Jump to content
BulForum.com

Drivers For Scientific Atlanta DPX2100


iv_laz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

o, kolko lo6o.... nadiavam se da se opravi...

 

 

 

a sega seriozno - mi dai malko pove4e info! kakvo pravi6, za da go nakara6 da tragne, kakvo pravi sistemata v otgovor na tvoeto pravene - niakakvi saob6tenia, log failove... kakva ti e distribuciata...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
o, kolko lo6o.... nadiavam se da se opravi...

 

 

 

a sega seriozno - mi dai malko pove4e info! kakvo pravi6, za da go nakara6 da tragne, kakvo pravi sistemata v otgovor na tvoeto pravene - niakakvi saob6tenia, log failove... kakva ti e distribuciata...

 

Mnogo sam zle sas Linux.Nqmam predstava kakvo trqbva da napravq za da tragne.Mislih 4e sam 6te si go nameri i instalira.Moje6 li da mi kaje6 kak da go pusna.

Link to comment
Share on other sites

[Mnogo sam zle sas Linux.Nqmam predstava kakvo trqbva da napravq za da tragne.Mislih 4e sam 6te si go nameri i instalira.Moje6 li da mi kaje6 kak da go pusna.

Dobre be chovek, kaji pone kakvo distro si slojil - Slack li, Redhat li, Mandrake ili kakvo tam...

Link to comment
Share on other sites

Linux-a mi e Mandrake 9.1

Mandraka triabva da moje da se opravia bez problem s modema. Moje obache neshto drugo da se e omotalo - taka e mnogo trudno da se kaje kakvo tochno.

Ako pitash men po-dobre si sloji edin Redhat i tova e ;)

Link to comment
Share on other sites

Kato se razrovih iz nastroikite se okaza 4e vsa6nost modema si go e nameren.Oba4e kak togava da pusna net-a? :confused Kogato si pusna browsera i napi6a nqkoq stranica mi dava gre6ka i kazva 4e ne moje da nameri hosta.Kakvo trqbva da napravq za da tragne nai nakraq? :confused

Link to comment
Share on other sites

Never_mind така няма да стане.

 

пробвай това:

 

#modprobe CDCEther

#ifconfig ethX hw ether MACADDRESS up

#dhcpcd

 

като смениш ethX с eth интрфесът който задава CDCEther на модема, а MACADDRESS с MAC адресът, който е записан в Евроком, него можеш да видиш в договорът или под Windows.

Link to comment
Share on other sites

Вероятноста в случая MAC адреса в базата данни на евроком да е различен от неговия е повече от нищожна. Това което съм написал няма да е вярно само ако той е сменял мрежовия адаптер ,което той не споменава никъде. В момента в който изпрати заявка към DHCP сървъра чрез "dhcpcd", той ще има вече интернет.

Между другото, до преди 2 месецa бях с Mandrake 9.1 през USB.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...