Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

sega 4etoh za eventualen transfer na nedko vuv 2rodivizionen nemski klub da ne se osu6testvi za6toto bez nego stava trudno toi e edin ot postoqnnite dobri igra4i na posta si makar4e e dobre da se razviva no na 28 ne vijdam za kvo da se maha eto i infoto :

Левият халф на Ботев (Пд) Недко Миленов може да бъде продаден в германски втородивизионен клуб, съобщава Топ спорт. Информацията потвърди и президентът на тима Димитър Христолов. Той разкри, че е изпратил касети с играта на Миленов на чужда мениджърска агенция, която се е свързала с него. "Недко Миленов, а и други момчета като Домакинов, Божков и Караматев ще бъдат следени в официалните срещи на Ботев през пролетта. Мисля, че на този етап е нереалистично, че можем да осъществим трансфер зад граница на добра цена", разясни президентът на Ботев. Междувременно стана ясно, че контузията на Йордан Минев от контролата със Спартак (Пд) е доста сериозна. Пазарджиклията няма да тренира поне седмици, тъй като е с навехнат глезен. Добре върви възстановяването на нападателя Емил Урумов.

 

eto malko info o6te za lubimiq ni klub i ne6tastnika koito imame za prezident :

Трансферът на защитника на Ботев Николай Домакинов в Италия може да бъде провален, пише вестник "Тема спорт". Причината е високата цена, която президентът на жълто-черните Димитър Христолов е определил за него. Шефът иска 600 хил. евро от клубовете, които проявяват интерес към футболиста. Засега Асколи и Реджина не са съгласни да извадят толкова пари. Те били готови да броят 400 000 евро за Домакинов. Още когато стана ясно, че защитникът е искан от италиански отбори, Христолов каза, че няма да продава играчи на всяка цена, а ще чака конкретни оферти. Преди две седмици от Нафтекс се оплакаха, че босът им е поискал 1 млн. лева за Дормушали Саидходжа. Засега Домакинов и Саидходжа остават в Ботев и днес заминават с останалите си съотборници за Стрелча, където пловдивчани ще проведат първия си зимен лагер. Треньорът Корадо Кота ще се присъедини към тима на 19 януари. Единствените нови футболисти засега са Дечо Аризанов от Левски Карлово и 16-годишният юноша Петко Василев.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В интерес на истината повечето играчи разочароваха през есеннта. Аз лично най-добрите бих наредил така: Домакинов - най-накрая в отбора има стабилен центрабен защитник (жалко, че няма още един като него), Видолов - класата си е класа, Д. Божков - израсна много, записа 2 мача и за националния. Играе успешно като дефанзивен халф, централен или десен защитник. Нароследък не си изкарва и толкова много картони, опитва се да си сдържа нервите.

Разочарованията:

Ама много е тръдно да сложиш само един. Много слаб полусезон за Недко Миленов (чак ми се струва, че е изчерпан вече за Ботев :( ), Какалов - невероятно слаб старт на сезона, само последния мач игра на ниво подходящо като за отбора на Ботев! Г.Андонов - също разочарова, въпреки че миналите 2 сезона беше един от най-добрите, сега често се губи на терена. Саидходжа - почна отлично с гол срещу ЦСКА, но после не издържа на напрежението, а Ясен трябваше да го остави поне 3-4 мача резерва, за да му се оправи психиката. И тук може би ще хвърля бомбата, някои могат да кажат, че светотатствам. Трудно ми е, но ще го кажа - Лилчо. Другият вратар, не му знам името игра няколко мача (гостуването на Вихрен и др.) - абсолютен провал, но е много млад все пак. Боби Димитров също не е вече Бобигол, дано при новия треньор да играе повече и да си възвърне формата от преди 3 години.

 

 

Айде, честито - Дечо Аризанов няма да може пак да ни показва среден пръст, ще си седи в Карлово:

Шефовете на Левски (Карлово)

спрели трансфера на Дечо Аризанов в Ботев. "Футболистът е наш и струва пари", отсякоха от аматьорския клуб.

