Jump to content
BulForum.com

Търся концерти на METALLICA


borbo

Recommended Posts

Здравеите, търся концерти на METALLICA неэависимо какви са и с какво качество са . Щте се радвам ако ми помогнете . Благодаря ви предварително ! :punk

Link to comment
Share on other sites

V www.data.bg ima koncerti,vij tam.

Edit:Tova sa koncertite tam:Monsters Of Rock`91 ; Rock In Rio`04 ; Live In Plovdiv ; Symphony & Metallica; Cunning Stunts ; San Diego`92 ; Download Festival`93 ; Live In Berlin ; MTV Icon Metallica.

Prepory4vam ti San Diego ot 92-ra men me razcepva sy6to i Monsters Of Rock tva e koncerta ot rusiq u4astvat o6te AC/DC,PANTERA iiiiiiii na drugata grupa i izkliu4ih imeto sorry.

Link to comment
Share on other sites

Мерси много на всички , но всички тези концерти ги имам , тарся концерти които трудно се намират , или ги няма в нета . Но все пак мерси много на всички за помошта ! :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз имам в Сиатъл. Едва ли го имаш. Той е от Live shit binge and purge, но е разпространен само този от San Diego, а има и в Мексико. Но пак казвам няма как да ти го кача.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ми имам концерта в Пловдив ако ти върши работа мога да го шерна в ДЦ-то.

Е и в моето ДЦ също го има. Обаче има и няколко клипа(е като цяло клиповете са като за сървар де :) ).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Търся един концерт на металика,те не пеят на него а само седят от страни и гледат а прес това време,disturbbed,korn,pantera пеят тяхни песни.някои ако знае от къде мога да си го сваля ще му бъда много благодарен :punk

Link to comment
Share on other sites

В DC-то на megalan (dc.megalan.bg) ги има със сигурност. Търси MTV Icon...така се казва шоуто, концерта или квото е там.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...