Jump to content
BulForum.com

ЦСКА-Викинг


frodo

Recommended Posts

ще вземат ли ЦСКА(прехваления според мен евробоец) нещо от коравия отбор на Викинг?еврофутбол ги определя като фаворити(1.7-2.8-4.0) но Викинг изобщо не са случаен отбор и играят корав и мъжки футбол.ЦСКА от своя страна са техничари (или поне така ги водят) но да видим ще защитят ли славата си на най добре представящ се български отбор по терените на европа и с 2 победи да сторят чудото и да продалжат в битката за купата на уефа...

Link to comment
Share on other sites

Ами мисля си ,че ще им трябва повечко късмет на наще в този мач,защото съм сигурен,че Викинг ще се приберат отзад и ще заложат на opasni контраатаки.За мен ЦСКА е по-стойностният отбор от двата и се надявам да победят,но трябва да бъдат изключително внимателни при центриранията,защото във Викинг играят доста дългучи

Link to comment
Share on other sites

Мачът е чист Х. ЦСКА реално вече отпаднаха, но защо пък...една случайна трудна победа над Викинг може да им даде някакви шансове. И все пак - Х.

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че ЦСКА-то ще бие, въпреки че са фаворити

Мисля, че прекалено много се подценява отборът на Викинг

Прогнозата ми е Х...

Link to comment
Share on other sites

не са отпаднали-има оше 2 мача всичко може да се случи...

 

Но няма...за жалост. Няма да могат да бият Викинг и Монако...просто няма да го бъде...

Link to comment
Share on other sites

Според мен ЦСКА са отписали вече евротурнирите, главната цел е отборът да спечели първенството. Това ще освободи играчите донякъде от напрежението. Забавник, Тиаго Силва и Гай искат да играят в силни първенства и именно в тези мачове могат да бъдат забелязани, затова ще се хвърлят на 100%.

Викинг са корав отбор, съгласен съм. Но нямат някакви изтъкнати футболисти, победиха Монако, но после паднаха от Хамбургер и се издъниха като домакини със Славия - 2:2! ЦСКА имат шансове, според мен са фаворити дори. Мачът ще е труден, но интересен. ЦСКА не трябва да допускат бърз или глупав гол, това ще ги сломи, иначе могат да победят!

Link to comment
Share on other sites

Крайно време е късметът да застане на страната на нашия тим !

2:0 ще бъде приличен резултат.

Групата стана много завъртяна и всичко може да се случи, така че и Викнг няма да се дадат толкова лесно ;)

Стискам палци на нашите и дано ме зарадват утре!

Link to comment
Share on other sites

Дано да бият ,че ще заложа утре на тях,а не ми се губят парички.Дано земат победата,ако не за да се класират-нещо,което за мен е почти невъзможно,то поне ,за коефициента на нашето първенство.Аиди победа искаме :punk

Link to comment
Share on other sites

Измъчената победа над Славия в последния кръг е показателна за формата на ЦСКА.Моето мнение(без да съм запознат с отбора на Викинг) е,че ЦСКА няма да победи скандинавците.Прогноза -Х2(дано да не съм прав) ;)

Link to comment
Share on other sites

Дано да бият ,че ще заложа утре на тях,а не ми се губят парички.Дано земат победата,ако не за да се класират-нещо,което за мен е почти невъзможно,то поне ,за коефициента на нашето първенство.Аиди победа искаме :punk

недей да залагаш на тях-1.7 коефициент не си заслужава

Link to comment
Share on other sites

Ами да ти кажа и аз неска взех да се чудя дали да го играя-то в бг.sportingbet.com даже са им намалили коефициента на 1.6.А пък тези скандинавци,ако се окопаят отзад може и равен да завърши.

Link to comment
Share on other sites

Според мен ЦСКА са отписали вече евротурнирите, главната цел е отборът да спечели първенството.

 

Първенството е спечелено отпреди да започне :lol: Глупаво би било да отпишат турнирите, най-малкото е, че техни играчи се доказват в Европа и после се продават по-скъпо. А и имат някакви шансове, биха Леверкузен и Ливърпул навън, защо да не бият и Монако ;)

Link to comment
Share on other sites

ЦСКА заслужено ше си победи. Викинг може наистина да не са случаен отбор, но просто ЦСКА са много силни този сезон. И това да паднеш с 0-1 о хамбургер не мисля, че е срамно. А до колкото мача в Прага там играха без двамата си най-добри играча и не мисля, че този мач беше показателен.

Link to comment
Share on other sites

Христоооооооо Яяяяяяянеееееееев!!!!

Коментаторът е леко смешен... Толкова измислени дузпи пък се дават само на Барса и Реал (айде пак се яжте сега на тая тема..). Дузпа-арсеналка или цесекарка...1:0. Да ни е честито и после пак да се оплакваме от съдиите.

Link to comment
Share on other sites

Аз за сефте виждам такива съдийски аванти в полза на български отбори.Миналата седмица Литекс, сега и на Димитров елементарния циркаджилък мина.Според мен съдията беше далече, не видя какво стана и реши едно домакинско рамо да прасне. :) Иначе и с 10:0 да бият, не виждам как ще вземат нещо от Монако :tongue

 

Коментатора без коментар...Много телевизия гледа това момче, Копа Америка в частност :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Коментаторът си е Иво Ангелов-запазена марка на К1.Интересно какво ли ще стане ако го съберем с Пепи Бакърджиев :wacko: Дузпата няма какво да я коментирам-типично в стил Велизар,по-добре от Индзаги падна :lol: :punk Важното е,че ЦСКА води :P

Link to comment
Share on other sites

Крайно време е късметът да застане на страната на нашия тим !

2:0 ще бъде приличен резултат.

Групата стана много завъртяна и всичко може да се случи, така че и Викнг няма да се дадат толкова лесно ;)

Стискам палци на нашите и дано ме зарадват утре!

Еми това е една поредна точна прогноза от мен...стана ми навик вече B)

 

БРАВО НА ЦСКА !

Link to comment
Share on other sites

ще вземат ли ЦСКА(прехваления според мен евробоец) нещо от коравия отбор на Викинг?еврофутбол ги определя като фаворити(1.7-2.8-4.0) но Викинг изобщо не са случаен отбор и играят корав и мъжки футбол.ЦСКА от своя страна са техничари (или поне така ги водят) но да видим ще защитят ли славата си на най добре представящ се български отбор по терените на европа и с 2 победи да сторят чудото и да продалжат в битката за купата на уефа...

 

Ако вземеш да ми покажеш някой по-добър български "евробоец" напоследък ще ми е интересно да го видя. ЦСКА може да не е на нивото на големите европейски клубове, но определено е абсолютен лидер сред българските отбори. Големите победи срещу Ливърпул и Леверкузен само потвърдиха и за пред малоумните колко нереално се развива нашето първенство. Защото ако ЦСКА играе както може да играе няма да има нито една загуба.

 

Що се отнася до тазвечершния мач..

 

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ!!!

 

 

 

Една борба една любов, един отбор в светаааа

Има свята истина една - само само ЦСКА!

За старата любов безкрай

За титлите безчет

Да развеем гордо знамена

Само само ЦСКА!

index_logo_new.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...