Jump to content
BulForum.com

www.last.fm


kopche

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ае при мен нещо се бъгна програмката... Когато си пусна да слушам нещо, не мога да дам нито skip, нито ban, нито love. Сaмо Stop! Освен това не ми показва, нито изпълнител, нито име на песен, нито продължителност. Ако някой знае, как се оправя този проблем, да драсне някой ред!

Link to comment
Share on other sites

Последната версия не може да работи с флак файлове. Да не говорим, че когато слушам дадена група ми препоръчва 1000 други групи повечето, от които нямат нищо общо с тази, която слушам. Това вече е безсмислен плъгин и ще го махам скоро.

Link to comment
Share on other sites

Ае при мен нещо се бъгна програмката... Когато си пусна да слушам нещо, не мога да дам нито skip, нито ban, нито love. Сaмо Stop! Освен това не ми показва, нито изпълнител, нито име на песен, нито продължителност. Ако някой знае, как се оправя този проблем, да драсне някой ред!

reinstall , тряа се оправи :)

Link to comment
Share on other sites

reinstall , тряа се оправи :)

 

 

Пробвах, но не стана. Пак си го имаше същият проблем!

 

 

EDIT:

Btw

 

CBS купи Last.fm

 

CBS купи Last.fm

Сайтът има 15 милиона потребители.

 

Bulgarian Post

30.05.2007 г.

 

Американската медийна корпорация CBS твърди, че след закупуването социалният сайт ще запази своята идентичност. Last.fm има 15 милиона активни потребители.

 

CBS купи Last.fm за 280 милиона долара. Социалната мрежа е създадена през 2002 г. във Лондон, Великобритания. Тя позволява на потребителите да качват и слушат музика, изграждат собствени интернет радио станции, гледат видеоклипове.

 

Last.fm се определя като една от най-бързо развиващите се социални мрежи в интернет. Един от създателите й Мартин Стиксел твърди, че вливането на сайта в CBS е „вълнуваща възможност”. В договора е записано, че управляващият екип на Last.fm ще запази позициите си и сайтът ще развива досегашната си идентичност.

 

CBS Corp. притежава 179 радиостанции в САЩ във всички жанрове музика. Компанията има интереси в телевизионния и интернет медийния пазар, припомня Асошейтед прес. С покупката на сайта CBS се надява да засили позициите сред младата аудитория.

 

Това е поредното поглъщане на социален сайт. News Corp. купи MySpace за 580 милиона долара през 2005 г., а Гугъл - YouTube за 165 милиарда долара.

 

EDIT 2: Е оправи се след 2рия реинтсал... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

коя версия на winamp-a ползвате, тъй като при мен все още плъгина нещо не действа т.е. като си пусна нещо с плеъра, в last.fm нищо не излиза :blink:

Link to comment
Share on other sites

software-a на last.fm се нарежда в класацията ми на "най-бъгави програми ползвани някога" :angry1

ебати и мизериите, ебати и чудото.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аве хоря я кажете бачка ли ви ласт фма щтото аз съм на руския lastfm.ru/user/freak_bg ама като се конектвам и ви дава

Cannot find "http://www.lastfm.ru/user/Freak_bg/"

 

DNS Error - Server cannot be found

А като се дам last.fm/user/freak_bg/ и то автоматично ме пренасочва към руското :ph34r: айде кажете че не исакам да трия всичко запаметено по мозилата.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ето това нещо е интересно. Влизате в сайта и горе в ляво си пишете username в last.fm и за кратко време ви се изчислява слушаната музика и я показва в % като стилове. Има и други статистики.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Зависи за какво го ползваш. Чартове, статистика и откриване на нови групи - не ти трябва радио за това.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...