Jump to content
BulForum.com

"Речник на индиректните термини на жените"


Recommended Posts

Коварни и подли? Ами това си зависи от човека...

 

Зависи, дали човекът е мъж или жена, най-вече, макар че връзката между човек и жена не е изяснена съвсем ясно.

 

Например в една древна книга се казва, че Бог създаде първо човека, а после създаде жената да му прави компания (оттук сигурно идва приказката, че компаньонката била най-древната професия - де да знам).

 

Ето дори на английски думата man значи човек и мъж. А жена е wo-man, тоест пак man, ама с едно "yo" отпред :) \ето ти пример за индиректно говорене, ако някой ми разбере намека, който обаче може да има двойно тълкуване\ :)

 

Ама нищо де, всичко слагаме под общ знаменател. Боли ме фара, че има нещо хубаво, щом 80-90% е кенеф. Дайте сега като газим в *айна и да казваме, че всичко е *айна...

Няма подлост тука. Поне аз не виждам да проявявам подлост, когато казвам:

"Все ми е тая"-т.е. я се вземи в ръце и не ме карай да взимам решения вместо теб, защото няма да го направя.

След т.нар. "Да, моля"-"Няма проблем"-т.е. ужасно нескопосан лъжец си. Радвай се, че съм на кеф и се надявай да не ти се налага да ми се извиняваш отново така.

"казах ти вече"-т.е. достатъчно информация си получил. Напрегни си мозъчето и мисли.

 

Всички говорят индиректно. Възможно е жените да го правят по-често, но това за мен не е подло. Подло става, когато казваш нещо само, защото знаеш, че другия иска точно това да чуе, без да го мислиш, а не когато избягваш дълга разправия, чиито послеследствия обикновено се изчерпват с един единствен симптом-главоболие.

 

От това, което си написала на мене ми се струва, че много не правиш разлика между лъжа и индиректно говорене, което са две много различни неща.

 

Аз мога да кажа, за себе си, че изключително много говоря индиректно, в резултат на което малко хора ме разбират, какво приказвам, но в същото нещо общо взето не лъжа. А като малък изобщо не лъжех и си го отнасях, докато накрая не четох едно изследване, че децата, които послъгват всъщност са по-интелигентни от тези, които не лъжат. Оттогава реших да се поправя.

 

 

Преставете си само какви скандали и сръдни ще се вихрят, ако не говорим индиректно. И за какво? Заради някакъв си ПМС в повечето случаи. Като ме питат "Какво ти е", разбира се, че ще кажа"Нищо", а не "ти си отвратително тъпо копеле и ми иде да изкарам бавно и мъчително очите с тирбушон, да направя на мозъка ти присадка с тока си и т.н."

 

Това последното изречение много ми хареса, написано е с воъбражение и стил! :punk За приятеля ли си ги мислиш тия работи :love

 

 

От друга страна мога да кажа, че по мои наблюдения много малко и много рядко мъжете схващат индиректното говорене и намеците на жените, а пък ако ги схванат се правят, че не ги разбират най-често.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply
От друга страна мога да кажа, че по мои наблюдения много малко и много рядко мъжете схващат индиректното говорене и намеците на жените, а пък ако ги схванат се правят, че не ги разбират най-често.

щото не им стига,или изобщо няма!;)

да не говорим,че те и от директно говорене не разбират! :angry: не може да му казваш-"говоря ти в прав текст,престани да ми търсиш телета под вола!"и то пак и пак и пак да ми говори:"не.ти всъщност искаш да кажеш еди кво си!" :angry: :angry1 :angry: :wacko: :angry:

Link to comment
Share on other sites

щото не им стига,или изобщо няма!;)

да не говорим,че те и от директно говорене не разбират! :angry: не може да му казваш-"говоря ти в прав текст,престани да ми търсиш телета под вола!"и то пак и пак и пак да ми говори:"не.ти всъщност искаш да кажеш еди кво си!" :angry: :angry1 :angry: :wacko: :angry:

 

Относно последното ще кажа само: ПОНГ! :D

Link to comment
Share on other sites

Zingam, като гледам бая негативизъм си насъбрал срещу жените. Зарежи го този английски. Лингвистиката рядко се използва за доказателства. В българския като си има дума "Мъж", "Жена" и "Човек" означава ли, че нито мъжа, нито жената са човеци. Тогава кой е човекът? Маймуната, дето се тресе на клона? Не. Тя е маймуна.

