Jump to content
BulForum.com

ATI Radeon vs GeForce


Recommended Posts

Znachi dokolkoto razbrax mi kazaxa che do 7 mesesa ili 1г. shteli da izlizat video karti X16 i shtq li da podarjat DirectX 9 [koeto e ochividno de] 100% sam sigoren che senata im shte bade mnogo kosmicheska no sepak shte e mnogo po dobra ot starite koito sa X8 !!!

Predpochitam da ne se nabutvam sega shtoto po kasno xem shte si zema kato izlezat 1 ot tia bqsni karti a problema e che nqma damoga da prodam starata stoto nikoi nqma dagi tarsi veche !!! Zatova shte karam zasega s toq bukluk

MX 440 8X

No razbrax che nqma da ima dana X16 skoro !!!

Nqkoi znae li neshto po vaprosa s kartite X16 i Danata X16 ???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Pi4 directx 9 se poddurja oficialno ot Ati Radeon 9700, 9600 i 9800(tqh sam izbroil) i ot na nVidia FX modelite(makar, 4e vse oshte driverite im neshto ne sa kato horata, da ne zabravqme, 4e kartite bqha malko "nedonos4eta")...

Po vuprosa za PCI Express x16 mojesh da pro4etesh tuk i tuk

Kakto mojesh sam da vidish na poso4enite ot men adresi, karti ot tova pokolenie eventualno shte izleznat na pazara lqtoto 2004, kato cenata im eventualno shte stane ponosima, 4ak kum 2005. Pi4 shte ti kaja edno, ako 4akash da izlezne novoto, mojesh spokoino da ne si kopuvash nishto, shtoto horata vseki den izmislqt neshto novo. Ako mislish, 4e kartata koqto imash v momenta ve4e ne ti vurshi nujnata rabota - smenqsh e. Ako mislish, 4e rabotata ne e nalojitelna, to togava nqma za kade da burzash...s vremeto obiknovenno cenite padat, taka 4e moje da spestish nqkoi i drug lev.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

G-Unit nai veroqtno 6tom izlqzat tezi video karti na sledva6tiq den NVidia 6te napravqt modifikaciq na nForce3 koqto da poddyrja 16x, pyk Intel 6te iskarat poredniq si 4ipset za pentium4 s 16x poddryjka i 6te kajat eee pi4ove, toq 4ipset poddyrja 16x sq daite za tfa o6te 20-30$otgore! !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nqkoi da ima karta GeForce4 FX 5950Ultra ili da e testval zada kaji kak e vvechetleniata mu ot neq

Sq razbrax che mojelo da prevarnesh GeForce 5900 v 5950 Utra prosto trqbvalo da se flashne biosa na kartata !!!

Imali neshto takova ???

I gore dolu kvi pari moje da se zemi taq karta ???

I otkade ???

Navsqkade li sa ednakvi senite ???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...