Jump to content
BulForum.com

Java


Recommended Posts

da napravim IZVOD :

znachi za knijkata veche sichko e OK namerih q ama se okaza che ne mi triia nachi ostaat samo Docs na BG za java koito ima da kachi ili da kaje kade ima tva e all

:( :( :( :( :( :(

6to tva e all neka da razvivame temata da ne e samo za JAVA i za drugi ne6ta svarzani s LInux.ako nqkoi ima nqkvi problemi ako iska savet neka da se razviva taq tema :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

oki de oki as prosto iskah da blagodarq za help-a za java i da kaja che sq samo doc4e 4akam 10x :)

btw ai nqaa da pastevam nova tema koito vidi taia da kaje :

kvi DOCS ima kacheni v warez-a na BG da kajem za Java C# C , C++ ,Asembler dori JavaScript HTML ala bala a we da kajete kvo ima na BG ako nqakoi ima ideq

Link to comment
Share on other sites

Ne prochetoh vsichko no tui kato razbrah che iskash neshto za JAVA shte ti predloja da razgledash tuk. A za C++ sum uploadnal chervenata kniga koqto se prodava navsqkaded pisana ot nqkakva jena...

Link to comment
Share on other sites

Dam ama toi tarseshe knijka na BG a tam edva li sa takiva am karai de kaji kade si q upnal taq knijka za c++ az imam taq ot sofiiskiq det e pak e pisana ot jena ne znam dali za neq govorish ama se taq de pak da q dreapna ako e sashtata oshte po odbre da ne q makna taq tuhla v daskalo mi naprao da si gledam ot tva:)

Link to comment
Share on other sites

още една глупост:

добре мойто момиче това C или C++ програма е:

 

#include stdio.h

void main (void) {

printf("ScherZ\n");

}

vij pi4 da ti obqasnq kva e razlikata mejdu C i C++ s 2 dumi v C nqama klasove v C++ ima demek C++ e nadgrajdane nad C i sa izmeneni nqakoi neshta ot C i sa napraveni po udobni s po malko simvoli da se pishat ... t.e. do Structuri i na C++ i na C da pishesh se nqama razlika osven v 1-2 operator-a ili funkcii vaprosa e che tupoto C svarshva do klasove ( iavno si hal haber shtom daash toq primer s vaprosa na kvo e napisan )

Link to comment
Share on other sites

пич тия работи ги разправяй на баба ти.и забрави нещо ново за CPP - STL, ама ти едва ли знаеш какво е.и едно уточнение онова пингвинче долу е написано на "tupoto C".явно някой друг е хал хабер ама ай.

Link to comment
Share on other sites

pi4 ne sam kazal che C e tupo :) a prosto che moje da se pochne naprao ot C++ daje bez da barash C-to daje naprao ot Java moje da se pochne ili ot C# no nqama znachenie

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Доста се посмях на писаното тук. Аз не съм учил С, но се оправям горе-долу със С++. Просто трябва да се научите да програмирате първо процедурно, а чак след това обектно-ориентирано. Общо взето големи глупости сте написали. А специално за функцията от тип void - тя не връща параметри, няма проблеми да приема такива.

Link to comment
Share on other sites

as pa sam uchil samo C++ i fashtam absoliutno sichko ot C da se uchi 1vo C posle C++ e zaguba na vreme po dobre 1vo trudnoto posle lesnoto se pak sme balgari shte se spravim

 

pi4 ne sam kazal che C e tupo  a prosto che moje da se pochne naprao ot C++ daje bez da barash C-to daje naprao ot Java moje da se pochne ili ot C# no nqama znachenie

JOke sorry pich ama si lichi che izobshto ne si v chas !!!

 

moje da pochnesh kakto si iskash, no ako ne moje da napravish razlika m/u

cout << and printf() problema si ostava;

Moeto mnenie e tochno na obratnoto da se pochne ot "C" i posle da se varvi kam C++ i Java i kakvato iskah na gore ...

