Jump to content
BulForum.com

Днипро - Литекс


sasho_1989

Recommended Posts

Литекс са отборът с най големи шансове да продължат напред от трите български отбора, просто групата им на пръв поглед изглежда най лесна.

Днипро - Литекс коефиценти според българската бубмейкърска къща "Еврофутбол" 1.60 3.25 4.00

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

Шансовете са реално малки, защото Днипро са гадове на собствен терен в студа. И все пак знае ли човек? Тия ловешки веселяци направиха няколко много добри мача в Европа...надяваме се...

Link to comment
Share on other sites

Днипро :confused Защо на Днепър (Укр) му казвате така?

Не познавам този отбор въобще, тока че не се наемам с прогнози. Колкото до Литекс - Любко петрович знае как се играе в такива двубой! Надявам се Литекс да измъкнат нещо от украйнците.

Link to comment
Share on other sites

Според мен Литекс ще измъкнат минимум точка от Днипро.Една точка срещу Днипро и една срещу АЗ Алкмаар и Литекс продължават.

срещу АЗ Алкмаар няма да земат нищо макар че те не са отбора от миналата година но мисля че ще смачкат Литекс

Link to comment
Share on other sites

Надявам се да не се окажеш прав.Ще разчитаме на" гения "на Ван Гал да помогне на Литекс срещу АЗ :D .Мисля си,че бат Любко Петрович ще вкара лудата тактика и наще ще вземат нещо повече от хикс или може би си мечтая просто. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Според мен в този мач Литекс има шансове и за победа..не само за Х.Ако тук не земат нещо няма къде другаде.

 

P.S:Според мен Литекс ще има по-големи шансове с/у Боро отколкото с/у Аз..

Link to comment
Share on other sites

P.S:Според мен Литекс ще има по-големи шансове с/у Боро отколкото с/у Аз..

и с/у Боро и с/у Аз шансовете им са почти нулеви.така мисля аз.

Link to comment
Share on other sites

Шансовете са реално малки, защото Днипро са гадове на собствен терен в студа. И все пак знае ли човек? Тия ловешки веселяци направиха няколко много добри мача в Европа...надяваме се...

 

Те и Розенборг се очакваше да разбият Олимпиакос с оглед разликата в класите и още повече разликата в температурите в Атина и Трондхайм по това време на годината :) Люпко е голяма лисица, виждам хикс или минимална победа тук и евентуално някаква точка срещу Боро или АЗ

Link to comment
Share on other sites

Дано поне Литекс ни зарадват, защото от ЦСКА и Левски, много не можем да очакваме :(

Имат шанс за X, че дори и за 2. Литекс са късметлии все пак :P

Link to comment
Share on other sites

Украинският Сашо Тунчев :laughing: :laughing: :laughing: Добре че беше той, че тия 4 минути много мъчително вървяха...

 

Пхахахахаахаххаха :D :P ;)

Браво на Литекс ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...