Jump to content
BulForum.com

ЦСКА Москва срещу Левски София


giocco

Recommended Posts

Ха сега да видим какво мислите за предстоящият двубой от груповата фаза на турнира на Уефа. Моята прогноза е 1х, чесно казано предпочитам двойка, но... В момента Цска Москва определено имат спад във формата от миналата година и не са онова страшилище но винаги нещата могат да се объркат. Тук ще цитирам Ангел Станков който от няколко години се подвизава като тренер на Зенит, той твърди че отборът от Москва е изтощен след сезона и ако "сините" успеят да опазят Карвалио ще имат шанс поне за равен

 

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

Кaрвалио е един от най-добрите атакуващи халфове в света според мен и ще е наистина много трудно да го опазим.Не трябва и да се забравя фактора-студ-не знам Ричард и Лусио Вагнер как ще издържат.Споделям мнението на Georgik за минимална победа на Цска или хикс.А дано второто

Link to comment
Share on other sites

ЦСКА-то направи ще размаже Левски...естествено надявам се да греша ама кат ги гледам ся как играят просто не ги виждам да вземат "Х" а за победа дори не трябва да се мисли...надявам се да греша все пак!!

Link to comment
Share on other sites

ЦСКА Москва има супер футболисти, но все пак е далече от класата на водещите европейски отбори. Отборът на Газаев играе на контраатаки, а Левски - защитно. Едва ли мачът ще е от най-зрелищните, но ако Левски удържи първите 20-25 мин без да допусне гол може да се надяваме на добра развръзка. Даниел Карвальо е голямата фигура в тима, а останалите играчи не би трябвало да стряскат играчите на Левски с оглед победите на Оксер, Динамо и равенството с... ЦСКА София :P

Link to comment
Share on other sites

След съботният мач на Цска Москва, 4-3 срещу непретенциозният отбор на Алания, мисля че Левски има своите шансове но само не и ако се затворят отзад и да играят напред за 0:0 а назад за каквото стане ;). Мисля че ако държат топката повече време имат шанс да запишат едно равенство което напрактика ще ги класира за следващият кръг, до мача верно има много време.. но ...

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

Левски имат шанс за един X, нищо че ЦСКА имат супер-отбор. Какво пък, и Оксер бяха силни, но...

Сега Левски са в много добра форма ;)

Link to comment
Share on other sites

Левски имат шанс за един X, нищо че ЦСКА имат супер-отбор. Какво пък, и Оксер бяха силни, но...

Сега Левски са в много добра форма ;)

 

 

Дано да имаме късмет,имам много големи надежди за този мач и съм сигурен,че може да се вземе нещо от Москва :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля че колкото и добър отбор да са ЦСКА Москва,Левски имат своите шансове..всичко зависи от това как ще подходят към мача.Ако играят за Х ще загубят защото не може според 90 мин. да не се пропукат в защита при наличието на доста добри атакуващи играчи в отбора на домакините.Но ако играят добре подредени в защита,спокойно и разиграват топката,атакуват макар и не с всички сили,мисля че могат да се поздравят с един Х който е съвсем задоволителен в Москва...възможно е и победа надявам се :punk

Link to comment
Share on other sites

Ето едно малко инфо за един от най-добрите играчи на Цска Москва както твърдят руските медии, човекът спасил Цска в холандия

 

http://www.7sport.net/7sport/forum/d4157_6.htm

 

След като прочетох тази статия, мисля че той е основният коз на този отбор но определено е способен на грешки

 

До HBK дано да си прав аз също имам големи надежди и надявам се отборът да продължи с възхода си, който наблюдавам в последните мачове :))

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

Левски ще загуби.

ЦСКА М се нуждае от задължителна победа, за да може да продължи, а със отбора, който притежава, няма да им е трудно

Link to comment
Share on other sites

Като се има в предвид, че ЦСКА са шампиони, а Левски не са във върхува форма + това че са и гости, доста трудно става дори и равенството ;). Аз лично съм за тях, но ми се струва малко вероятно да вземат нещо. Да се надяваме на чудо :)

Link to comment
Share on other sites

Кво да кажа... много добро първо полувреме за Левски ;)

 

Един хикс би бил добре дошъл за отбора на Мъри Стоилов :punk

Да се надяваме,че така ще свърши...

Link to comment
Share on other sites

ЕМи...до няква степен резултатът е добър-защото все пак се играе с носителя на купата,но...трябваше да бият защото цска бяха в някаква мини криза.Изпуснаха си шанса.

Според мен играха зле...

Link to comment
Share on other sites

Цитирам нещо и предварително се извинявам за езика използван вътре:

РУСКА ЗИМА ,МРАЗ И СТУД

МЪРИ ВИКА КАТО ЛУД

АЙДЕ ТОПЧО ДАЙ НАПРЕД

ЧЕ ЩЕ БЛИЖЕМ СЛАДОЛЕД

СЛАДОЛЕДА,К*Р ЧЕРВЕН

ВАГНЕР ЛАВ Е НАДАРЕН

ТОПЧО ВИКА НЕ ТАКА

ИСКАМ ЦЯЛАТА ГЛАВА

АКО ВКАРАШ И МЪДAТА

ЩЕ ТЕ ВДИГНА В НЕБЕСАТА

МЕЧО СЕ НАМЕСИ ТУКА

КОЙ НА МЕН ЩЕ ГО НAЧУКА

АФРОДИТ ОТВРЪЩА С ВИК

ЩЕ ТЕ ЧУКА ОЛИМПИК

ЙОВОВ ТИЧА РАЗЯРЕН

КОЙ ЩЕ ВКАРА ГО НА МЕН

АКО ИМАМ УТРЕ ДЕН

ЩЕ ЛЕТЯ ДО ХЕЕРЕНВЕН.

ТАМ ХОЛАНДСКАТА МАШИНА

МЕНЕ НЯМА ДА ПОДМИНЕ

K*РА ТАМ ЩЕ ЛАПАМ АЗ

И ЩЕ СТЕНА ВЪВ ЕКСТАЗ

Link to comment
Share on other sites

Цитирам нещо и предварително се извинявам за езика използван вътре:

РУСКА ЗИМА ,МРАЗ И СТУД...

С такава безпардонна простащина не се бях сблъсквал от много време :( Моля те в бъдеще да не бълваш тези тонове помия тук,а да ги запазиш за себе си ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...