Jump to content
BulForum.com

Filmi online


raiter

Recommended Posts

k-lite си свали и ще можеш , освен ако имаш firewall който забранява това....

също провери дали ти е разрешен client microsoft network в мрежовите връзки

и за да се гледат филми ти трябва версия на интернет експлоар по голямя от 5.5

Link to comment
Share on other sites

А някой може ли да сподели как да гледам онлаин филми по линукс. Проблема е следният: нямам ьард и сам с един бултващ диск на Тиликс. Та как мога да гледам при това положение филми онлаин.

Link to comment
Share on other sites

Трябват ти свестни кодеци.Само с k-lite не вървят всички филми.И най важното windows media player 10 без него нема да стане.

не съм съгласен с теб аз имам само k-lite кодек и съм с медиаплеар 9 и до сега не е имало филм които да не ми е тръгнал

Link to comment
Share on other sites

Ем значи аз да попитам мога ли да гледам онлайн при положение че свалям в 26kb/s(най-ниската тарифа на Евроком-а :) )

Не :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де , никой ли незнае как тава далаверата да гледкам филми онлаин с линукса.т.е с MPlayer.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Имам проблем с гледането на филми онлайн. Не тръгват изобщо. Имам инсталирани всички кодеци, филма ми тръгва от твърдият диск, но не и през сайта. Музиката ми тръгва, радиото си ми върви но не и филми. Някой има ли някаква идея? :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Значи аз имам един много странен проблем :bgrin:

Филми от m*****.co.jp, e*****.tv не ми тръгват online, а от m*****.hu веднага ми тръгват :wacko:

Какъв може да е проблема така е от няколко дена преди си беше на 6 всичко ...

Link to comment
Share on other sites

Значи аз имам един много странен проблем :bgrin:

Филми от m*****.co.jp, e*****.tv не ми тръгват online, а от m*****.hu веднага ми тръгват :wacko:

Какъв може да е проблема така е от няколко дена преди си беше на 6 всичко ...

И закво си ги сложил тия *? Се едно НСБОП следят темите :blink:

Link to comment
Share on other sites

Значи аз имам един много странен проблем :bgrin:

Филми от m*****.co.jp, e*****.tv не ми тръгват online, а от m*****.hu веднага ми тръгват :wacko:

Какъв може да е проблема така е от няколко дена преди си беше на 6 всичко ...

Току що проверих и видях че на мене ми вървят .

Единия вариант е да си инсталирал попъп блокет а другия да си пускал филм които е на бин.

Пробваи върху бутона плеи да натиснеш с десния бутон на мишката и след това му даи опен ню уиндоу

трябва да стане.

Link to comment
Share on other sites

Току що проверих и видях че на мене ми вървят .

Единия вариант е да си инсталирал попъп блокет а другия да си пускал филм които е на бин.

Пробваи върху бутона плеи да натиснеш с десния бутон на мишката и след това му даи опен ню уиндоу

трябва да стане.

Не аз гледах пусках много филми по кви ли не начини и не става пускасе WMP10то зарежда зарежда и филма не трагва и спира да зарежда(филмите не бяха bin)

Пробвах през други програми да пусна oline ама пак не ще :(

А от movies.hu тръгват :(

П.П. Ся видПх, че от movies.co.jp тегля с 100-200 :angry1 а обикновенно е кам 350 :blink:

И сега пробвах от movies.hu някой филми зареждат пуска се кодека (k-lite) ама нещо няма картина :(

А някой си тръгват без проблеми.

Пробвах да сложа стари/нови кодеци k-lite и пак същият ефект

:wacko:

Кво да правя ? Да звъня на ггбит ли ( ама те пак ще кажат това нас не ни засяга :( ( :angry1

Link to comment
Share on other sites

Проблема е може да е от доста голямо естество. Не зависи само от кодеци и версия на медия плеъра или от това на каква тарифа си. Може всичко да ти е ок и пак нещата да не стават. Така че мисля - всеки си е индивидуален случай. Понякога самите браузъри се гаврят. Ако операционната система нещо се е омазала с обръщението си към кодеците също. Въобще могат да се изброят доста причини поради които филмите не вървят. :(

Link to comment
Share on other sites

Проблема е може да е от доста голямо естество. Не зависи само от кодеци и версия на медия плеъра или от това на каква тарифа си. Може всичко да ти е ок и пак нещата да не стават. Така че мисля - всеки си е индивидуален случай. Понякога самите браузъри се гаврят. Ако операционната система нещо се е омазала с обръщението си към кодеците също. Въобще могат да се изброят доста причини поради които филмите не вървят. :(

Ми да така е .

Проблема тогава беше, че нета се беше прецакал...сега имам 1 друг проблем някой филми като пусна и нали филма се зарежда, но не тръгва седи а по-всичко показа, че е тръгнал но нито картина нито звук...

сега свалям най-новите k-lite кодеци дано се оправи :) :wir

Edit: с новите кодеци всичко е на 6 :)

Link to comment
Share on other sites

Потребителите на ГигаБит - моля пишете си във форума за проблемите с гледането та филми онлайн и не спамвайте Еврокомския форум.

Благодаря за разбирането.

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...