Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не трябваше да изпускате без пари Домакинов.

 

Защитникът прекрати договора си по вина на клуба

 

Защитникът на Ботев (Пловдив) Николай Домакинов най-сетне успя да разтрогне договора си с "канарчетата". Бранителят, който е трансферна цел на ЦСКА и Черно море, прекрати отношенията си с "жълто-черните" по вина на клуба.

 

Домакинов бе изваден от първия отбор на Ботев през август миналата година, след като отказа да поднови договора си, изтичащ през юни 2007 г. Това ядоса президента на пловдивчани Димитър Христолов и той извади футболиста от състава и го натовари с чиновническа работа.

 

"Моето желание да напусна клуба беше породено от начина, по който се отнасяха с мен. Защитавах правата си и спечелих. Истината е, че след мача с Родопа бях изкаран от състава. Тренирах отделно от отбора и въртях обиколки, но след това ми забраниха дори да тренирам. Отделно стоях всеки ден от 8 до 17 ч. в една канцелария или в залата за пресконференции и гледах видео", обясни Домакинов.

 

Бранителят добави, че причината за отношението към него е фактът, че преди мача с Родопа е казал на Димитър Христолов, че иска да изчака до зимата преди да преподпише с клуба.

 

"Президентът реши, че трябва да подновя договора си, а ако не го сторя - ще ме изкара от състава. Сега не искам да говоря за оферти и къде е продължа кариерата си, бъдещето ще покаже", завърши скандалният вече бивш играч на Ботев.

Източник: Topsport.bg

Link to comment
Share on other sites

Седем футболисти от чужбина ще пробват късмета си при "канарчетата". Става дума за двама македонци, двама аржентинци, двама сенегалци на по 17 години, както и за един бразилец. Информацията е на Топспорт.

Link to comment
Share on other sites

"Ще съдя президента на Ботев Димитър Христолов и неговата тъща, която отговаря за финансите в клуба, за фалшифициране на документи". Това заяви бившият защитник на Ботев Николай Домакинов, специално за репортер на Plovdiv24.com. Той каза, че е бил подправен ордерът на заплатата му за юли. "Аз съм подписвал само, че телефонната сметка от клубния ми мобилен телефон е 337 лв. В ордера който Ботев предоставиха на арбитражната комисия на БФС е добавена една единица. Домакинов заяви още, че от Ботев не са изкарали оригиналния ордер пред Арбитражната комисия, а ксерокопие. "Ненужните 1000 лева са за глобата, която ми наложиха от клуба след мача с Беласица", добави Домакинов. Аз бях болен и с висока температура, но бях готов да изляза на терена, обаче Светослав Гърков дойде при мен и ми каза да не играя в този мач. През времето което не играх футбол бях като работник на стадион Христо Ботев, а не както трябва, да играя. От Ботев не са ми плащали осигуровки в НОИ през последните шест месеца. Не му прави чест на Костадин Видолов ако твърди, че е казал думите: "Николай, стига с тези глупости. Излез на тренировка с отбора.", допълни Домакинов. Проектонационалът окачестви като измислици твърденията на Христолов, че е обиждал съотборниците си и самият отбор.

Link to comment
Share on other sites

Ботев пазарува в Сиера Леоне

 

Тимът чака двама на по 15 години, Рандерс търси място на Саидходжа

 

 

Ботев (Пд) е напът да разшири футболната география на България. Клубът чака на проби двама играчи от Сиера Леоне. Африканците са млади момчета - набор 1991 г.

Най-късно утре пък в Пловдив трябва да пристигнат и аржентинските попълнения. Мениджърът Мауро Бернабей чакаше двамата играчи в Рим вчера. Неговата задача бе веднага да ги качи на самолета за България. Стана ясно още, че соченият за сигурно ново попълнение Атанас Чепилов (Динамо К) трябва да пристигне най-рано в понеделник. Той все още е в Киев и самолетният му билет е резервиран за петък.

Стана ясно още, че шансовете на Дормушали Саидходжа - Муси да подпише договор с датския Рандерс са нараснали много. Вчера шефовете на клуба пратиха нападателя Яспер Кристиансен за една година в Колдинг. Според запознати в Рандерс освобождават мястото за родения в Асеновград футболист. Таранът на Ботев Саидходжа е на проби в отбора, където рита екскапитанът на ЦСКА Тошко Янчев. В Пловдив се говори, че Ботев и Рандерс вече са започнали преговори за закупуването му.

