Jump to content
BulForum.com

Best Comedy


JIS

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Nenko Nell аз се сетих за кой филм става въпрос, но сигурен ли си че филма се казваше така, защото на мен ми се върти нещо от рода на "Песимист до край", но както и да е проблема е, че съм го гледал толкова отдавна, че вече не помня името на английски. Ще пробвам да го потърся и ако открия нещо ще ти кажа.

Това наистина е уникален филм!

Link to comment
Share on other sites

Nenko Nell аз се сетих за кой филм става въпрос, но сигурен ли си че филма се казваше така, защото на мен ми се върти нещо от рода на "Песимист до край", но както и да е проблема е, че съм го гледал толкова отдавна, че вече не помня името на английски. Ще пробвам да го потърся и ако открия нещо ще ти кажа.

Това наистина е уникален филм!

Браво :) :woot :P :D Един човек да се сети за тоя филм.Може и "Писимист до край" да е и аз нямам голям спомен от заглавието, но филма е уникален.

Link to comment
Share on other sites

Ами много съм се смял на ICE AGE, SHREK, SHREK II, FINDING NEMO, A BUGS LIFE...тия филми са луди :woot Ааа, сещам се и за Джони Инглиш, луда работа :woot

Link to comment
Share on other sites

Liar Liar

Mr Been - филма и сериала

American Pie

Lethal Weapon 4

Naked Gun

Scary Movie

Hot Shots - помня го като голяма комедия

High Strung или "Оптимист до край" - ако може да го качите в warez-a

Link to comment
Share on other sites

Liar Liar

Mr Been - филма и сериала

American Pie

Lethal Weapon 4

Naked Gun

Scary Movie

Hot Shots - помня го като голяма комедия

High Strung  или "Оптимист до край" - ако може да го качите в warez-a

:) :D :P :lol: rez ама ти си златен ве!! :lol: :D ;) :woot Оптимист до край да знаеш отколко време му търся англ. превод.

Link to comment
Share on other sites

Нещо старо но златно..мисля даже да го свалям да го гледам пак :)

Hot Shots..за тия дето не могат да си го преведат :)(щото много няма връска с превода ;)) това е филма "Смотаняци"..култова комедия от преди около десетина годиин..който не го е гледал, че и да го е гледам...трябва да го гледа пак..ще се размажете :)

Link to comment
Share on other sites

Neznam zasto nikoi ne spomena nito edin film na edin ot nai-golemite komici na minaliq vek Lui dio fines primerno:

Poredicata za policaite

Krilce ili kalka

Ludosta na velikite

Fantomas

Golemiq restorant i mn.drugi.A i starite balgarski komedii sa mnogo qki

Trinaistata godenica na princa

Ba6 maistora

Dvoinika

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Чеки чеки и аз да се изкажа:))) Комедията ми е любимото нещо - от т'ва се изхранвам честно казано.. Леки приятни филми, над които не требе да се замисляш много (и почивка требе!!!).

По темата:

Шрек (2ката не съм го гледал още - чакам го на киното) - филмът ми е най-любимия!!! сериозно. гледал съм го над 15 пъти!!!! 3 пъти на кино и останалите на ПК.

 

Ледена епоха също адския фън. обаче нещо много зациклих из анимацията:)

 

Смотаняци 1 и 2 Ако не се лъжа бяха 2 части!!! И двете просто къртят мифки:))) Много радват - още като малко лапе съм се кефел много, и пак им се кефя:))

 

мисля че стигат повече. Къридж, мерси за препоръките... ше вида ако имам време ше ги гледам ( от сичките дето ги каза съм гледал "гръмпи олд мен" и продължението - ПФУУУУ - СУПЕР ЯКИ:))))

 

Относно Джим Кери.. Гримасите му са велики, тоя човек има ебати пластичното лице:)))) Обаче.. малко като детска анимацийка се получава... Едно време ме кефеха, ама сега нещо.. не знам - всички са едни и същи... И все пак са добри...

 

новите холивудски комедии са... добри:)) говоря за тийн комедиите - приятни са за гледане (повечето), не затормозяват, имат леки сексуални елементи (от време на време и не толкоз леки)... Доволно. И все пак - 3те филма които казах са най-добрите комедии за които се сещам сега.

Link to comment
Share on other sites

haahha komedia .. az kato gledam i nqkoi mnoo tapi film4eta sa spomenati

no vseki si ima vkus :) ...nai qkata komediq si e Shrek 1 , a 2 ne e tolkova sme6nno no puk si e super ineresno de;) kak gi misliat teq raboti scenaristite basi i mozacite det imat ;) sa6to 4akai da si pomislia komedia.... haha setih se 40 dni 40 no6ti be6e gotno .... e seriala Priateli si e kultovo de ... mai nqma 2 mnenia po vaprosa ... i Eurotrip s mnoo sme6en .. pone e nai novia sme6en film:P

Link to comment
Share on other sites

... i Eurotrip s mnoo sme6en .. pone e nai novia sme6en film:P

 

Този филм успя без натрапващите се простотии, които напоследък съм виждал у тийн комедиите, да ми изкарти ченето и корема от смях ;)

 

Ако искате препоръките ми за филма, имате ги! :P

Link to comment
Share on other sites

Последната хубава комедия, която гледах беше "Млъкни" с Жан Рено и Жерар Депардио :woot препоръчвам на всички, които не са е гледали, а харесват комедии да не е пропускат :)

Link to comment
Share on other sites

Edna ot liubimite mi komedii e Senseless (Bez4uvstvenost) - padal sym na zemqta ot smqh!!! Prepory4vam vi go gore6to, samo 4e versiqta na wareza e s ruski dublaj, koeto pone za men dosta precaka udovolstvieto (ne 4e ne go bqh gledal 10 pyti predi tova) :).

Link to comment
Share on other sites

Mnogo 10x shte ima kvo da svalqm v tiq dni che ne bqh svalql ot sumati vreme :) A inache neznam zashto no nikoq komediq oshte ne me e karala da se razporvam ot smqh sigurno sum nqkuv stranen tip :).Toq film Sensless e mnogo qk samo koftito e che nqma subtitri ili pone az ne namerih :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...