Jump to content
BulForum.com

Videos/Movies Requests and Uploads


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

ако може нещо от Big Day Out-Festival 2003.По-конкретно изпълненията на Peaches i Strokes.Другото което турсиа е последните награди на NME

Link to comment
Share on other sites

Van Basten

Ronaldinho

Maradona

Deco

Zidane тука сам объркал и сам ги качил в главната директория филмчетата с Зидан :)

Football Compilations

Deportivo - Milan (Goals)

Levski - Liverpool (Goals)

Monaco - Chelsea (Goals)

 

 

и дано на някой му хареса тва което съм качил;)

celiq mach mojesh li da namerish na levski liverpool.interesuva me shtoto az bqh na macha pak iskam da vidq kak e bilo na Tv.Pak i da si go sloja v kolekciqta koqto ne e golqma de :( za jalost.mersi pak i neshto drugo ako imash de na liverpool blagodaren sam

Link to comment
Share on other sites

celiq mach mojesh li da namerish na levski liverpool.interesuva me shtoto az bqh na macha pak iskam da vidq kak e bilo na Tv.Pak i da si go sloja v kolekciqta koqto ne e golqma de  :( za jalost.mersi pak i neshto drugo ako imash de na liverpool blagodaren sam

не мога да намеря целия мач и на ливърпул нямам нищо друго.и аз бях на мача и не съм гледал по тв-то как е било.

 

качен е най-добрия мач на Реал(до изгонването на Фиго) за сезона Real Madrid vs Fc Barcelona (1-2)

Link to comment
Share on other sites

abe syshto bqh zabravil ama nqkoi ako ima man utd real madrid tam 4:3 deto zavyrshi.tfa si e mach za enciklopediq.shte e gordost da se gleda pak.makar che ne haresvam real shte se radvam da se up loadne

Link to comment
Share on other sites

abe syshto bqh zabravil ama nqkoi ako ima man utd real madrid tam 4:3 deto zavyrshi.tfa si e mach za enciklopediq.shte e gordost da se gleda pak.makar che ne haresvam real shte se radvam da se up loadne

В eMule намерих само първото полувреме и то със само 1 source -> няма смисъл да се мъча ;)

Ако има хора с по-добра връзка, търпение и желание да заповядат :)

 

Сега свалям един по-стар мач на Реал и Барса от аренабг и ще го ъпна после.

Link to comment
Share on other sites

Сега свалям един по-стар мач на Реал и Барса от аренабг и ще го ъпна после.

тва мача дето е 0-5 за барса ли ? аз преди го бях свалял(ако е тоя) ама много ми насичаше тоя мач.Незнам дали беше от мен или от самия мач ;)

Link to comment
Share on other sites

тва мача дето е 0-5 за барса ли ? аз преди го бях свалял(ако е тоя) ама много ми насичаше тоя мач.Незнам дали беше от мен или от самия мач ;)

Това е. Гледам, че е някакъв *.ogm файл и за това сигурно е по-лошо качеството. Пък и си пише VHSRip ;) Утре ще го прегледам и ако не става за гледане няма да го качвам.

 

EDIT Отказах се да го ъпвам тоя мач. Тоя ogm файл даже не можах да го подкрам и така са омазах с едни кодеци че немам думи :cry

Link to comment
Share on other sites

Това е. Гледам, че е някакъв *.ogm файл и за това сигурно е по-лошо качеството. Пък и си пише VHSRip ;)  Утре ще го прегледам и ако не става за гледане няма да го качвам.

mnogo hora shte se otkajat shtoto im trqbva toq ogm kodek.az go vidqh v arenabg.com daje go drypnah ama nqma faida.koito iska si precaka kodecite da si go tegli i posle instal na nqkav kodek za ogm format.uspeh az nqmam nervi.

Link to comment
Share on other sites

Да питам за мачовете между България-Германия и България-Мексико.

Свалих си интервютата и като ги пусна екрана мига като за секунда целия екран става черен /дали го обясних както трябва?/. И при вас ли е така или проблема е само при мен?

Link to comment
Share on other sites

Да питам за мачовете между България-Германия и България-Мексико.

Свалих си интервютата и като ги пусна екрана мига като за секунда целия екран става черен /дали го обясних както трябва?/. И при вас ли е така или проблема е само при мен?

ами явно е само при теб.Инсталирай си KLite Codec 2.26 Full.Аз съм с него и всичко си върви перфект ;)

 

едит:

качих Adidas Impossible Is Nothing (Ali vs. Laila)

Ice Cube - This Is How We Do It

Link to comment
Share on other sites

А нещо от рода на България-Италия макар че паднахме :cry :cry :cry

Все пак си е хубав мача.Много нерви ама "БЪЛГАРИ ЮНАЦИ".

И мача с Гърция ако може да се намери.Супер ще е.

Мерси :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

А нещо от рода на България-Италия макар че паднахме :cry  :cry  :cry

Все пак си е хубав мача.Много нерви ама "БЪЛГАРИ ЮНАЦИ".

И мача с Гърция ако може да се намери.Супер ще е.

Мерси  :D  :D  :D

спокойно :) може и да се намери . засега само това се намира.Очаква се да се намери и мача Франция 1-2 България 93 ;) но незнам кога ще стане.

Link to comment
Share on other sites

спокойно :) може и да се намери . засега само това се намира.Очаква се да се намери и мача Франция 1-2 България 93  ;) но незнам кога ще стане.

Slain Много мерси за тия мачове! Ако има нещо да помагаме само кажи :D

Ся ще качвам няколко мача на Чикаго Булс от периода, когато мачкаха наред, както и сичко свързано с мача на звездите тая година :punk

Link to comment
Share on other sites

Slain Много мерси за тия мачове! Ако има нещо да помагаме само кажи :D

Ся ще качвам няколко мача на Чикаго Булс от периода, когато мачкаха наред, както и сичко свързано с мача на звездите тая година :punk

одеве тъкмо гледах едно сайте в което имаше супер много неща на тема баскетбол ;) та така като гледам май имаш желание :Р виж тук тоя пич какъв огромен архив е направил. :wir

Link to comment
Share on other sites

одеве тъкмо гледах едно сайте в което имаше супер много неща на тема баскетбол ;) та така като гледам май имаш желание :Р виж тук тоя пич какъв огромен архив е направил.  :wir

Охоооо :wir

Има кво да си ъпвам до Нова Година :D

Link to comment
Share on other sites

Охоооо :wir

Има кво да си ъпвам до Нова Година :D

ми горе долу е така ;)

 

ето screenshot от мача Аржентина-България '94

Pic.JPG

+ Sample

 

от утре сутринта ще го пусна да се качва ;)

 

а в най-скоро време и мача България-Германия 3-2 (Квалификация за Евро96) :wir

Link to comment
Share on other sites

Slain страшен си.Мерси за България Аржентина.Чакам с нетърпение да си го дръпна.

 

А колкото до мача Манчестър Юнайтед Реал Мадрид 4;3

има ли го някаде.Щото това се казва мач за енциклопедия.Великолепно щоу от всякаде.

Link to comment
Share on other sites

А колкото до мача Манчестър Юнайтед Реал Мадрид 4;3

има ли го някаде.Щото това се казва мач за енциклопедия.Великолепно щоу от всякаде.

ми питал съм обаче го няма никъде ! единствения вариант остава p2p програмите а аз не използван нищо друго освен соулсиик за да си свалям музика :) така че не го очаквай от мен тоя мач :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...