Много съм доволен, защото така ще има повече време за изяви в официални мачове за Георги Урумов :)

Edited by notor1ous
Link to comment
Share on other sites

ne sum suglasen za nedko be6e edin ot horata koito igraha mnodo dobre spored men bez nego 6te6e da e mnogo trudno v negovata zona opitut koito ima e mnogo polezen za otbora a i kogato sa dobvri usloviqta pasovete mu sa mnogo dobri

PAvel stanev e dr. vratar toi igra dosta ma4ove 5/6 zaradi kontuziqta na lil4o i e dsota dobur vse pak ``86 spored men ima bude6te stiga da moje da kompensira s ne6to niskiq si rust

a i za de4o arizanov nz za dobre li e no spored men naistina trqbva da se dade 6ans na Emo kak moje da ne igrae nito 1 ma4 pri polojenie 4e e golmaistor minaliq sezona sled kontuziqta mu ima6e mnogo vreme da igrae gre6ka spored men ot strana na qsen :)

Link to comment
Share on other sites

Най-добър, най-лош тва е, селския пак няма да даде пари за трансфери и ще си караме с муцуните от есенния полусезон. Дано поне не продаде много играчи за жълти стотинки :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ne sum suglasen za nedko be6e edin ot horata koito igraha mnodo dobre spored men bez nego 6te6e da e mnogo trudno v negovata zona opitut koito ima e mnogo polezen za otbora a i kogato sa dobvri usloviqta pasovete mu sa mnogo dobri

PAvel stanev e dr. vratar toi igra dosta ma4ove 5/6 zaradi kontuziqta na lil4o i e dsota dobur vse pak ``86 spored men ima bude6te stiga da moje da kompensira s ne6to niskiq si rust

Ами аз бях на всички домакинства (без тва срещу Локото, защото не бях в града :cry ) през пролетта и честно казано Недко игра мноооого слабо. Това определено му беше най-слабия полусезон след онази тежка контузия. Срещу Литекс направи един невероятен пропуск от няколко метра, срещу Нафтекс беше пълна дупка и в още няколко мача игра слабо. Честно казано ми се струва, че в повечето мачове почваше само защото няма друг, които да играе от ляво. Е Ясен Петров се опита да преквалифицира Какалов в ляво крило, но всички видяхме за сега - не става.

А този вратар Павел Станев - слушах за неговите подвизи в Сандански (даже май и репортази по телевизията гледах) и при домакинствата го гледах. Ми той има направо комични изяви. Особенно в един мач като влезе през второто полувреме, тогава Лилчо се контузи. Мисля, че беше срещу Славия, но не съм сигурен - не знае къде да застане, много неуверен е... Изпуснахме вратари като Армандо и Румен Попов, а сега трябва да чакаме тоя да се опиграва. По-добре да вземат някой от друг отбор - примерно оня бивш играч на Левски Вихрен Узунов. Тоя пич направи един супер мач именно срещу Ботев в последния кръг на сезон 2003/04 - влезе като резерва на Г.Петков и заради него изпаднахме. А после Мъри реши, че не става за Левски и го изгони сега чух, че бил на проби в Беласица. Лилчо вече се вижда, че е остарял, а освен това трябва да отслабне, така че не е лошо да се оглеждаме за сявстен заместник в близко бъдеще.

Link to comment
Share on other sites

e da ama to4no puk vs. lokoto za men nedko be6e nai-dobriq v otborani razdade se na maximum toi s jena mu obiknoveno hodi na kafe vsqka sutrin na 1 kafe do nas no 10 dena pred ma4a nikvo kafe go nqma6e engo samo jena mu qvno dosta se be6e potrudil za ma4a!

ne znam spored men e dobru i ima opit nujen na otbora

a vratarq ni e na 18 dai mu vreme a i ima dosta dobur reflex

Link to comment
Share on other sites

Vsi4ki komentirat lil4o i stanev.Nqkoi nqma li da se seti 4e ima o6te edin vratar na koito poradi ne znam kakva pri4ina ne se dava 6ans za izqva.Stefan Stoychev-wutata.Pi4a e na 22 a vie vsi4ki go otpisahte.Kav e toq Vihren Uzunov.Porednoto leke tikano ot sofiiskite 'grandove'

Link to comment
Share on other sites

ne znam spored men e dobru i ima opit nujen na otbora

Е в това няма спор!

