, но това ще го разберем в следващата част. Може аз да греша и другия Бонд с Крейг в ролята да е много добър. Може и по-зле от тоя да е :) Ще дам шанс и на следващата част, пък да видим :)

Link to comment
Share on other sites

... естествено, че роджър мур. т'ва за мен е единствения агент 007 (все пак с него израстнах). конъри съм го гледал в няколко от многобройните му филми от поредицата и ... скука. иначе след мур нареждам броснан, но на прилична дистанция ;)

 

за батман не мога да кажа "твърдо" .... може би първият прилеп - майкъл кийтън. вал килмър също не беше зле, но все пак батман беше на върха (в бокс офис класациите) 1989 и 1992 т.е. тим бъртан ;)

 

btw бас ловя, че 80% от тези, които са гласували за конъри нямат 25 год. :)

Link to comment
Share on other sites

По принцип Батман не ме кефи като супер-герой, но определено в образа на Джеймс Бонд най-добре се вмества Пиърс Броснан.Бас ловя, че Шон Конъри води, защото повечето от гласувалите за него, дори не знаят за кой става въпрос. ; )И вчерашната серия с Броснан...беше уникална.

А може ли някой да каже, колко серии има Броснан и колко серии има Конъри като Джеймс Бонд?

Конъри май има малко повече, но колко?

Link to comment
Share on other sites

А може ли някой да каже, колко серии има Броснан и колко серии има Конъри като Джеймс Бонд?

Конъри май има малко повече, но колко?

 

 

Доколкото знам(и според справката,която направих) Конъри се е снимал в 6 филма(Dr. No- 1962;

From Russia with Love-1963;Goldfinger-1964;Thunderball -1965;You Only Live Twice- 1967 ;Diamonds Are Forever-1971),а Борснан в 4(GoldenEye-1995;Tomorrow Never Dies-1997;The World Is Not Enough-1999;

Die Another Day-2002).А иначе най-много филми като Бонд има Роджър Мур-цели 7 ;)

Link to comment
Share on other sites

Такъв голям избор от добри актьори (Клайв Оуен, Крисчън Бейл, Хю Джакман) те баш тоя пич харесаха. Чак ми беше смешен ка кго мъчат а той си държи джуките се едно ше се целува хахаахха.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...