Jump to content
BulForum.com

National Geographic


Recommended Posts

Стига бе...купувайте си го... Аз даже се абонирах за догодина. То ако е така, можете да си го четете и от официалния site, ама не е там работата. Нали тия пари влизат за NGC и с тях се правят тия експедиции...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Да и аз съм на това мнение,но все пак ... в БГ сме :) Тук никой не дава пари за нещо,което може да го има ФРИИ :)

Прав ли съм?

Прав си ;)

Иначе е интересно.

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: Според дядо ми, броевете на това списание трябва да се предават от поколение на поколение!

Прав е. Аз така наследих няколко кашона с "КОСМОС".

Link to comment
Share on other sites

Стига бе...купувайте си го... Аз даже се абонирах за догодина. То ако е така, можете да си го четете и от официалния site, ама не е там работата. Нали тия пари влизат за NGC и с тях се правят тия експедиции...

 

И аз ще се абонирам. просто чаках да излезе и втория брой. а първия с колко зор си го купих.. не е истина.

 

Много добро списание.

 

@GeorgiK : ти като ми говореше преди година, аз се ослушвах, но сега видях, че наистина е хубаво :) Някои от статиите не се ли повтарят в двете издания?

Link to comment
Share on other sites

и аз си купих 2-рото издание. общо взето списанието е добро, но ме дразни, че една голяма част от статиите са по 50 думи, супер много картинки и супер много реклами :(

Link to comment
Share on other sites

и аз си купих 2-рото издание. общо взето списанието е добро, но ме дразни, че една голяма част от статиите са по 50 думи, супер много картинки и супер много реклами :(

Ти от тираж ли искаш да печели :D а за картинките, то това му е най-хубавото.

Link to comment
Share on other sites

Ти от тираж ли искаш да печели :D а за картинките, то това му е най-хубавото.

еми извинявай ама картинки мога да си гледам на пц-то колкото искам. примерно статията за птичия грип ми хареса много, ако всички са такива ще си го купувам с най-голямо удоволствие :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Много добро списание.

 

@GeorgiK : ти като ми говореше преди година, аз се ослушвах, но сега видях, че наистина е хубаво :) Някои от статиите не се ли повтарят в двете издания?

 

На мен си ми е любимо от години...най-накрая мога да си го имам всеки месец. Аз все исках да се абонирам за оригиналния американски вариант, но много пари идваше с доставки ала-бала... А иначе във всеки брой има една различна статия от оригиналния и нашия вариант и рубриките са различни малко. В рубриките нашите ще наблягат на български неща.

 

и аз си купих 2-рото издание. общо взето списанието е добро, но ме дразни, че една голяма част от статиите са по 50 думи, супер много картинки и супер много реклами :(

 

Краси, това е научно-ПОПУЛЯРНО списание... Разбирай... А фотографиите...някой ден ще работя за NGC... Еееех, мечти...

Link to comment
Share on other sites

Аз имам за сега само първия брой и списанието е много яко.Обаче неразбрах кога точно излизат.

Излиза в началото на месеца, аз си купих втория брой на 4 декември. Към него има подарък - карта на Европа.

Link to comment
Share on other sites

Или се абонираш или дебнеш в началото на месеца да си вземеш от някъде :)

или си казваш на някой реп, който е до вас и го получават, да ти пазят един брой. от там нататък човекът който е там ще те предвиди и може да поръча повече бройки :)

Link to comment
Share on other sites

или си казваш на някой реп, който е до вас и го получават, да ти пазят един брой. от там нататък човекът който е там ще те предвиди и може да поръча повече бройки :)

 

Мислех си да го напиша, но си рекох, че е прекалено дълго за флудерски пост :)

А за списанието, мисля и аз да го взема следващия месец, че по думите ви от #2 не е останало нищо вече и не може никъде да се намери.

Link to comment
Share on other sites

Излиза в началото на месеца, аз си купих втория брой на 4 декември. Към него има подарък - карта на Европа.

 

Ахам,аз значи имам втория брой(този за птичия грип),а не първия.Картата е много хубава.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Да наистина има някой статий направо са мнго тъпо направени осбено във втори брой има там за Морските чудовища е да има хубави картинки на текста е като за деца от детската градина.Аз има от детските си години и по добри книжки с по голямо качество на текста.Немога и да непризная ,че има и наистина добри стати като тази за птичия грип.А най-много ми харесва за България от архивите на НГ.Но да си призная немога да давам по 4 лв всеки месец за една две стати и наистина ако мога да го копувам сприятели добре аконе да се надяваме че ще има и по сърварите

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...