 

Nqkoi nqma li da se seti 4e ima o6te edin vratar na koito poradi ne znam kakva pri4ina ne se dava 6ans za izqva.Stefan Stoychev-wutata.Pi4a e na 22 a vie vsi4ki go otpisahte.

Ми контузен е от доста време, нямам представа дали вече е възстановен.

Link to comment
Share on other sites

Vsi4ki komentirat lil4o i stanev.Nqkoi nqma li da se seti 4e ima o6te edin vratar na koito poradi ne znam kakva pri4ina ne se dava 6ans za izqva.Stefan Stoychev-wutata.Pi4a e na 22 a vie vsi4ki go otpisahte.Kav e toq Vihren Uzunov.Porednoto leke tikano ot sofiiskite 'grandove'

 

От него имам само лоши впечатления, докато Павел Станев е имал и нелоши мачове (без да се доближава до класата на по-младия Лилчо). Може би заради лошите му изяви не му се дава шанс ?

Link to comment
Share on other sites

Добре се представиха Коцето Домакина Божков и може би Веселин Минев!Другите общо взто бяха зле като имаха само епизодични изяви!Най-слаб според мен беше Муши!А бе аз не се радвам че Дечо няма да играе при нас,защото на нас ни трябва нападател!А бе ако Атанас Маринов наложи нападателна двойка Боби Димитров и Урумов като по всяко време на разположение да е и Какалов мисля че през втория полусезон ще отбележим доста повече голове от есенния полусезон.

Link to comment
Share on other sites

Квот и да говорим Лилчо е с най-много опит и той тряя да е на вратата другите в приятелски срещи да се отиграват пък тогава ся ни е важно да не допускаме голове и неможем да си играем с шанса.А какво ще кажите за последните изцепки на селския?Дечо остава в Левски Карлово защото искат пари а Селския е прекалено алчен да даде....Урумов отива в Спартак ПД за една година и губим неговия талант.Нашите национали са желани и то доста и шибания селяк ще ги даде за жълти стотинки....като цяло даваме играчи за никви пари и не взимаме никви нови...след някоя друга годинка ще играем с 89 набор ебати!Селски убий се мама ти мръснааааа!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

...след някоя друга годинка ще играем с 89 набор ебати!Селски убий се мама ти мръснааааа!!! :angry1

Пази боже щото тия нямат победа нат нас сигурно вече 3-4 години, а пък с тях ако играете сте обречени на неуспехи :D В момента обстановката в 2та пловдивски клуба е критична и пожелавам и на 2та клуба да се оправят колкото може по-скоро :)

Link to comment
Share on other sites

Дечо остава в Левски Карлово защото искат пари а Селския е прекалено алчен да даде....Урумов отива в Спартак ПД за една година и губим неговия талант.

...след някоя друга годинка ще играем с 89 набор ебати!Селски убий се мама ти мръснааааа!!! :angry1

Имам чувството, че само ти и Христолов вярвате, че някой силен отбор иска да купи Домакинов и Божков :D

Дечо си остава там, където му е мястото, а Урумов доколкото знам остана в Ботев.

А кво лошо има да играем с набор 89 след 2-3 години?!?

 

В момента обстановката в 2та пловдивски клуба е критична и пожелавам и на 2та клуба да се оправят колкото може по-скоро :)

Ми като си се загрижил толкова за пловдивския футбол що не разкараш супер дразнещия си подпис :excl:

Иначе обстановката в Ботев е такава от 97-ма някъде, а в Локото почти винаги си е била такава с изключение на последните 4 години и разни проблясъци по времето на Бонев и после на поколението на Ераносян, Садъков и т.н.

