Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

тоя какалов игра супер бездарно даваха му е в крилото минаваше един и биеше и така поне 10 пъти и то супер леко и нормално е да са ядосат сички

Ми на Ариен Робен ква му е играта :confused Какалов поне е по-разумен от Мартин Петров, щото оня до скоро тичаше като ненормален до аут линията и оттам я центрираше. Той и Мартин Петров показа израстване преди контузията, но това е за друга тема. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ми на Ариен Робен ква му е играта :confused Какалов поне е по-разумен от Мартин Петров, щото оня до скоро тичаше като ненормален до аут линията и оттам я центрираше. Той и Мартин Петров показа израстване преди контузията, но това е за друга тема. ;)

е ариен робен подава вкарва, пък какалов нищо не напрай цял мач

Link to comment
Share on other sites

е ариен робен подава вкарва, пък какалов нищо не напрай цял мач

Пробивите му първото полувреме бяха супер. Финтира, шутира. Просто стремя няколко пъти с десния крак, а на него той явно му е доста по-слаб. Уцели вратата, но не нямаше нужната сила. Прави и не лоши центрирания. Той, Тайс Слуйтерс и Христо Йовов в момента са най-добрите леви крила в нащта А група.

Edited by notor1ous
Link to comment
Share on other sites

Честито, явно ще изгубим играча, който играе с най-голямо желание за отбора :) Нека който го е псувал тоя мач се чувства горд от победата си.

Link to comment
Share on other sites

abe aide be kvo ste trugnali da se tru6kate za 1 kakalov

К'во да не се тръшкаме? Какала е вторият играч в отбора,който се опитва да направи нещо по-различно,нещо по-интересно - изобретателен е! Как какво? Пробиви ала-бала....... Просто ако не е Коцето и той,не мога да си помисля какво ще е.Мога да кажа,че е изобретателен и Краси Кръстев,техник е ;) :love

Link to comment
Share on other sites

Уж отива на проби в Испания, плюс е и обиден на феновете, които са го псували целия мач с Марек (не бях на мача, спях :shy: )

Link to comment
Share on other sites

abe pravil ne6to napravi 4/5 ma4a i go napravihte zvezda ai molq vi se to i zamera ima dobri ma4ove tva 4e e 6to gode dobur ne zna4i 4e trqbva da se trujkame da si hodi prav mu put pojelavam mu uspeh nqmam lo6i 4uvstva prosto vie go napravihte bati tragediqta

plus tva kato si ima dogovor ako ne go pusnem interesno kak 6te si hodi

Link to comment
Share on other sites

Ми ще стане както с Домакинов ако не се бъркам :)

 

Е,аз не съм му чак такъв фен.....ама нали т'ва казвам...внесе малко разнообразие в отбора :)

Link to comment
Share on other sites

пък и колко пъти ме е вбесявал с пропуските си, особено тези срещу локото миналия сезон и в двата мача, аре да си ходи прав му път

Link to comment
Share on other sites

пък и колко пъти ме е вбесявал с пропуските си, особено тези срещу локото миналия сезон и в двата мача, аре да си ходи прав му път

 

Предполагам и с гола срещу ЦСКА те вбеси ;)

 

Edit: Както и да е, пролетта ще видите разликата ;) Като почнем да дъвчим нулевите ремита със скучна игра през центъра.

Edited by veseo
Link to comment
Share on other sites

Предполагам и с гола срещу ЦСКА те вбеси ;)

 

Edit: Както и да е, пролетта ще видите разликата ;) Като почнем да дъвчим нулевите ремита със скучна игра през центъра.

е то оставаше и да не го вкара

Link to comment
Share on other sites

are be vie go narpavihte bati zvezdata dosta sme6no tvurdenie tva 4e napravi 3/4 ma4a ni6to ne zna4i

az li4no sum mu fen otkakto doide 1vata mu kontrola vs. naftex ili rodopa mai be6e no ob6to vzeto vse mi e taq kato ne mu haresva da se maha samiqt toi kaza vuv foruma na otbora 4e ot Botev po-golqm nqma taka4a neka ne pravim drami

abs. sum siguren 4e nqma da se razvali igrata ili da stane sku4na prez centura nai-malkoto nedko si idva a toi za men e klasi 95% ot otbora :)

o4akvam ot nedko luda igra dano opravdae o4akvaniqta mi !!!

ina4e prav mu put i mu pojelavam uspeh ! samo ne mi e qsno kude 6te ide da ne go psuvat v Cska qnev psuvaha naprimer ! navsqkdue se psuva i ima nedovolni za tova ima razlika mejdu profesionalisti i drugi :)

Link to comment
Share on other sites

В сравнение с Недко миналия сезон Жоро Андонов беше Роналдиньо :sick Представям си ся след тежка контузия в каква форма ще е... пази боже.

Link to comment
Share on other sites

Според мен и 30 години няма да са му достатъчни, че да заприлича на футболист... Добре че взехме точки първия полусезон.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...