Jump to content
BulForum.com

Търся Пароструйка


Recommended Posts

Търся Пароструйка възможно най-малката. нямам никаква идея колко трябва да струва и какви модели и марки има. Затова предварително не мога да посоча цена (да ме извинят модераторите).

 

Може и да е някакъв портативен модел.....

 

Моля за предложения.

 

Да уточня : ИЗТОЧНИК на ТОПЛА / ГОРЕЩА вода (минимум 2-5 литра), който да е преносим и да може да се насочва водата къде да отива!!!

 

НЕ знам как е коректното наименование на такъв вид продукт !!!

Link to comment
Share on other sites

Водоструйка ли търсиш точно или пароструйка, защото аз лично пароструйка малка несъм виждал а и те са над 1000лв. Докото има водоструйки който са по 150лв. чисто нови.

Link to comment
Share on other sites

Водоструйка ли търсиш точно или пароструйка, защото аз лично пароструйка малка несъм виждал а и те са над 1000лв. Докото има модоструйки който са по 150лв. чисто нови.

 

Искам да прави някакво количество топла / гореща вода, но бързо и да я изтрелва на 50-60 см.

Link to comment
Share on other sites

Водоструйка ли търсиш точно или пароструйка, защото аз лично пароструйка малка несъм виждал а и те са над 1000лв. Докото има водоструйки който са по 150лв. чисто нови.

 

Aми май нещо се бъркаш, защото ние имаме една която е към 2-3 кг и я взехме от МЕТРО за около 20 лева. (ще излъжа за цената, но не е 1000) Идеална е за домашно почистване. има си и накрайници.

Link to comment
Share on other sites

Aми май нещо се бъркаш, защото ние имаме една която е към 2-3 кг и я взехме от МЕТРО за около 20 лева. (ще излъжа за цената, но не е 1000) Идеална е за домашно почистване. има си и накрайници.

 

Това за което говориш е парочистачка а не пароструйка, защото истинската пароструйка може да е видиш по автомивките където миято колите и по специално двигателите с топла вода. Така че ако

DenisBeljata , си търси парочистача да си едитне темата, защото е много объркано и доста хора могат да се подведат.

Link to comment
Share on other sites

Това за което говориш е парочистачка а не пароструйка, защото истинската пароструйка може да е видиш по автомивките където миято колите и по специално двигателите с топла вода. Така че ако

DenisBeljata , си търси парочистача да си едитне темата, защото е много объркано и доста хора могат да се подведат.

 

Нямам идея дори как се казва...

Link to comment
Share on other sites

Dobre de kato nqmash predstava kak se kazva pone kaji za kakvo shte q polzvash? Taka pone shte razberem kakvo da ti predlojim!

 

Трябва ми да размразявам едно стълбище, което периодично се заледява.

Не е голямо, но с кирки /лопати и друг шанцов инструмент НЕ става.

Нямам с какво да топля вода.

НЕ може да се опесъчава или да се слага сол.

 

Смятам, че с някакъв подобен (пароструен / водоструен) уред, че мога да си реша проблема.

Трябва да може да изпръсква водата / парата и да е поне 2-3 литра.

 

Ако има и други технически въпроси "За какво ми трябва" склонен съм да отговоря и на тях.

 

От думите на hou001se разбирам, че има много видове подобна техника. Дано се намери нещо за моя случай.

Link to comment
Share on other sites

Uvi mai ti trqbva parostruika tochno a te naistina sa si skupichki.

Za po malko pari sigurno shte si napravish podovo na stulbite (na rabotata mi na stulbite pred ofisa e taka i rabotata e 6).

Samo deto ne mi stava qsno zashto da ne moje da se polzva sol sled kato moje da se pruska s voda ama vse pak tova ti si go reshavash.

Inache ti ostava varianta na Grosmaster koito ti e spomenal cenata ot nad 1000lv :( koito predpolagam ne te ustroiva.

Link to comment
Share on other sites

Inache ti ostava varianta na Grosmaster koito ti e spomenal cenata ot nad 1000lv :( koito predpolagam ne te ustroiva.

Сега да ти кажа точно как стоят нещата.За да къртиш лед ти трябва водоструйка с налягане минимум 180 bar.Не е задължително да е пароструйка точно а ти е по важно налягането което съм ти написал,а цените на нови са над 1000лв.Съветвам те да не купуваш 2-ра употреба,но ти си решаваш :)

Евентуално ако зимаш ти препоръчвам на LAVOR,няма смисъл да се набутваш за Керхер,които са ем по скъпи,ем по големи боклуци ;)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за отговорите.

 

Явно трябва да търся нещо наистина 2-ра ръка (аз и затуй съм постнал темата, ама...)

 

Предполагам, че и нещо с не много голямо налягане пак ще ми свърши работа, единствено трябва да произвежда гореща вода. А дали ще го напълня 1, 2...10 пъти, за мен не е от особено значение, т.е. и обемът не ми е особенно фатален.

 

Та, ако някой може да предложи нещо, отговарящо на гореописаното, на някаква ПРИЛИЧНА цена - нека да пише.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за отговорите.

 

Явно трябва да търся нещо наистина 2-ра ръка (аз и затуй съм постнал темата, ама...)

 

Предполагам, че и нещо с не много голямо налягане пак ще ми свърши работа, единствено трябва да произвежда гореща вода. А дали ще го напълня 1, 2...10 пъти, за мен не е от особено значение, т.е. и обемът не ми е особенно фатален.

 

Та, ако някой може да предложи нещо, отговарящо на гореописаното, на някаква ПРИЛИЧНА цена - нека да пише.

Кажи за какво ще я използваш?Колко вода ще ти трябва?

7-8 bara налягане устроива ли те?

Мога да ти дам акъл,как да си го направиш сам,ако ти се занимава.

Ако,имаш интерес пиши на лична.Чак довечера ще ти отговоря защото през деня съм зает.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...