Jump to content
BulForum.com

Уволниха Ераносян


N00KiE

Recommended Posts

при всички случаи тази година мисля че оставаме в "А" група.

а за феновене на локо пд няма какво да говорим и в "Б" и във "В"

ние пак ще подкрепяме нашият любим отбор!!!!

 

п.с спомням си един мач на ботев срещу локо.локото бяха в "Б" а ботев в "А"

феновете направиха такава атмосфера че цяла българия не бе виждала такова нещо!!

Link to comment
Share on other sites

Reality, вземи прочети какво съм писал за причините... не играта е проблема, не е там причината...

 

причината ще я откриеш в тази тема, ако я прочетеш...

Link to comment
Share on other sites

Reality, вземи прочети какво съм писал за причините... не играта е проблема, не е там причината...

 

причината ще я откриеш в тази тема, ако я прочетеш...

 

 

аз пиша това щото видях във lokopd.com че са писали че е уволнен заради играта и че е говорил преди 40 дни на Жоро Илиев!

Link to comment
Share on other sites

Тва което се случи е абсолютно нормално!Според мен Едо въобще не е уволнен а сам е напуснал защото знае че ако започне провал след провал всички набързо ще забравят за шампионската титла и мачовете с БОЛТАН!Аян Садъков е бил навремето добър футболист дори играл за година и при нас,но лично според мен ще тая година му предстоят провали!Не вярвам да остане повече от година!

Link to comment
Share on other sites

Уволнен е... но и да не беше щеше да напусне... знаеш къде да четеш и знаеш на кой тряя да вярваш за инфото....

 

Аян да го видим с Родопа пък след това ще говорим... Бонев абсурд...

Link to comment
Share on other sites

Тва което се случи е абсолютно нормално!Според мен Едо въобще не е уволнен а сам е напуснал защото знае че ако започне провал след провал всички набързо ще забравят за шампионската титла и мачовете с БОЛТАН!Аян Садъков е бил навремето добър футболист дори играл за година и при нас,но лично според мен ще тая година му предстоят провали!Не вярвам да остане повече от година!

Аян не е никакъв треньор. Аз сега не го понасям (като директор на школата ни) пък камоли като старши-треньор. Той ще води временно отбора най-късно до лятото, макар че и това ми се вижда много, пък след това ще видим

Link to comment
Share on other sites

Спомням си в "Б" група, пак бяха уволнили Едо(само че наистина заради слаби резултати) и пак Садъков го наследи. След тва тръгнахме необичайно добре - с изненада в Благоевград! Дано и ся да тръгнем както трябва. Радващото е че в момента имаме едни от най-изявените млади таланти. те са ни гаранция за бъдещето

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...