Jump to content
BulForum.com

А на Evanescence фенове има ли?


Legop4o

Recommended Posts

А такава тема защо няма още? За ЛП се пишат цели романи, а за любимите ми evanescence няма нищо! (нищо против ЛП де, и аз ги харесвам...) Както и да е, би ми било интересно да ви чуя мнението относно въпроса какъв жанр се водят те - метал, рок, алтернатив... :confused

Link to comment
Share on other sites

би ми било интересно да ви чуя мнението относно въпроса какъв жанр се водят те - метал, рок, алтернатив... :confused

 

Ми нямат стил..и те са като ЛП. Един стил с мотиви от друг стил, с наченки на трети.....абе мелез общо взето.

Link to comment
Share on other sites

Ми нямат стил..и те са като ЛП. Един стил с мотиви от друг стил, с наченки на трети.....абе мелез общо взето.

За това нещо , което се опитваш да обесниш в българския език са му дали специална дума - ЧАЛГА!!!

@Runner .. Именно! :)

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, чалгата е нещо съвсем различно и си е точно определен стил. Ама разни метълчета са решили да го използват за всичко що не е метъл...

Link to comment
Share on other sites

Има много яки Gothic елементи :punk Whisper 2002 - Началото на тази песен е нещо велико за мен :wub: става въпрос за Whisper 2002 а не Whisper - има разлика!

Link to comment
Share on other sites

Тази песен повече ми наподобява звучението на Енигма (друга любима моя група) отколкото на Еванесънс ;)

 

 

Аз си падам именно по това....Еванесънс ЛП и Лимп Бизкит и почти всеки вид Техно, Хаус и Транс...чесно да ви кажа не ме боли къв стил са...музиката им ме кефи и си я слушам това че вие не я харесвате не ви дава право да я сравнявате с подобието на музика наречено ЧАЛГА :sick ....разбрахме че не харесвате ЛП айде тази тема да не наподобява тази на ЛП!!!

 

П.П.Енигма също са много добри...

Link to comment
Share on other sites

не знам кви точно са,от къде са и за кво са,но са еба** гадните депресанти :wacko:

Именно ;) Някои побъркани като мене обичат да слушат такива неща, иначе прекалено много ни се вдига настроението и правим глупости. жизнерадостен съм. :lol:

 

А това ми е пост номер 400!!! Поздрави за всички фенове, безплатен автограф за първия, който ми пише на ЛС :woot

Link to comment
Share on other sites

спокойно не си единствения луд който обича да ги слуша ( аз също съм такъв ) а за настроението според мен би трябвало да е нещо подобно ама кой го интересува важното е че групата е страхотна :punk :music :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evanescence са велики,правят невероятна музика :punk Конкретно за стила им мога да кажа,че най-много се доближава до Gothic Rock,а на Psihara^^ мога само да му кажа,че за да разбереш даден вид музика,стил,или група,се изисква не само да си дочул някоя песен,а да си запознат добре с творчеството,защото и аз мога да кажа много неща за Ill Nino,или Fear Factory,не че не ми харесват,но все пак да си имаме уважението.Evanesence RuLeZ :music :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Evanescence са велики,правят невероятна музика :punk Конкретно за стила им мога да кажа,че най-много се доближава до Gothic Rock,а на Psihara^^ мога само да му кажа,че за да разбереш даден вид музика,стил,или група,се изисква не само да си дочул някоя песен,а да си запознат добре с творчеството,защото и аз мога да кажа много неща за Ill Nino,или Fear Factory,не че не ми харесват,но все пак да си имаме уважението.Evanesence RuLeZ :music :D

 

Хм, и кое точно им е великото? Група за която утре никой нищо няма да помни. А личното ми мнение, че са безлични, нямат стил и това е и нещо много лигави ми се струват. Под "лигави" нямам пред вид, че не са достатъчно твърди или абе......

Link to comment
Share on other sites

Хм, и кое точно им е великото? Група за която утре никой нищо няма да помни. А личното ми мнение, че са безлични, нямат стил и това е и нещо много лигави ми се струват. Под "лигави" нямам пред вид, че не са достатъчно твърди или абе......

 

 

 

Като неможеш да се изразиш правилно къв е смисала да постваш? ;) Много са си добри и мен ме кефят пък нека да видим дали няма да ги помнят след време....

Link to comment
Share on other sites

Като неможеш да се изразиш правилно къв е смисала да постваш? ;) Много са си добри и мен ме кефят пък нека да видим дали няма да ги помнят след време....

 

Хм, май съм се изразил достатъчно ясно. И кое според теб е правилно? Ами да няма да ги помнят, те вече са забравени.

Link to comment
Share on other sites

Абе метъл са си, мен ако питате. Нео метъл може би. Както казва Мит (:)) не са хард метъл, а по-скоро залягат на балади, пияно, допълнено с китара. Не съм съгласен, че песните им са "лигави" и "прости", в момента се опитвам да изсвиря My Immortal на пияно (намерих оригиналните ноти, както е във Fallen, не опростената версия, която се учи за час-час и половина) и вече 20 минути седя на пияното и му се пуля насреща :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...