Jump to content
BulForum.com

Днипро - Литекс


sasho_1989

Recommended Posts

Айде честито! Браво на Литекс успяха да измъкнат изключително важна победа. Първото полувреме не играха добре, може би и заради ниските температури. Кайе не знаеше къде се намира, но през втората част с умна игра създадоха положения и най-важното вкара едно. А вторият гол наистина беше уникален, веднъж и на български отбор да му провърви в такава ситуация (щото обикновенно такива ги виждаме във вратата на нашите отбори). Трябва да признаем, че и съдията беше наш човек ;)

Link to comment
Share on other sites

Съдията беше баш наш. Веднъж и това да стане. Не, че съм съгласен, но все пак... Иначе още като видях, как тръгна мача, казах, че ще завърши 0:1... То така си вървеше. Можеха и те да вкарат и ние, но се виждаше, че защитата при все всичките си тъпотии върши някаква работа, а нашите правеха добри контри. Това за турнирния тренер не го разбирам...но може и така да е. Важното е, че нашите вече са в директните елиминации. От това повече...здраве. И това е отбор, който е на 4то място в нашето мизерно първенство. Много доволно. Браво!

Link to comment
Share on other sites

Дано поне Литекс ни зарадват, защото от ЦСКА и Левски, много не можем да очакваме :(

Имат шанс за X, че дори и за 2. Литекс са късметлии все пак :P

Ето и поредната ми добра прогноза :P

 

Иначе Литекс са Ливърпул-а на България - посредствени в страната си, но мачкат в Европа :punk

Link to comment
Share on other sites

Днеска Марсилия бие Хееренвеен и холандците са с 2 точки от 3 мача.Динамо са слаби и са единия сигурен, на Левски им трябва точка от мача с Хееренвеен и излизат.

Link to comment
Share on other sites

Супер кефф много се радвам за Литекс знаех си,че имат шанс за победа. Аиде чакаме Левски и Литекс да излязат от групите а дано и Цска да направят чудо и да земат 2 победи :punk

Link to comment
Share on other sites

Литекс вече излезнаха

НЕ е на 100% сигурно, защото при равни точки се гле да головата разлика.Ако Литекс паднат от АЗ и Боро с големи резултати, а Грасхопърс бие с много- те стават трети.ЕСтествено това е в сферата на теориите.Иначе Литекс са 99% сигурни, че продължават ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега реално... За да изхвърчат Литекс, трябва в останалите мачове AZ да бие Литекс като гопст и да падне от Grasshopper като домакин (да бе). И освен това Grasshopper трябва и да бият Dnipro като домакин, което не е чак толкова странно, но пак няма да го бъде. Головите разлики са 4:1 за Литекс и 1:3 за Grasshopper. Абе...работата е ясна...

Link to comment
Share on other sites

От това което чета значи че па-практика литекс вече излезанха от групата...така ли?

Но според мен трябва да вземат поне една точка още за да не тръпнат до последния мач,а и за престиж...

Да бяха и ботев като литекс...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...