Jump to content
BulForum.com

Videos/Movies Requests and Uploads


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

RQ:Покрай.Е3.излезнаха.камара.нови.трейлъри.от.игри.ако.имате.време.лашкайте.да.

гледам.Нямам.линкове.много.ги.има.из.нета.ама.аз.с.моя.селски.външен.

Link to comment
Share on other sites

2000 EURO Goals (Best 10)

 

скоро

Pic.JPG

+ Sample

Bulgaria - Germany (World Cup 94) Halftime1.avi

Bulgaria - Germany (World Cup 94) Halftime2.avi

 

а до края на седмицата или някъде към началото на другата

Bulgaria - Mexico (World Cup 94) Halftime1.avi

Bulgaria - Mexico (World Cup 94) Halftime2.avi

Bulgaria - Mexico (World Cup 94) Halftime3.avi

Link to comment
Share on other sites

Pi4ove imam 1 request ot nqkoi s tv-Tuner.

Ako moje da zapi6e tazi ve4er predavaneto BUM po evrokom PLD v 00:00

 

to e 50min.

 

ako trqq 6te si platq.Ako nqkoi moje da mi svur6i taq rabota da vleze v IRC #Lan_Party

az sum s nick bat6oko

Link to comment
Share on other sites

Дали може да се намери Ботев-Байерн, а също и Ботев-Барселона :punk

Link to comment
Share on other sites

малко се съмнявам

Хм ами то е ясно, че така ако вземем да търсим по нета сигурно трудно ще стане, ами ако се допитаме до телевизионния център например, дали ще има възможност да го дадат да го рипнем или знам ли ако са го рипнали (в което се съмнявам:))направо да ни го дадат

Няма ли някой тук, който да си има вземане даване с Телевизионния Център, те все трябва да пазят нещо

Link to comment
Share on other sites

"In The Mood For Love" - Deleted Scenes

Файлът съдържа два аудио потока. Единият от тях е с коментари на режисьора. Има и вградени субтитри на английски и за двата аудио потока. В момента свалям и останалите три подобни видео файла.

 

 

In.the.Mood.for.Love.jpg

Link to comment
Share on other sites

Тук са качени мачовете :

 

Интер - Милан 0:6

Милан - Барселона 4:0 (Атина '94 финал за Шампионската лига)

 

Както и филм за Марко Ван Бастен включващ всичките му(поне така мисля де, когато той е играл съм бил много малък и не съм сигурен) голове за първенство за Милан. Enjoy ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи свалих си мача с Германия и просто се кефа от всякъде. Не може ли да се намерат всички мачове на САЩ 94 и да се качат тук, щото са много интересни. И също някой няма ли мача Локо пд - Ботев 5:3 или Ботев - Локо пд 1:2

Link to comment
Share on other sites

Хм ами то е ясно, че така ако вземем да търсим по нета сигурно трудно ще стане, ами ако се допитаме до телевизионния център например, дали ще има възможност да го дадат да го рипнем или знам ли ако са го рипнали (в което се съмнявам:))направо да ни го дадат

Няма ли някой тук, който да си има вземане даване с Телевизионния Център, те все трябва да пазят нещо

до колко знам в София в БНТ продават всякакви касетки по 10лв.Имало доста(ако не и всичките) мачове на националния отбор които са предавани по канал 1.Може и да има и други мачове на само на националите обаче незнам нищо по тоя въпрос ;)

 

Botev1912

трябва да кача мача с мексико но не знам кога ще стане тва

Link to comment
Share on other sites

TрПбва да кача мача с мексико но не знам кога ще стане тва

така като гледам явно ти ги качваш.имам една молаба аиде качи нещо за Англия ама за ливърпул щото умирам.или поно каже от каде да си намерим ние пловдивчаните.ти хубо викаш за БНТ-то ама чак до София не сам на кяр.

Предполагам че и други искат нещо за любимия отбор.вярно че в сложно на сички да обърнеш внимание.Ама поне дай инфо от де да си намеря примерно историята.Аз знам едно място ама е на 3500 км от БГ и не ми отърва до там.Плззззз искам отговор !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...