Не ми посочвай и извадки от Светото писание. То е писано през патриархата. Интересно защо ли матриархата предхожда патриархата...

 

Напротив, правя огромна разлика между индиректно говорене и лъжа. Аз говорех за подлост и индеректно говорене. Извини ме, ако си ме разбрал грешно. Само ще кажа, че този път говорих в чист прав текст...

 

От друга страна мога да кажа, че по мои наблюдения много малко и много рядко мъжете схващат индиректното говорене и намеците на жените, а пък ако ги схванат се правят, че не ги разбират най-често.

Последната част от изречението е една от причините, които предизвикват индиректното говорене.

:)

Весели празници на всички!

Link to comment
Share on other sites

Zingam, като гледам бая негативизъм си насъбрал срещу жените.

 

Напротив - всичко е пълен баланс!

 

Обичам жените, когато мълчат и слушат :love и мразя, когато говорят и не слушат :angry1 !

 

Обичам жените, когато са красиви и умни :love и мразя, когато са грозни и тъпи :angry1

 

Зарежи го този английски. Лингвистиката рядко се използва за доказателства. В българския като си има дума "Мъж", "Жена" и "Човек" означава ли, че нито мъжа, нито жената са човеци. Тогава кой е човекът? Маймуната, дето се тресе на клона? Не. Тя е маймуна.

 

Аааа, ще ме извиняваш, но човекът си е вид маймуна, колкото на някои да не им се ще. Особенно това може да се види от политиците ни, които използват за доказателства предимно говоренето... не се съвсем лингвистика де, ама все пак приказки.

 

Много обичам убедителния женски довод: Защото така!

- Защо?

- Защото така!

След което всеки един по-умен мъж бива убеден и прекратявя дискусията - съгласен.

 

Не ми посочвай и извадки от Светото писание. То е писано през патриархата. Интересно защо ли матриархата предхожда патриархата...

 

Кой и кога го е писал - не се знае.

 

Mатриархат vs. Патриархат ми е любима тема! Много обичам, когато жените го използват, като довод матриархата, защото най-честно е напълно безмислен като такъв. В крайна сметка матриархатът е съществувал по времето, когато човек се е прехранвал предимно с лов, а ловците рядко са се връщали в къщи, тоест в пещерата.

 

Въпросът е: Защо мъжете са се връщали рядко в пещерата и често хич не са се връщали?

 

После, когато мъжете са престанали да се занимават предимно с лов, матриархатът логично е отпаднал, като по-неефективна форма на управление.

 

Напротив, правя огромна разлика между индиректно говорене и лъжа. Аз говорех за подлост и индеректно говорене. Извини ме, ако си ме разбрал грешно. Само ще кажа, че този път говорих в чист прав текст...

Последната част от изречението е една от причините, които предизвикват индиректното говорене.

:)

 

Последното изречение гласи: "а пък ако ги схванат се правят, че не ги разбират най-често." ами това се налага:

1. По финансови причини.

2. Да се избегнат скандали.

3. По някой път е по-лесно и по-безопасно да си тъп.

и т.н.

 

Весели празници на всички!

 

Благодаря! (като един от всички)

Link to comment
Share on other sites

Като захванахме лингвистиката, нека те попитам едно нещо. Защо природа (майката природа), Земя, Родина, са от женски род?

Обичам жените, когато мълчат и слушат :love и мразя, когато говорят и не слушат :angry1 !

Аз тези ги презирам. Кукла на конци не искам искам да е интересно, да има сблъсък на различни мнения и виждания, за да се роди нещо градивно. Бих могъл да изложа някаква интерпретация на търсенето на послущни жени, но ще се въздържа.

Mатриархат vs. Патриархат ми е любима тема! Много обичам, когато жените го използват, като довод матриархата, защото най-честно е напълно безмислен като такъв. В крайна сметка матриархатът е съществувал по времето, когато човек се е прехранвал предимно с лов, а ловците рядко са се връщали в къщи, тоест в пещерата.

 

Въпросът е: Защо мъжете са се връщали рядко в пещерата и често хич не са се връщали?

 

После, когато мъжете са престанали да се занимават предимно с лов, матриархатът логично е отпаднал, като по-неефективна форма на управление.