- Не бързайте. Още нищо не се знае - коментира за "7 дни спорт" по телефона от Дания Саидходжа.

В петък Дормушали ще направи неофициален дебют за Рандерс в контрола срещу Хобро ИК.

 

Тва за петнадесет годишните няма да го коментирам, щото направо не ми се мисли до какво ниво сме да взимаме футболисти на такава възраст.

Link to comment
Share on other sites

И тоя мит Чипилов :bgrin:

Защо да е мит - талантлив е бил, но е бил в кофти отбори - Левски и Динамо Киев ;) А Левски могат да се фукат с план 2007, но в последните 10 години единствения, който е от тяхната школа и се е наложил при тях е Иванков. Всички други са взимани от други отбори, включително и повечето от сегашните млади.

А Дормуша почти сигурно ще го продадат така ще ти трябват нападатели.

Между другото Кривия е разтрогнал договора си с турския му отбор. Може пък Христолов да го убеди да играе при нас :D :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Мит е щото е мит Селския да даде 200к за футболист :D Направо публиката ше го гледаме като маймуна от зоологическата - ше го сочим с думите "Виж, купен играч" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е това за парите е ясно, че не е така. Той докато не изиграе мач от първенството не можем да сме сигурни, че и е наш играч :)

А Муши е мушнал 2 гола днес :)

Link to comment
Share on other sites

mu6nal e no oneq o6te ne sa sig 4e go iskat i sega e v 6veciq v otbor no zabravih koi.

za 4ipilov i na men ne mi se vijda kak 6te dade 200k. puk i bati talanta koi go znae kuv e ne vqrvam nqkoi da go e nabludaval skoro kak igrae

a za 4ujdencite...:) kvo da govorim

 

ps. hristolov=selska mastiq

 

mu6nal e no oneq o6te ne sa sig 4e go iskat i sega e v 6veciq v otbor no zabravih koi.

za 4ipilov i na men ne mi se vijda kak 6te dade 200k. puk i bati talanta koi go znae kuv e ne vqrvam nqkoi da go e nabludaval skoro kak igrae

a za 4ujdencite...:) kvo da govorim

 

ps. hristolov=selska mastiq

 

ps2. malko kofti 4e otbora kato igra po-dobre toq sezon ot minalite i zabraviha pove4eto za selskite nomera na hristolov i kakvo zlo e toi za otbora

Link to comment
Share on other sites

Саидходжа сменя Ларсон в Швеция

Нападателят потегля на преговори в Хелзинборг, после отива на лагер в ЮАР

Да замениш Хенрик Ларсон, е страхотна чест, дори да не става въпрос за Манчестър Юнайтед. Получи я нападателят Дормушали Саидходжа, който потегля днес на преговори с Хелзинборг. Шведският клуб търси заместник на Хенке, който премина под наем на "Олд Трафорд". Голмайсторът на Ботев вече е снабден със самолетни билети до ЮАР. Там Хелзинборг провежда зимния си лагер. Да види Саидходжа е настоял лично треньорът Стюърт Бакстър.

- Аз продължавам да съм в Дания - призна Саидходжа, който се прочу у нас освен с головете си и с престоя в пловдивския арест. Известният с прозвището Муси играч бе одобрен и от местния Рандерс. Дормушали тресна хеттрик и подаде за един гол при победата на Рандерс с 6:1 над Йобро ИК. Българинът вкара и за 7:1, но реферът отмени гола заради засада, написа официалният сайт на Рандерс. В този датски клуб рита бившият капитан на ЦСКА Тошко Янчев.

Преговорите между Рандерс и шефа на Ботев Димитър Христолов вече стартираха. Бизнесменът от Пловдив обаче едва ли ще има нещо против да получи парите от шведския Хелзинборг, предвид завоя в кариерата на Саидходжа.

Link to comment
Share on other sites

za 4ipilov i na men ne mi se vijda kak 6te dade 200k.

Много ясно, че не е дал кеш толкова пари :) Такава сума в момента и ЦСКА, и Левски трудно биха се решили да дадат за български играч.

Днес прочетох, че е под наем до 31 дек. После можем да го купим, сумата била фиксирана в договора му.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...