Jump to content
BulForum.com

System Of A DOwn


RubbeR_HeaD

Recommended Posts

NO COMMENT !!! :punk

е...кажи каде, кога, защо :bgrin: ...

и откъде го видя...сигурно ли е..?

Link to comment
Share on other sites

Хахахах SMS вика...никъде не го пишело още...супер сигурна информация, браво! Момче, дай си номера да ти пратя SMS че януари ще идват Cypress Hill :lol: . Не че няма да се разбия ако е вярно, ама айде стига сте се излагали...ся, разбирам приятеля ти който ти е пратил SMSа да е Серж - тогава може и да се съглася че е вярно :lol: . Мен лично силно ме съмнява че цялото инфо е вярно - за KoЯn примерно се чу че ще идват около 5-6 месеца по рано.

Link to comment
Share on other sites

Хм... Да знаете , че утре RAMMSTEIN са в Пловдив.. БИЛЕТИТЕ СА САМО 20 СТОТИНКИ! Стига сте се излагали! SoaD ще дойдат само ако има арменец , който да ги покани.. :)

Link to comment
Share on other sites

Що пък да не дойдат бе? Преди години вярвали ли сте, че ще видите на живо групи като Металика, Дийп Пърпъл, Корн, Стив Вай, Уайт Снейк, Продиджи, Апокалиптика, Айрън Мейдън, Слеър и много много други, ама дойдоха, нали? Що да не дойдат и Систем? Ако се потвърди официално - няма да изтрезнея до тогава!

Link to comment
Share on other sites

Хубу де Ръбър, твоя приятел от каде го е научил това(и аз не разбах какво са ти казали тия другите 4-5 човека, че ще идват или не са ти повярвали)

Link to comment
Share on other sites

Надявах се, че в Rock Shop-a ще ми кажат, че ще има, ама не, викат нищо не е обявено(аз ще минавам от време на време, па може да изкочи нещо). Все пак @rubber_head, наистина много ми е интересно от каде го знае това твоя приятел :confused

 

ПП: омръзна ми да съм песимист, затова настоявам все още :P

Link to comment
Share on other sites

Eclipse ако научиш нещо ново,дали ще идват или не,ще казеш ли.Щот на мен ми идва малко далечко Rock Shop-a,за да отида сам да питам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

АААААААА!!! "MONSTERS OF ROCK" В БЪЛГАРИЯ!!! :punk :punk :punk

Систем и да не дойдат, АВГУСТ ще дойдат: Slipknot, Sodom, Def Lepard, Children of Bodom, Soulfy, Motorhead, In flames, Dimmu Borgir и цялата плеяда от изруди :punk :tongue

Това го казаха току що по ММ(Фрактура), за жалост не го хванах цялото предаване, но това ми беше достатачно :D

Иначе ще мина през Rock Shop-a за потвърждаване, а и за Систем пак ще питам

Link to comment
Share on other sites

АААААААА!!! "MONSTERS OF ROCK" В БЪЛГАРИЯ!!! :punk :punk :punk

Систем и да не дойдат, АВГУСТ ще дойдат: Slipknot, Sodom, Def Lepard, Children of Bodom, Soulfy, Motorhead, In flames, Dimmu Borgir и цялата плеяда от изруди :punk :tongue

Това го казаха току що по ММ(Фрактура), за жалост не го хванах цялото предаване, но това ми беше достатачно :D

Иначе ще мина през Rock Shop-a за потвърждаване, а и за Систем пак ще питам

Напомни ми, ако е истина да те черпя :music

 

Редакция: Докато не си купя билет, не вярвам :)

Link to comment
Share on other sites

Истина е пичове :punk !!!!111 Гледах го по Фрактура и аз!

 

"Monsters of Rock", 3.Август.2006, 4 дневен метал фестивал!!!1

 

Групи като,

 

Fear Factory

Slipknot

Soulfly

Motorhead

In Flames

Whitesnake

Def Leppard

Dimmu Borgir

Children of Bodom

Judas Priest

Morbid Angel

Sodom

 

Идват в България!!!!11 :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Бал съм го в SoaD-а. FEAR FACTORY!!! Задължително съм там. Не ми се мисли кви пари ще е билета за феста, но съм там!!!!!

А знае ли се къде точно ще се проведе феста? И колко е сигурно? Щото звучи прекалено хубаво за да е истина...

Link to comment
Share on other sites

Ся става малко offtopic ама бутай :Ю

 

Огранизаторите са напълно сериозни. Това са пичовете, които огранизираха нещицата в Каварна тая и миналата година, така че няма място за съмнение. Казаха, че имат официалното потвърждение от групите, които са поканили, но не е 100% сигурно, защото можело да се случи всичко! За пример дадоха, че са били поканили и Nightwish, но точно по това време вокалистката им ги напуснала, така че ще имат заместител( тук очаквам още едно "скромно" име на банда ).

БТВ, казаха че има и още едно голямо име сред групите, но не го издадоха все още, защото са щяли да хвърлят голяма бомба още от рано. Пичовете прецениха, че е по-добре да я обяват, когато преговорите стигнат в по-горна фаза. Споменаха, без да се усетят, че преговарят нещо в USA, все още! Това ще рече група от сорта на Metallica или Slayer, но това е само предположение!

 

Феста ще е в Каварна. Билета ще е 160 лева, нищо пари за такива групи, според мен.

 

-Edit-

Излезна новината и в нета вече - check it out

Link to comment
Share on other sites

Така.. Това ни е известно от много отдавна и дори се знае с коя група ще се започни. Въпроса е в парите.. И най - вече мястото. Някой хора имат изпити и тн...

Групата , която открива феста ще е Слипкнот. А другите друпи , които спомена.. Бе не съм много сигурен за някои от тях. Но дано да не се поядят издънкви в събременната музика като Nightwish , Linkin Park и други от тьй наречената чалга в метала...

FEAR FACTORY ДО ЖИВОТ!!!

@PSYCHOSIS Аз съм ти сърдит!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...