Защо тогава на трона на Великобритания която е една доста стара империя седи жена? И не е единствената жена-монарх. Опитите да докажеш превъзходстовото на мъжа над жената е комплекс, близък с комплекса за малоценност. Мача е хикс, каквото и да ми говориш. Като искаш да докажеш жените като толкова низши, безполезни и т.н. не забравяй, че си създаден и си придобил човешки вид именно в тялото на същество от този толкоз презрян пол. И мъжете и жените си имат типични за съответния пол предимства и недостатъци и да се опитваш да изтъкнеш някой от тях, да докажеш превъзходството на единия от двата пола е все едно да кажеш "твоите лайна миришат по-гадно от моите".

Link to comment
Share on other sites

Като захванахме лингвистиката, нека те попитам едно нещо. Защо природа (майката природа), Земя, Родина, са от женски род?

Аз тези ги презирам. Кукла на конци не искам искам да е интересно, да има сблъсък на различни мнения и виждания, за да се роди нещо градивно. Бих могъл да изложа някаква интерпретация на търсенето на послущни жени, но ще се въздържа.

 

1. Това е майтап! Май от майтапи не разбираш!

2. Отечество е от среден род.

3. Татковина е от женски род!

4. В Грузия има племе, в чийто език има два рода! Мъжки род за мъжете, а за животни, предмети, всичко останало и жените друг род.

5. В английския има имена, които се използват и за мъже и за жени.

6. Който не разбира от майтапи - просто да не се смее!

 

 

Защо тогава на трона на Великобритания която е една доста стара империя седи жена? И не е единствената жена-монарх. Опитите да докажеш превъзходстовото на мъжа над жената е комплекс, близък с комплекса за малоценност. Мача е хикс, каквото и да ми говориш. Като искаш да докажеш жените като толкова низши, безполезни и т.н. не забравяй, че си създаден и си придобил човешки вид именно в тялото на същество от този толкоз презрян пол. И мъжете и жените си имат типични за съответния пол предимства и недостатъци и да се опитваш да изтъкнеш някой от тях, да докажеш превъзходството на единия от двата пола е все едно да кажеш "твоите лайна миришат по-гадно от моите".

 

Първата част беше майтап, ама това вече ме възбуди. Абе човек ти на колко години си бе? Ти като гледаш виждаш ли? Специално ако се захванем с английската кралица - примерът ти е лош! Английската кралица е кукла за английското шоу наречено монархия! Ето ти многократно по-добър примери или за него си малко малък да се сетиш: Маргарет Тачър!!! Е това беше жена! Ама такива жени не са всички жени! По твоята логика, ако един папагал говори, значи всички папагали са говорящи!

Имало е велики жени, имало е и има страхотни жени превъзхождащи много мъже в чисто мъжки области, ама те са единици, те са уникални и ти едва ли искаш да имаш в къщата си точно такава жена! Като говорим за такива неща не говорим за изключенията, не говорим за Жана Д'Арк, за Мария Кюри, за Екатерина Велика, дори за Клеопатра, говорим за Пена, говорим за Тодорка!

 

Тук никой не ти прави сравнение между Александър Велики и Мадлин Олбрайт - Кучката! Чувал си, че жените били за мир, ако жените управлявали - войни нямало да има, мъжете били виновни за войните, е тая същата кучка такава война спретна наскоро, че сигурно я помниш още, а тая война ще има сериозни последици за родните ни Балкани за поколения напред.

 

Като решиш да ми доказваш нещо поне се замисли малко преди да пишеш. Дори да не напишеш най-великото доказателство, поне леко да е смислено, че да има за какво да се спори. Ето Англия например - далеч не е матриархат, без значение, че начело й седи кралица. Матриархат е съвсем друго нещо. Матриархат не е, когато по-малко от 20% от депутатите са жени или начело има жена, а всички останали n на брой началници са мъже.

 

Та в крайна сметка в тази тема пишат средностатистически личности за средностатистически теми относно средностатистически жени. :love Ако някой смята, че е нещо по-специално и моите писаници го засягат, нека каже, за да му се извиня!

 

 

Писал си следното: да докажеш превъзходството на единия от двата пола е все едно да кажеш - какво превъзходство на един пол над друг пол? Ама това е толкоз тъпо сравнение! Ебасимамата! Жените имат едно предназначение, мъжете друго! Аз изобщо не разглеждам въпроса жени vs мъже по този елементарен начин. Такова генерализиране на сравнението ще е възможно, когато мъжете почнат да раждат деца по естествен начин - да ама тогава няма да има мъже и жени, нали?

