Jump to content
BulForum.com

Videos/Movies Requests and Uploads


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

GeorgiK, otkyde gi dyrpa6 tezi klip4eta s golovete na ManU? Moje6 li da ka4i6 i takiva na Arsenal? Ama predpolagam, 4e dori i da moje6, nqma da go napravi6 :) Taka 4e ako znae6 nqkakyv adres, ot koito moga da izteglq takiva ne6ta, spodeli go, if you please :)

Link to comment
Share on other sites

Za Real nishto niama da stane shtoto ne sym vijdal ispanskite fan-ove da kachvat video-ta.. Ma znam li pyk. Kolkoto do Arsenal ne znam dali imat fan-ski site-ove ot koito da si teglish redovno no eto na tozi site koito btw e pak fan-ski na United se kachvat vsichki golove ot Premiership taka che mojesh i da svaliash Arsenal-ski golove.

Link to comment
Share on other sites

Oshte bootleg klipove ot grupi na Mike Patton ot men.

 

Tomahawk - 101 North i Drum and Bass v shtatite i Nova Zelandia...

 

Lovage - Book of the Month

 

Fantomas - Page 21 + Experiment in Terror

 

Faith No More - What a Day i Evidence(spanish version) v Anglia i Argentina.

 

Mr. Bungle - My Ass in on Fire

Link to comment
Share on other sites

Man Utd Update - Goals Against Everton

 

Imam edna molba. Bihte li mogli da ostavite papkata Man.Utd na FTP-to? Ako ne vsichko to pone novia sezon. Sega kato gledam daje toku-shto kachenite golove sreshtu Everton polovinata sa na FTP polovinata na HTTP. Znam che uj e za dobro ama ako moje ostavete mi ia taka i taka ia update-vam vsiaka sedmica. Blagodaria ako stane. Ako ne zdrave.

Link to comment
Share on other sites

Бе на мен ми трябва някой ако е с връзки и може да ми намери клипчето на Ани Шаркова на "Свят" ... че е от нащо даскало и ще е срамота да го нямам...

Там (в даскалото) го прожектират всяко междучасие non stop... Та да се върнем на темата.. ако някой го има много ще съм му благодарен ако го качи. Ако го нямате не го търсете в net-a ... мисля, че няма да намерите нищо :(

Link to comment
Share on other sites

Абе клипчето е яко за момиче 11 клас ама де да знам песента също е хубава и закво ти е да го имаш клипчето??

Кво ще си го пускаш всеки ден...

Е, да... То и "The Matrix" не я гледам всеки ден, но това не означава, че ще я изтрия само защото съм я гледал веднъж...

Link to comment
Share on other sites

:punk Ka4ih Ozzy Osbourne Live at Budokan DVD-Rip :punk

http://warez.ru:8080/FTP/Videos/@Concerts/Ozzy.Osbourne/

Po4vam da upvam turneto na Twisted Sister ot 84-ta :punk :punk :punk

EDIT:

I da pitam ima li nqkakvo zna4enie dali da ka4vam koncertite direktno v papkata na izpalnitelq ili v sub dir, ozaglavena s imeto na koncerta ?

:punk

Link to comment
Share on other sites

znae6 li ot kolko vreme si gi tursq tiq "razbivaniq". Ka4vaj! molq

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...