Jump to content
BulForum.com

Vupros za interneta


Runner

Recommended Posts

20ms s Dial-up ????????????????????????????????????????? interesno.... az imah 800. kusno ve4er pada6e na 500. ako ne si zabelqzal navsqkude pinga e nad 200..... !! prosto kanala na Bnet do BG e gaden... kakto i vsqkvi drugi kanali...

Link to comment
Share on other sites

Ne moga da rzbera, zashto pri polojenie, che imam 15K/s, imam 400ms ping s battle.net i to Europe, pri polojenie, che s dial-up ne e poveche ot 20ms. Nqkoi moje li da mi go obqsni?

Parvo na Parvo nemisla 4e tuka mu e mqstoto na topica ma kakto i da e i az imam 200ping v kugdite canali ma v BG kanalite nqkade 60-90 e normalnoto

Link to comment
Share on other sites

Абе хора тва не е от нета а това че сървърите на близард са били разбити от тея хакове и са ги заминили, но тея се скапват всеки ден все повече и повече :angry:

Link to comment
Share on other sites

Stava vupros za slednoto: ping europe.battle.net

 

Dokato bqh v kanala, si govorihme s edin priqtel, koito e ot plovdiv. Razpravqm mu, che sum si prekaral kabelen inet, a toi vika che i toi shtql da se vurzva kum sushtiq. Dokato si govorihme, me popita kakuv mi e ping-a, a az mu vikam sredno 400. Choveka ne moja da povqrva, pri polojenie, che e s dial-up na ANALOGOV telefon i pinga mu e 20-30ms, az se chudq kakvo stava.

 

Ei sega si drupnah Game Spy 3D, da igraq Q2 on-line. Ami to da vi kaja ne se igrae. Pri takuv ping prosto apsurd. Natiskash kopcheto i sled 1 sec ti iztrelva raketata. Vikam sha va eba v lagerite i izleznah, sled malko gledam po statovete, mi to edin chovek NIAMASHE s ping nad 30ms, gledam moq 350ms. Aide sega kajete mi tova normalno li e?

 

A normalno li e dokato igraesh na W3, da ti zapecne igrata za 30sec., bez "Drop" prozoreca i sled problizitelno triistata sec. da ti napishe "You were discconected"? Govorim za 10 ot 30 igri. Bez da sum pusnal da svalqm neshto.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...