 

Айде стига толкоз за тая нощ! Леки сънища, мили мои!

Link to comment
Share on other sites

Копче, баба Олбрайт забърква Щатите във война, за която нито има за какво да се бият, нито имат стратегически интереси, нито имат директна полза и изобщо не е ясно, за какво се намесиха там. Това за етническото прочистване и дрънта-мрънта си бяха само обикновенната пропаганда.

Мисля, че същата тая беше казала нещо от рода на: - За какво ни е тази силна и добре обучена армия, ако няма да воюва.

Щатите нямат интереси в Косово. Войни и без тях е имало и ще има и те никога няма да могат да ги спрат. Още повече, че виж как сега бай Буш се опитва да намери начин, как да изтегли американците оттам, защото има далеч по-велики интереси от това да защитава косовските наркотрафиканти.

Специално в Косовската война - баба Мадлина беше най-изявяващата се изобщо личност, доста по-бляскава от онзи плужек Слобо. Той поне има честта да се оттегли и да иде на съд, докато тази същата никога няма да я съдят, въпреки че има за какво!

 

 

Темата извива в посока: жени и политика :) Сладурани!

 

 

 

Добавка: Мисля си да взема да напиша тълкувание на някои изрази, както и какво си мислят мъжете, а?

Link to comment
Share on other sites

Напротив - всичко е пълен баланс!

 

Обичам жените, когато мълчат и слушат :love и мразя, когато говорят и не слушат :angry1!

 

 

Обичам жените, когато са красиви и умни :love и мразя, когато са грозни и тъпи :angry1

Средно положение не се ли допуска?:)

Далеч съм от мисълта да се заяждам с тебе, но да ти кажа силно се съмнявам да си намериш жена, която хем да е умна и красива, хем да си мълчи и слуша поради простатата причина, че умната жена(и не само жена, а и мъж) или не би мълчала, или не би слушала.Ако пък си мълчи, как по дяволите ще разбереш дали е умна или не?

Много обичам убедителния женски довод: Защото така!

- Защо?

- Защото така!

След което всеки един по-умен мъж бива убеден и прекратявя дискусията - съгласен.

Това нещо не го схванах. Контекстът някак се изпари... Ще ми е приятно да ми го разясниш малко по-подробно.

Кой и кога го е писал - не се знае.

Във всеки случай е не е в ерата на матриархата. Периодиката го доказва.

 

Mатриархат vs. Патриархат ми е любима тема! Много обичам, когато жените го използват, като довод матриархата, защото най-честно е напълно безмислен като такъв. В крайна сметка матриархатът е съществувал по времето, когато човек се е прехранвал предимно с лов, а ловците рядко са се връщали в къщи, тоест в пещерата.

 

Въпросът е: Защо мъжете са се връщали рядко в пещерата и често хич не са се връщали?

После, когато мъжете са престанали да се занимават предимно с лов, матриархатът логично е отпаднал, като по-неефективна форма на управление.

Предполагах, че ще влезнем във тези води и не ми се искаше да става. Прекалено се отклоняваме от темата...

За това ще бъда съвсем кратичка. По твоята логика излиза, че жените, които са оставали в пещерите са умряли от глад...

Аз имах съвсем други впечатления за матриархата... Не се ли градеше предимно върху обожствянето на детеродните способности на жената, съществото, което износва, ражда, отглежда и възпитава идното поколение...

Най-накрая по темата:

Последното изречение гласи: "а пък ако ги схванат се правят, че не ги разбират най-често." ами това се налага:

1. По финансови причини.

2. Да се избегнат скандали.

3. По някой път е по-лесно и по-безопасно да си тъп.

и т.н.

А после жените били подли...

Link to comment
Share on other sites

Средно положение не се ли допуска?:)

Далеч съм от мисълта да се заяждам с тебе, но да ти кажа силно се съмнявам да си намериш жена, която хем да е умна и красива, хем да си мълчи и слуша поради простатата причина, че умната жена(и не само жена, а и мъж) или не би мълчала, или не би слушала.Ако пък си мълчи, как по дяволите ще разбереш дали е умна или не?

 

А да си мечтая не може ли? :)

 

Това нещо не го схванах. Контекстът някак се изпари... Ще ми е приятно да ми го разясниш малко по-подробно.

 

Хмм... няма ясен контекст. Блуждаеща мисъл.

