Jump to content
BulForum.com

Best Comedy


JIS

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Boat Trip

Road Trip

Ali G Indahouse

Grumpy Old Men

Head of State

The Mask

The Naked Gun

The New Guy

Shaolin Soccer

The Addams Family

The Animal

The Gold Rush

 

Utre moje da napisha oshte no sega mi se spi :)

Link to comment
Share on other sites

Kakto i da go gledash Jim Carey sux kato aktior. Fakt e che ima ogromen uspeh i auditoria. Fakt e i che nachinat mu na igra e v lek protivoves sas zakonite na Stanislavski. I vse pak vapros na gnus. Men ako pitate komediata e mnogo tap janr. I vse pak poniakoga imash nujda i da se pohilish na neshto tapo. V toia red na misli preporachvam Airplane! i Airplane! The Sequel. Drug idiotizam koito mnogo obicham i sam gledal adski mnoo pati e My Cousin Vinnie.

Link to comment
Share on other sites

Edin ot liubimite mi filmi e Don't be a menace........baq dylgo zaglavie :) Pak e zdrava parodiq\idiot6tina\"4erna" komediq....ama si me kefi. A ot tvor4estvoto na Carey, Ace venturite sa nai-dobri spored men :)

e tva e verno.toq film super mnoo me kefi :-)

 

How High

American Pie 1,2

Scary Movie 1,2

The New Gay

 

samo tva se se6tam sq

Link to comment
Share on other sites

Daddy Day Care ... toq film 2 pyti go gledah, 6toto pyrviq pyt bqh sam i mn`o se hilih a vtoriq - s priqteli i o6te pove4e se hilihme

Edi Myrphy e mn`o po originalen i zabaven ot Djim Carey

Link to comment
Share on other sites

Odd Couple II - Ето това е филмът, на който съм се смял с глас. Целият филм представлява просто диалог между Уолтър Матау и Джак Лемън (поклон пред двамата). Няма гнусотии, няма лигавни, всичко е толкова човешко и спонтанно направено, че просто се чудиш дали не е наистина. Няма никакво преиграване. Просто диалогът е толкова разнообразен и смешен, че просто няма как да не се засмееш(тука няма тавтология :) ). Същото се отнася и за първата част на "Grumpy Old Men". Просто тандема Матау&Лемън нямат лош филм. Точка :P

 

Другата комедия, която ми е направила впечатление е Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb . Това със сигурност е най-перфектно направеният филм на Кубрик. Филмът е изпълнен със цинизъм и сарказъм. С тях Кубрик се подиграва на безграничната човешка глупост. Просто задължителен.

 

Следва As Goot as it Gets. Другият филм класика. Носител на 2 награди Оксар за Най-добра актриса (Хелън Хънт) и Най-добър актьор (Джак Никълсън). Филм, в който диалогът отново е основата. Джак и Хелън просто изиграват перфекто ролите. Хапливият Никълсън и вечно париращата обидите му със скоростта и точността на картечница, са по забавни от кой да е филм на Джим Кери. Шедьовър.

Link to comment
Share on other sites

Daddy Day Care ... toq film 2 pyti go gledah, 6toto pyrviq pyt bqh sam i mn`o se hilih a vtoriq - s priqteli i o6te pove4e se hilihme

Edi Myrphy e mn`o po originalen i zabaven ot Djim Carey

И аз много се хилих на тоя филм :lol: Тия малките направо ма побъркаха...

Link to comment
Share on other sites

Odd Couple II - Ето това е филмът, на който съм се смял с глас. Целият филм представлява просто диалог между Уолтър Матау и Джак Лемън (поклон пред двамата). Няма гнусотии, няма лигавни, всичко е толкова човешко и спонтанно направено, че просто се чудиш дали не е наистина. Няма никакво преиграване. Просто диалогът е толкова разнообразен и смешен, че просто няма как да не се засмееш(тука няма тавтология  :) ). Същото се отнася и за първата част на "Grumpy Old  Men". Просто тандема Матау&Лемън  нямат лош филм. Точка  :P

 

Другата комедия, която ми е направила впечатление е Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb . Това със сигурност е най-перфектно направеният филм на Кубрик. Филмът е изпълнен със цинизъм и сарказъм. С тях Кубрик се подиграва на безграничната човешка глупост. Просто задължителен.

Ei tova e istinata. Mainata im na sichki skapani novi pseudo comedies. Mir na praha i na dvamata veliki...

Link to comment
Share on other sites

be trqbva nqkoi hora qvno da razgrani4at glupizam ot komedia

How high , scary movie - tva sa prostotii - ama kat kazvam prostotii - go pi6a s GOLQMO "P" da znaete .

 

Ne 4e gi obijdam film4etata - i az sam gi gledal - ponqkoga ima6 nujda da iztapee6 malko , ama kogato pitate za preporuka kazvaite dali ste vav nastroenie za izprostqvane (6tot gorespomanitite film4eta sa to4no takiva ) ili iskata gotna istinskia (kvoto i da zna4i tva) komediika

Link to comment
Share on other sites

Awe ima mnoo golemi komedianti "Edi murfi,Jim keri,Martin lorans.........."da ne gi izbroqvam si4ki :wir ima imnoo sme6ni filmi "Scary movie,How high,Boat trip"

i koi ot drugiq po sme6en :woot ne moje da se kaje koi e nai sme6niq film i koi e nai dobriq aktior :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Хи.Имаше един филм казва ше се Оптимист до край .Джим Кери участва в него.Много здрава комедия.Айде ако някой се сети та постне линк да си го драпна,защото в Warez-a го няма(или не сам търсил добре).Благодаря бредварително :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Все американски филми изброявате-аз обаче харесвам повече българските и руските-някак по-близки са ми:D Особеностите на руския национален риболов-този филм ме попиля от смях :woot Другите от поредицата също не са лоши...А иначе"Оркестър без име" за мен е номер 1. :punk

Link to comment
Share on other sites

Hot Chick който не го е гледал да го гледа :)

Мен много ме радва...

Също Scary Movie 1,2,3 като според мене 1 и 3 са най-яки :) обаче преди да гледате 3ката, задължително гледайте The Ring(той е ужас много сполучлив според мен.. :)) защото Scary Movie 3 е пародия на него..

 

Американски пай също е една добра комедия ;)

Link to comment
Share on other sites

Road Trip(разходка с лодка) и Маската са направо рабиващи :).Много сам се смял.

От българските як е 'Тримата от запаса' много смях :)

Link to comment
Share on other sites

@Самурай имаш грешка не е Road Trip a Boat trip. :D :D :D Иначе филма си е уникален.BTW някой сети ли се за Оптимист до край???

Link to comment
Share on other sites

@Самурай имаш грешка не е Road Trip a Boat trip. :D  :D  :D Иначе филма си е уникален.BTW някой сети ли се за Оптимист до край???

Да Лоад така е.Sorry За грешката :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...