Jump to content
BulForum.com

Час по география в САЩ


Recommended Posts

за пореден път се убеждавам в тъпотията на тия янки :bgrin: и посли се мислят за най-голямата сила , но картата ми хареса

Че са тъпи - тъпи са (имам предвид масата), но все ми се струва, че това в никакъв случай не може да се ползва като помагало в училищата. По-скоро някой си е направил кодош. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Гаврата е много точна майнааа :punk И на сичкото отгоре при някой янки се среща същото това разбиране за Света, с което ма плашат пичовете.Великата нация ... айде със сандвич под мишница и книжка за оцветяване под другата :sayjin Имам един приятел, който са премести в Америка и тотално затъпя горкия :(

Link to comment
Share on other sites

Поне да бяха напраили я граници на ВСИЧКИ страни я да им напишат имената.гати хората :angry1

Link to comment
Share on other sites

знаех си че американците са доста глупавички и това е поредното доказателство

 

Абсолютно :lol: Така поне има вероятност да "научат географията" ахахахаа. :D

Link to comment
Share on other sites

И ако наистина си мислите, че това е нещо повече от бъзик, сте по-зле и от "тъпите" американци. Средният американец има точно толкова акъл, колкото и средният българин с тази разлика, че американеца има къща, кола, работи повече, необвинява държавата, че е нещастник, некисне по цял ден в кафета и не се напива като свиня. Има прости американци има прости българи, процентът е почти еднакъв, но тъй като населението на САЩ е маааалко повече от 7 милиона, въпросният процент бие на очи.

Link to comment
Share on other sites

Не се опитвай. Тя тая омраза е повсеместна и реално необяснима... Който не е видял, не знае...да не говорим, че и толкова много има, дето са видяли, но злобата е силно нещо...а човекът е слабо същество...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...