 

po taka kazano : vse edno do sega da si karal trabant i aide da se kachim na bolid ot F1 i da stanesh champion - nema kak da stane ..vsqko neshto step by step ..

 

No pak izbora e tvoj .... :)

Link to comment
Share on other sites

уфф абе JOKe само глупости говориш - времето прекарано за учене (на каквото и да било) не е загубено.и спри да слушаш разни завряни даскали, че e по добре е да почнеш от C++ без дa знаеш C.нали после само ще прегледаш C часта и ще продължиш с новите неща.както и да е вие си знаете.

Link to comment
Share on other sites

aide stiga CLOSEnete go toq topic :)

vremeto e idialno za uchene ama zavisi kolko si golqm as izpitite nemoa si zema tuka za gluposti sporim :)

 

Btw ne slusham glupavi daskali .... prosto mi pisna da ucha se edno i sashto na razlichni neshta

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

C++ e po dobyr ot samoto C ima novi popylneniq i e po qk kato cqlo...

Taka 4e 4estno vi kazvam ne se nabutvaite da u4ite C za6toto posle shte vi otneme mnogo vreme da sviknete s razlikite mejdu C i C++...

Kakvoto i da iskate da pravite pravete go sys C++ nqi hubavata knijka e na magdalena todorova systoi se ot 2 4asti i ot neq se u4i mnogo lesno....

Taka 4e zalqgaite nad neq i nau4ete C++ - ezikyt za Obektno Orientirano Programirane

Link to comment
Share on other sites

Ами от птичи поглед е такава:

C++ е обектно-ориентиран и има stronger type checking от C :). Който го интересува к'во означават тия работи - разгледани са достатъчно добре от Sebesta в Concepts of Programming Languages, пък и Eckel е писал и т.н....

Link to comment
Share on other sites

abe prosto nqma smisyl da u4i6 ne6to ostarqlo kato C sled kato ima dosta po dobra versiq c++ koqto napylno moje da zadovoli edin syvremenen programist

ne znam drugite kakvo mislqt oba4e C++ e mnogo vajen za vseki programist ...

Za6toto prakti4eski nqma ni6to koeto da ne moje6 da napravi6 sys C++

Link to comment
Share on other sites

abe prosto nqma smisyl da u4i6 ne6to ostarqlo kato C sled kato ima dosta po dobra versiq c++ koqto napylno moje da zadovoli edin syvremenen programist

ne znam drugite kakvo mislqt oba4e C++ e mnogo vajen za vseki programist ...

Za6toto prakti4eski nqma ni6to koeto da ne moje6 da napravi6 sys C++

Приятел, "остарелия" език С все още се използва за създаването на "некакви там" ОС като Linux, FreeBSD, OpenBSD, Solaris и т.н. :P :D

Link to comment
Share on other sites

a zashto li mi se stryva 4e taq tema e krastena Java....

i savsem slu4aino temata e open po savsem razli4en vapros...mn se drazna taka nqkoi iska da pita neshto a vie postoqnno davate komentari koe bilo po hubavo koe ne ...mi kato iskate napravete edna tema C++ the best ili C vs C++ i si pishete kolkoto iskate.... tva ne mu e mqstoto

Aide 4e i az napraih baq Offtopic

Link to comment
Share on other sites

abe prosto nqma smisyl da u4i6 ne6to ostarqlo kato C sled kato ima dosta po dobra versiq c++ koqto napylno moje da zadovoli edin syvremenen programist

ne znam drugite kakvo mislqt oba4e C++ e mnogo vajen za vseki programist ...

Za6toto prakti4eski nqma ni6to koeto da ne moje6 da napravi6 sys C++

Приятел, "остарелия" език С все още се използва за създаването на "некакви там" ОС като Linux, FreeBSD, OpenBSD, Solaris и т.н. :P :D

i za exploiti :+P)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...