 

Във всеки случай е не е в ерата на матриархата. Периодиката го доказва.

Предполагах, че ще влезнем във тези води и не ми се искаше да става. Прекалено се отклоняваме от темата...

За това ще бъда съвсем кратичка. По твоята логика излиза, че жените, които са оставали в пещерите са умряли от глад...

 

Предполагам, че не са умирали от глад в повечето случаи. А според даскала ми по история, те са събирали семена и други такива дарове на природата. Когато в крайна сметка мъжете се приберяли от лов (в съвременното общество - от кръчмата) с празни ръце, изморени, изпотрошени, а понякога и не съвсем живи - жените са спасявали положението и са изхранвали племето с това, което са събрали.

 

Аз имах съвсем други впечатления за матриархата... Не се ли градеше предимно върху обожствянето на детеродните способности на жената, съществото, което износва, ражда, отглежда и възпитава идното поколение...

 

Пък не съм живял в матриархат - не знам. Според мене матриархат е възможен само, когато мъжете или ги няма в повечето време или са пияни или по някаква друга причина не са в състояние да са пълноценни, защото при нормални обстоятелства един възрастен, зрял и задоволен мъж - няма да се остави да го командва жена - поне директно. Това разбира се го имам в предвид в общия случай.

 

Между другото аз като приказвам за жени имам предвид жени между 30 и 60 години или поне да имат деца, защото смятам, че вижданията и желанията на жените значително се променят с възрастта.

 

Най-накрая по темата:

 

А после жените били подли...

 

 

С това последното не съм съгласен, че е подло. Това е начин за спасение от непрестанното бърборене :) А то колко е ужасно! Стига толкова, че взеха да ми идват лоши спомени от близкото минало.

 

 

 

 

Ето ти още една блуждаеща мисъл, която ми минава напоследък: Няма нищо по-приятно от приятен разговор с жена и няма нищо по-неприятно от неприятен разговор с жена.

Link to comment
Share on other sites

Както казаха някои може да се допьлни и то доста..Обаче от написаното до тука от Ассасин то другото ти идва изневиделица в главата как е и що е :) Хубу е които не знае да чете ;) Има вярни работи и то доста не отричам,но както казахте не всички са такива "Има ама 1 на милион :)"

 

Иначе и аз сьм с Кильрчо...Тия теми почва да ми се повдига..Понякога си мисля за кво се занимавам с жени :) и като чета тия работи се отекчавам от тях и от игричките им... "Не че ние не сме по малко опасни и ..." "Навява ме мисьлта за бившата ми с която скьсьх преди коледа" за тва се вкисам да кажа ;) :)Иначе жените да знаят и ние си имаме трикове и то не по малко безопасни :)

 

П.С.Ако някаде сьм обьркал нещу сьжалявам ама тва го пиша в 7 сутринта..като се има предвит че не сьм спал 48 часа и сьм малко в джаза ся ;)И имам Модератед мод...аиде сьс здраве :)

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че не са умирали от глад в повечето случаи. А според даскала ми по история, те са събирали семена и други такива дарове на природата. Когато в крайна сметка мъжете се приберяли от лов (в съвременното общество - от кръчмата) с празни ръце, изморени, изпотрошени, а понякога и не съвсем живи - жените са спасявали положението и са изхранвали племето с това, което са събрали.

Пък не съм живял в матриархат - не знам.

Е, значи от време на време жените са спасявали мъжете :)

Според мене матриархат е възможен само, когато мъжете или ги няма в повечето време или са пияни или по някаква друга причина не са в състояние да са пълноценни, защото при нормални обстоятелства един възрастен, зрял и задоволен мъж - няма да се остави да го командва жена - поне директно. Това разбира се го имам в предвид в общия случай.

:) Ами да ти кажа убедих се, че в Германия си е направо матриархат. От доста познати зная, че и в Англия е така. От малкото американци, които познавам, останах с впечатлението, че и при тях е така. Но това всъщност не е матриархат. Те просто обичат и тачат жените си. Направо ги боготворят. Като сравнявам българските мъже с тях, все повече в съзнанието ми изниква картинката на неандерталец, който влачи за косата жена. Особено тези, които са под трийсетте...Ужас! Аз викам направо да се преселят в арабския свят, където да си упражняват на воля разбиранията :bgrin:

П.С. Няма да е лошо да извършим една спасителна операцийка и да изтеглим жените от там :)

 

Между другото аз като приказвам за жени имам предвид жени между 30 и 60 години или поне да имат деца, защото смятам, че вижданията и желанията на жените значително се променят с възрастта.

