Jump to content
BulForum.com

Дневной дозор/Day Watch


Stenli

Recommended Posts

Ето че и 2-рата част на трилогията ще излиза. Какво очаквате от филма, дали ще дойде с 1 година закъснение както 1-вата част. Изобщо всякаква информация и коментари за филма нека бъдат тук :)

dnevnoydozor.jpg

imdb link

trailers

Link to comment
Share on other sites

Очаквам всичко най-яко.Който е чел книгата знае.И няма да стане като с "Вазелина за задръстени(Властелина на пръстените)", щото това е руското кино :)

Link to comment
Share on other sites

Ем ще е хубаво първо да изгледаме Нощна Стража,ако все пак господата админи решат да я качат пак :)

Пък тогава ще мислим за Дневната :D

 

Хмм, подкрепям с две ръце. От 1 месец искам да го гледам.

Link to comment
Share on other sites

Ем ще е хубаво първо да изгледаме Нощна Стража,ако все пак господата админи решат да я качат пак :)

Пък тогава ще мислим за Дневната :D

Аз гледах Нощната в София ма нещо не ма изкефи. Не смятам да ходя на Дневна ако въобще така се казва. Друго нещо си беше Saw II, въпреки че жанра е друг. И не намесвахте Властелинът, защото тва е доста по-як филм от тоя руския.

Link to comment
Share on other sites

Ще се гледа! Хубаво е че руското кино се съвзема, да видим кога ще се съвземе и Българското.

 

Ем ще е хубаво първо да изгледаме Нощна Стража,ако все пак господата админи решат да я качат пак :)

За да не си го гледал досега, значи не си сикал да го гледаш, co.jp не е единственото място където има филми.

@platis мога да ти изброя поне 10 Руски филма които са в пъти по-добри от властелини,потъровци и матрици, но както и да е.

Link to comment
Share on other sites

Ще се гледа! Хубаво е че руското кино се съвзема, да видим кога ще се съвземе и Българското.

За да не си го гледал досега, значи не си сикал да го гледаш, co.jp не е единственото място където има филми.

@platis мога да ти изброя поне 10 Руски филма които са в пъти по-добри от властелини,потъровци и матрици, но както и да е.

offtopic:Но co.jp е единственото място,от което ще го сваля за 2 часа,а не за 2 дена ;)

 

Още малко се напъни и ще намериш по-хубав филм от Властелина и то руски :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

@platis мога да ти изброя поне 10 Руски филма които са в пъти по-добри от властелини,потъровци и матрици, но както и да е.

Казах само за Властелина. Нищо не съм споменал за потъровци, мотъровци и други детски филмчета. Във властелина поне има някакъв замисъл, докато тая стража е пълна измишльотина за малки деца. А властелинът е само част от книгата, макар че знам че има и удължени версии (по 9 часа едната част), но ме мързи да търся, а и няма да имам време да ги гледам. Но да не спорим за филмите тук. Аз млъквам :P

Link to comment
Share on other sites

Абе и на мен не ми харвеса кой знае колко, ма ша ида шото обичам киносалона и седалките, от които ма боли дупарата след половин час стоене :) pyroman и аз ше съм ти благодарен, ако изброиш някой друг свястен руски филм :D

Link to comment
Share on other sites

А дано и двата да ги качат по-скоро, че свестен трилър не съм гледал скоро. Писал сам възхищения по филма в друга тема, няма смисъл да се повтарям

Link to comment
Share on other sites

абе дано е по добро от предната част щото аз я гледах на кино и не издържах до края СУПЕР БОЗА

Link to comment
Share on other sites

11 млн. $$$ за 5-дни в Русия , билети няма за седмица напред и опашки по 100-200 метра пред киносалоните , гледах интервюта пред киносалоните , всеки казваше 4е ако намери пари или време непременно ще го гледа отново .... а руснаците не са толкова богати да хвърлят пари по бози !

Link to comment
Share on other sites

11 млн. $$$ за 5-дни в Русия , билети няма за седмица напред и опашки по 100-200 метра пред киносалоните , гледах интервюта пред киносалоните , всеки казваше 4е ако намери пари или време непременно ще го гледа отново .... а руснаците не са толкова богати да хвърлят пари по бози !

 

Много ме радваш :D

Link to comment
Share on other sites

11 млн. $$$ за 5-дни в Русия , билети няма за седмица напред и опашки по 100-200 метра пред киносалоните , гледах интервюта пред киносалоните , всеки казваше 4е ако намери пари или време непременно ще го гледа отново .... а руснаците не са толкова богати да хвърлят пари по бози !

Брат, сигурен ли си, че не се бъркаш нещо :confused

 

Russia Box Office Top 5 [ 30.XII.2005 - 05.I.2006 ]

 

1. Хрониките на Нарния: Лъвът, Вещицата и Дрешникът

седмичен приход - 2,720,028

седмици - 1

общо приход - 3,022,253

 

2. Хари Потър и Огненият бокал

седмичен приход - 2,504,212

седмици - 1

общо приход - 2,875,515

 

3. Кинг Конг

седмичен приход - 1,311,779

седмици - 2

общо приход - 7,525,278

 

4. The Family Stone

седмичен приход - 89,839

седмици - 2

общо приход - 416,332

 

5. Истина ли е...

