Jump to content
BulForum.com

Белослава


kopche

Recommended Posts

да супер яка е сега ако някой каже и то каде да си сваля нейни клипове(имам два един от предавне някакво и един от песен)

Link to comment
Share on other sites

Айде айде ..аз пък мога да заявя че разваля всяка една песен в която участва като съизпълнител, отвратително противни тягостни песни, ако ще се самоубия на някоя песен, то определено ще е някоя на белослава ...

Link to comment
Share on other sites

Всеки има правото да не я харесва. Аз я обожавам и музиката и адски ме кефи. Искам да благодаря на kopche, че ми напомни да си пусна 'улици' отново, защото скоро не бях го слушал (албума).

Link to comment
Share on other sites

BG изпълнителите ,които си заслужава да слушаш се броят на пръсти!

Белослава е една от тях!

 

За първото си прав, ама не смятам че Белослава е една от тях... ;)

 

Пък може и да е ТЕ живеят между нас :laughing: :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Не искам да се заяждам само си казвам мнението!Като певица не ми е сред най-любимите ,ни ми е направило впечатление че като сложи шапка и без да иска леко си подчертава нослето ,което не е много добре.

Link to comment
Share on other sites

наистина Белослав е една много красива жена :wub: :woot :bgrin: (и като слушам някакви коментари от рода голям ност и нещо такова човек може да си помисли, че тия хора само с някакво богини са излизали до сега и са големи разбирачи на женската красота , и тяло :blink: :confused )

 

и всепак всеки има право на мнение :P я кажете от каде да си сваля всичките клипове на тая яка кака :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ето линкове за клиповете (цветна и черно-бяла версия) на "Слушай ме".

Цветно

Black&White

clap.gif мерси много

 

 

Новинка - в неделя (1.01.2006г.) в 12:00 ч. по Нова ТВ ще можем да позяпаме концерта на Белослава!!! :woot :woot :woot Ако сме живи след разпивката, де...

ENJOY-вайте!

ще се гледа и слуша с голямо удоволствие ;)
Link to comment
Share on other sites

Не ми е любима изпълнителка, но ми харесва, че е винаги естествена и непринудена !!!

Link to comment
Share on other sites

усмихната - да, това ми харесва. Но това, което съм й слушал не е нищо особено.

 

Трудно ми е да харесам български изпълнител, след като съм слушал групи като Контрол, БТР, изпълнители като Спенс, Хазарта и СО...

Link to comment
Share on other sites

Белослава е наи добрата БГ изпълнителка. За съжаление няма такива другии като нея. Карла Рахал и Мария Илиева се опитват да прават някакав соул но са много далеч.

Искам да си дръпна ИСКАМ ТЕ от някада ама не знам от каде...

Ако някои прати линк ше е супер.

Link to comment
Share on other sites

Карла Рахал и Мария Илиева се опитват да прават някакав соул но са много далеч.

Далеч са,защото копират чуждестранната музика,хитовата музика!

Link to comment
Share on other sites

Далеч са,защото копират чуждестранната музика,хитовата музика!

Именно такава е и новата песен на Мария Илиева с онзи "рапър"... Е като се замисли човек нейната песен спокойно може да влезе в MTV, защото това се слуша сега... Искам да кажа като клип и като песен е много добра за стандартите на MTV в момента ;)

А относно Белослава - на мен ми харесва музиката й и това, че е винаги усмихната :D

Link to comment
Share on other sites

Много ми харесва музиката и , само като си спомня колко чаках да излезе първия албум, а после и този. Страхотна музика, ама ако може по-бързичко де :P

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Белослава...мм..много добре пее момата.Жалко че в България българската качвствена музика не се цени...

Link to comment
Share on other sites

Белослава...мм..много добре пее момата.Жалко че в България българската качвствена музика не се цени...

...така е за жалост.Чалгата и простотията доминира,но това слуша изкривеното ни поколение! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...