Всичко се променя :)

С това последното не съм съгласен, че е подло. Това е начин за спасение от непрестанното бърборене :) А то колко е ужасно! Стига толкова, че взеха да ми идват лоши спомени от близкото минало.

Айде сега. :) И искаш да изпуснеш моментът, в който наистина разбираш какво иска жената до тебе? :)

 

А да си мечтая не може ли?

Може :), но ти най-вероятно по-добре от мене знаеш, че принц на бял кон няма:) А наличността от спящите красавици отдавна се изчерпа :) И въпреки всичко ти желая да си намериш такава, ако все още не си го направил :)

Link to comment
Share on other sites

Е, значи от време на време жените са спасявали мъжете :)

 

:) Ами да ти кажа убедих се, че в Германия си е направо матриархат. От доста познати зная, че и в Англия е така. От малкото американци, които познавам, останах с впечатлението, че и при тях е така. Но това всъщност не е матриархат. Те просто обичат и тачат жените си. Направо ги боготворят. Като сравнявам българските мъже с тях, все повече в съзнанието ми изниква картинката на неандерталец, който влачи за косата жена. Особено тези, които са под трийсетте...Ужас! Аз викам направо да се преселят в арабския свят, където да си упражняват на воля разбиранията :bgrin:

П.С. Няма да е лошо да извършим една спасителна операцийка и да изтеглим жените от там :)

 

 

Айде сега. :) И искаш да изпуснеш моментът, в който наистина разбираш какво иска жената до тебе? :)

Да де, ама бая бърборене трябва да изтърпя, особено ако не съм в настроение :) (добре че обичам да говоря, жалко, че са малко жените, с които намирам за какво да си говоря..)Това за спасителната акция ми хареса - има много и много красиви жени в арабския свят. Аз съм човек с модерни разбирания и с удоволствие бих си спретнал един харем, където да се държа с жените подобаващо... ама то пък трябва да позабогатея ;)

 

Зингаме, много ловко, като не ти отърва айде да е майтап, не съм бил разбирал. Чета ти изказванията и в другата подобна тема - брей, човек, ти много се шегуваш. По скромните ми наблюдения ти не изпускаш повод да се "помайтапиш" с нежния пол, нали да се пошегуваш, колко са едикаквиси. В края на крайщата - като не ти харесва - обърни резбата. Ще имаш партньори с които няма да се налага да спазваш 121 правила, няма да е необходимо да декодираш индиректните термини...

Чудесно е, че в процеса на спора се извърташ на 180 градуса - изгодно е сигурно. Някой път трябва да опитам.

 

За годините - в моя профил (за разлика от други) си пише точно кога съм роден, можеш да сметнеш, надявам се?

Link to comment
Share on other sites

да не говорим,че те и от директно говорене не разбират! :angry: не може да му казваш-"говоря ти в прав текст,престани да ми търсиш телета под вола!"и то пак и пак и пак да ми говори:"не.ти всъщност искаш да кажеш еди кво си!" :angry: :angry1 :angry: :wacko: :angry:

 

Да бе, човек не може да го убеди, че това, което казваш, означава точно това, което казваш! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Да бе, човек не може да го убеди, че това, което казваш, означава точно това, което казваш! :sayjin

aма тва си е истинска тъпанарщина!аз му викам ,ако искаш да се видим(казвам го тва нещо 3 пъти за 5 минути)и след малко той ми заявява:ами хубаво,щом не искаш да се видим -няма,айде 4ао!

Link to comment
Share on other sites

Зингаме, много ловко, като не ти отърва айде да е майтап, не съм бил разбирал. Чета ти изказванията и в другата подобна тема - брей, човек, ти много се шегуваш. По скромните ми наблюдения ти не изпускаш повод да се "помайтапиш" с нежния пол, нали да се пошегуваш, колко са едикаквиси. В края на крайщата - като не ти харесва - обърни резбата. Ще имаш партньори с които няма да се налага да спазваш 121 правила, няма да е необходимо да декодираш индиректните термини...

Чудесно е, че в процеса на спора се извърташ на 180 градуса - изгодно е сигурно. Някой път трябва да опитам.

 

За годините - в моя профил (за разлика от други) си пише точно кога съм роден, можеш да сметнеш, надявам се?