седмичен приход - 65,471

седмици - 5

общо приход - 2,000,003

 

Щот аз тва намирам като официално информация, а Day Watch нещо отсъства от Топ 5 :excl:

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че той говори за приходите само в Русия :)

Ами тва е Russia Box Office Top 5! Демек приходите от кино за последната седмица в Русия!

 

Справка цък. Има и за BG,USA,UK и др.

Link to comment
Share on other sites

Филма го има в http://torrents.linkos.bg/ и таз вечер ще го дърпам :) който не иска да чака да дойде второ пришествие и в нашия варез да има руски филми да се регистрира безплатно е и да сваля поне руско кино в този торент има !!!

Link to comment
Share on other sites

Брат, сигурен ли си, че не се бъркаш нещо :confused

 

Russia Box Office Top 5 [ 30.XII.2005 - 05.I.2006 ]

 

1. Хрониките на Нарния: Лъвът, Вещицата и Дрешникът

седмичен приход - 2,720,028

седмици - 1

общо приход - 3,022,253

 

2. Хари Потър и Огненият бокал

седмичен приход - 2,504,212

седмици - 1

общо приход - 2,875,515

 

3. Кинг Конг

седмичен приход - 1,311,779

седмици - 2

общо приход - 7,525,278

 

4. The Family Stone

седмичен приход - 89,839

седмици - 2

общо приход - 416,332

 

5. Истина ли е...

седмичен приход - 65,471

седмици - 5

общо приход - 2,000,003

 

Щот аз тва намирам като официално информация, а Day Watch нещо отсъства от Топ 5 :excl:

 

Приятелю , за тва нещо казаха по централните новини (канал 1 или ОРТ) и даваха репортажи от киносалони по цяла Русия, 4е и Украйна , лудница навсякъде , повярвай ми никъде нямаше плакат на Нарня или 4овек който да говори за тях , освен тва сам може да си направиш сметка по класацията която си изесъл къде ще е Дозор-а с 11$ млн за първата седмица !!!

А и да ти кажа 4естно , аз много не вярвам на тези платени класации , вси4ки знаят от къде идват парите за тях !

Гледах интервютата с хора излизащи от киносалоните на всякакви възрасти и имайки в предвид навалицата за билети , по скоро съм склонен да не вярвам на тази класация ,.... освен ако не е опреснена още с данните от Дозор-а !

Link to comment
Share on other sites

Много ме ядосвате! Нещо не мога да разбера как всички американски филми са толковааа..как да се изразя точно...Яки! (говоря за филмите от последните, може би, 2 години-адски повърхтностни, тъпи, еднакви...[тъъът]) И изведнъж нещо, което не е американско( което още повече ме радва, защото не съм особен превърженик на каквото и да било американско) и не е с толкова плосък смисъл веднага е боза! Просто нямам думи...съжалявам...

Прочетох книгата-много ми хареса, гледах и филма-той също беше страшно хубав.По принцип няма хубави филми по кината, направо не знам какъв беше тоя късмет-за 1-2 месеца се събраха 3! свястни филма!!! Бях очарована от Ночной дозор, надявам се и Дневной дозор да ми хареса толкова и с удоволствие бих гледала филма и прочела книгата.

Колкото до забавянетоо...предполагам, че догодина ще излезе по кината :) Аз даже не разбрах, че е излязъл филмът- мислех, че само книгата и се зарадвах от факта :)

Link to comment
Share on other sites

Филма го има в http://torrents.linkos.bg/ и таз вечер ще го дърпам :) който не иска да чака да дойде второ пришествие и в нашия варез да има руски филми да се регистрира безплатно е и да сваля поне руско кино в този торент има !!!

Благодарско за линка , но филма май не става за гледане ...даже и за слушане , ще из4акаме по- добри времена :)

Ина4е на знам как са класациите , но първата десетдневка има официално :) 21$млн. приходи от прожекции , а може да си представите само колко е в действителност пе4албата , като се иам в предвид обстановката в Русия :) , мисля 4е Нарня с "рекордните" 3млн $ , ве4е няма да е първа в "класацията" ...

Link to comment
Share on other sites

да наистена филма май наистена ще е нещо много яко от това което можах да гледам от филма наистена ще е нещо доста голямо :bgrin: :devil :punk :punk за жалост никаде по нета няма да може да се намери свястен запис на филма защото руснаците може да не пазят на "буржуазията" авторските права но когато става дума за тяхна продукция са много лоши :bgrin: първа част доста време трябваше да мине зада може да се намери на добро качество ако някой има линк ким е-боок на книгата ще съм много благодарен че още на съм я чел а много искам :)

 

 

аз за руски филми мога да ви препоръча

72 метра (маистена много добър) мисля че го има при китайците

личен номер

 

и двата вилма са след 2000година

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Няма ли вече някакъв DVD Rip, гледа ми се втората част :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...