Link to comment
Share on other sites

ei tva za Urumov verno li we ako e taka 6te poludeq basi edin ot lubimite mi igra4i makar da ne sum go vijdal v igra skoro deiba gadni selqnin deiba nakraq 6e izmisla ne6to i 6e mu ebem maikata i 6e ni ostavi otbora gadna svinq mnooo sa iznervih sq za urumov kato pro4etoh dano ne e verno

Link to comment
Share on other sites

ei tva za Urumov verno li we ako e taka 6te poludeq basi edin ot lubimite mi igra4i makar da ne sum go vijdal v igra skoro deiba gadni selqnin deiba nakraq 6e izmisla ne6to i 6e mu ebem maikata i 6e ni ostavi otbora gadna svinq mnooo sa iznervih sq za urumov kato pro4etoh dano ne e verno

За съжаление е вярно!Догодина пак сме в "Б ГРУПА' :cry

Link to comment
Share on other sites

Емил Урумов премина в Спартак

 

25.01.2006 14:36 ч.

Sport.Plovdiv24.com

 

След близо едномесечни преговори Емил Урумов премина от Ботев (Пд) в Спартак (Пд). Ръководствата на двата тима стигнаха до договорка за трансфера на футболиста, като преговорите се водиха на високо ниво. Очаква се нападателят да подпише договор за година и половина със Спартак (Пд).

 

В момента Урумов е контузен и ще се присъедини към подготовката на отбора след като се възстанови. Преминаването на голаджията от Ботев в Спартак бе посрещнато с адмирации както от старши треньора на “синьо-белите” Тенчо Тенев, така и от самия играч, който изрази задоволство от трансфера. Информацията е на Дарик радио.

Ботев няма да привлича нови футболисти

25.01.2006

Спорт НетИнфо

Футбол България

Ботев /Пловдив/ няма да привлича нови футболисти, обяви спортно-техническият директор на клуба Костадин Костадинов. Той мотивира решението на ръководството с мотива, че няма подходящи състезатели, които да облекат "жълто-черния" екип.

 

Така на практика Ботев не привлече нито едно ново попълнение от друг отбор, след като пропадна трансфера на Дечо Аризанов от Левски /Карлово/. Новият старши треньор на "канарчетата" Атанас Маринов ще разчита на играчите, които изнесоха тежесттта на мачовете от есенния полусезон на "А" група.

 

В събота / 28 януари/ Ботев играе контрола с Видима-Раковски в град Баня.

 

No Comment...

Link to comment
Share on other sites

maika ti deiba gadna selska trqq se napravi ve4e ne6to ne moga da zidurja maznata mu gnusna fizionomiq da si otiva na selo deiba govedoto gadno

kak moje we golmaistorq minalata godina da ide v dr. otbor za bez pari sigurno bez da e igral 1 ma4 ne moa da izdurjam ve4e

Link to comment
Share on other sites

aide be ot koga 4akam nqma li da kajete ne6to po slu4ei 1vata ni pobeda za godinata s 1:0 na vidima s gol na BOBIGOL ot duspa za naru6enie vs. stefan kostadinov ?

 

 

Ми смешна работа ама пак е нещо...глей радвам се на победа срещу Видима :blink: оф чак ми се реве кат гледам Ботев в какво се е превърнал......искам да започва сезона да ходя на мачове....искам Ботев да не се бори за оцеляване искам Ботев пак да е начело искам Селския да пукне искам....много искам....истината е че докат тва шибано говедо е начело няя да може да видим Ботев такъв какъвто беше....Само Ботев!!!И нека завършим втория полусезон с достойнство!!!

Link to comment
Share on other sites

aide be ot koga 4akam nqma li da kajete ne6to po slu4ei 1vata ni pobeda za godinata s 1:0 na vidima s gol na BOBIGOL ot duspa za naru6enie vs. stefan kostadinov ?

 

В зимната си подготовка сме вкарали общо 2 гола, като и двата са от дузпа. Какво повече да говорим за перфектното ни нападение ..

Link to comment
Share on other sites

Offf...аз викам да се съберем и да го убием.НЕ издържам вече. :angry1 :angry: ...

ТЪпите буфери пак ще са по-добре от нас.ИМАма чувството че това е най-голямата криза от много време насам...

:blink:

Link to comment
Share on other sites

ot na4aloto na dh-s krizata e v deistvie osven edin kratuk period v koito bqhme 5/6 kogato bihme litex slaviq ne se se6ta po vremeto na selskoto govedo li be6e oba4e a otnostno tva za radvaneto za pobedata az ne se radvam 4e sme bili 1:0 nqkuv otbor kato vidima a prosto tema za komentirane

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...