 

Ако не ти харесва моето мнение - просто не го чети. Много плоско гледаш иначе на нещата, не е моя работа да ти давам акъл. Друго няма да пиша, защото нямам за цел да се заяждам или да те обиждам.

Link to comment
Share on other sites

Съжалвам за отклонението от темата, айде нещо по темата - "жените съкс" нали т'ва беше посланието на темата? Не знам за другите ама аз много обичам жените, не, не съм женкар, не съм от това тесто замесен, но много им се кефя, всяка една е предизвикателство, от моя гледна точка са ужасно абсурдни и парадоксални същества (а повярвайте ми научил съм доста за жените), което адски ме кефи, писнало ми е от хора и неща, които са ми ясни и ги разбирам - предпочитам тези, които НЕ разбирам...

 

Съжалявам, приятелю, но никак не си ме разбрал. Темата не е срещу жените. Аз обичам жените. Всичките.... ;) Просто исках да споделя с вас нещо, което на мен ми направи много приятно впечатление... Явно, не всички ме разбраха... Сефте... :huh:

 

Интересно защо ли матриархата предхожда патриархата...

 

Ами интересно, защо предците ни са си палели огъня с пръчка... Отговора е същия...

 

Защо тогава на трона на Великобритания която е една доста стара империя седи жена? И не е единствената жена-монарх.

 

Тя не управлява женицата... и слава Богу...

Link to comment
Share on other sites

:) Ами да ти кажа убедих се, че в Германия си е направо матриархат. От доста познати зная, че и в Англия е така. От малкото американци, които познавам, останах с впечатлението, че и при тях е така. Но това всъщност не е матриархат. Те просто обичат и тачат жените си. Направо ги боготворят. Като сравнявам българските мъже с тях, все повече в съзнанието ми изниква картинката на неандерталец, който влачи за косата жена. Особено тези, които са под трийсетте...Ужас! Аз викам направо да се преселят в арабския свят, където да си упражняват на воля разбиранията :bgrin:

П.С. Няма да е лошо да извършим една спасителна операцийка и да изтеглим жените от там :)

Всичко се променя :)

 

Четири години съм живял в Германия, но не съм останал с такива впечатления. С Англия също имам роднинска връзка, Америка ми е по-далечна.

 

Това, което го казваш, малко ми звучи според българската приказка: "Чуждото винаги е по-хубаво".

 

Вярно е, че германците са различни, ама и германките са различни от българките. От германци пък съм чувал не особенно ласкави изказвания по адрес на българки, както принципно и за източно европейките. Германките пък смятали, че германците са много студени, то пък за сметка на това на мода е негърът. Колкото по-черен толкоз по-модерен. Другата често срещана гледка, която си спомням беше 40-50 годишен германец с 20-25 годишна виетнамка и малко дете.

 

Ще се въздържа за сега да казвам повече по темата, въпреки че има, какво още да казвам. Един германец беше, казал нещо от рода: - Защо си мислите, че като дойдете тука, ще сте по-щастливи?

 

Аз след дълги размисли и наблюдения достигнах до извода, че каквото и да се приказва, каквото и да си мислите, на наш Вуте от село най-му отива кака Пена пак от село. :)

 

Айде сега. :) И искаш да изпуснеш моментът, в който наистина разбираш какво иска жената до тебе? :)

Може :), но ти най-вероятно по-добре от мене знаеш, че принц на бял кон няма:) А наличността от спящите красавици отдавна се изчерпа :) И въпреки всичко ти желая да си намериш такава, ако все още не си го направил :)

 

Мен принцове не ме вълнуват и коне също. Предпочитам автомотоспорта и съм строго хетеро с недостатъците му. Относно спящите красавици :) Не помня да се казваше, че била умна и мълчалива, но може би. И все пак, ако бяха в излишък - едва ли щях да мога да мечтая сега.

Link to comment
Share on other sites

Ами интересно, защо предците ни са си палели огъня с пръчка... Отговора е същия...

Хахахах! Това наистина ме разби от смях :) Поздравявам те за отговора :)

 

Zingam, грешно си ме разбрал пак. Аз не се блазня от чуждото. То не ми харесва. Аз говорех за нещо съвсем друго...

Link to comment
Share on other sites

Zingam, грешно си ме разбрал пак. Аз не се блазня от чуждото. То не ми харесва. Аз говорех за нещо съвсем друго...

 

явно не мога да се обяснявам (добре) и явно на всички доотегча :)

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, приятелю, но никак не си ме разбрал. Темата не е срещу жените. Аз обичам жените. Всичките.... ;) Просто исках да споделя с вас нещо, което на мен ми направи много приятно впечатление... Явно, не всички ме разбраха... Сефте... :huh:

 

AssasiN-е, този път ти не си ме разбрал. Темите ти ме кефят, но обикновено хората ги обръщат в словестна престрелка мъже/жени.

 

 

 

Редакция.... съжалявам, не се сдържах... ето на к'во попаднах:

 

Въпрос към психолог в списание за мъже:

- Какво да правя, ако жена ми постоянно се подава от вратата на кухнята, докато гледам мач, и ми крещи?

Отговор:

- Скъсете й веригата.

Link to comment
Share on other sites

The`ScorpioN,

 

два вица специално за тебе драги!

 

 

 

 

Мъж се връща от командировка и естествено заварва жена си с любовник. Влиза той в спалнята, вижда ги, пуска куфарите на пода и започва да се смее гръмогласно. Любовникът се е свил от страх, а след това се обижда и пита:

- К`во се смееш, бе?

- Абе...аз разбирам за мен...аз съм й мъж все пак....ама теб пък кой те кара да я чукаш...

 

 

 

Човек отива да живее в рядко населен район. След известно време най-близкият му съсед, живеещ на десетина километра разстояние му идва на гости. Запознават се и госта казва:

- Идната седмица организирам парти и бих искал да те поканя!

- Чудесно! С най-голямо удоволствие ще дойда!-отвръща поканеният.

- Да знаеш, че може да стане голямо пиене и ядене! - предупреждава комшията

- Няма проблеми! Ще се справим.

- Може и голямо ебане да стане!

- Прекрасно!

- Накрая може и да се посбием малко.

- Е, случват се и такива работи. Нормално е. А да те питам кои ще бъдем на това твое парти?

- Как кои? Аз и ти, разбира се!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ЕЗИКЪТ НА ЖЕНАТА:

 

Да = Не.

 

Не = Да.

 

Можеби = Не.

 

Ние трябва = Аз искам.

 

Съжалявам = Ще съжаляваш.

 

Трябва да поговорим = Искам да се оплача.

 

Разбира се, давай = Не искам да го правиш.

 

Прави каквото искаш = Ще си платиш за това по-късно.

 

Не съм разстроена = Разбира се, че съм разстроена, идиот

такъв!

 

Слушаш ли ме? = Вече е твърде късно, мъртав си.

 

Трябва да се научиш да общуваш = Просто се съгласи с мен.

 

Бъди романтичен, изгаси лампата = Имам отпуснати бедра.

 

Ти си толкова ... мъжествен = Трябва да се обръснеш и освен

това много се потиш.

 

Обичаш ли ме? = Ще поискам нещо скъпо.

 

Ти решаваш = Досега трябва да ти е ясно правилното решение.

 

Много си внимателен тази вечер = Винаги само за секс ли мислиш?

 

След минутка съм готова = Събуй си обувките и си намери хубав мач по телевизията.

 

Колко ме обичаш? = Днес направих нещо, което ти със сигурност няма да ти хареса.

 

и за да е честно...

ЕЗИКЪТ НА МЪЖЕТЕ:

 

* Гладен съм = Гладен съм.

* Спи ми се = Спи ми се.

* Уморен съм = Уморен съм.

* Хубава рокля = Хубава цепка!

* Обичам те = Хайде да правим секс.

* Скучно ми е = Искаш ли да правим секс?

* Какво има? (Какво не е наред) = Предполагам, че не може да

става въпрос за секса.

* Може ли да потанцуваме? = Бих искал да правя секс с теб.

* Може ли да ти се обаждам от време на време? = Бих искал да правя секс с теб.

* Искаш ли да отидем на кино? = Бих искал да правя секс с теб.

* Мога ли да те изведа на вечеря? = Бих искал да правя секс с теб.

* Ще се омъжиш ли за мен? = Искам да е незаконно да правиш секс с други мъже.

* Изглеждаш ми напрегната, нека ти направя масаж = Искам да правим секс в близките десет минути. * Нека поговорим = Опитвам се да те впечетля като ти покажа, че съм умен и след това бих искал да правя секс с теб.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...