Jump to content
BulForum.com

Уволниха Ераносян


N00KiE

Recommended Posts

Наставникът на Локомотив (Пд) Едуард Ераносян е уволнен от клуба, съобщи радио “Гонг”. Новината беше потвърдена от изпълнителния директор на пловдивчани Емил Наков. Според него Едо е изгонен “за лоши резултати и за изявления, уронващи престижа на клуба”. В четвъртък Ераносян заяви след края на реванша с Болтън, че не знае какво ще стане с клуба. Ръководството на Локо (Пд) го освобождава за втори път.

 

Май това е началото на края...

Link to comment
Share on other sites

Това си е изненада за мене.. :) Сигурно ще дойде Вили Вуцов :D

Според мен,Локото само ще загуби от уволнението на Едо :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не е изненада от два дни насам, че и повече.

 

Искам да предупредя фенове на Ботев да не пишат в темата освен ако не смятат да пишат нещо сериозно и смислено щото иначе яко с резачката...

 

*edited

Link to comment
Share on other sites

ем аз съм "ЖЪЛТУР" но ше пиша

такаам според мен това наистина е началото на края ако наистина се окаже верен слуха че ЦСКА са подписали с 4 играча на локото то от локо нищо няма да остане ... иначе конкретно за ераносян добре изведе локото до шампиони но пък последния сезон говореше какви ли не глупоси а и локото имаха доста "оредени" според някои мачове та покрай едо обстановката беше винаги напрегната но пък сега не знам кой може да помогне на локо май никои...

 

офтопика малко : тва "жълтури" като обида ли трябва да се разбира ?

Link to comment
Share on other sites

don_anton, такива мнения са ОК и няма нищо лошо в тях, но нали знаеш защо се затварят всички теми за пловдивските отбори. Затова който иска да пише простотии да го направи на място, което е нормално за такива неща, защото това тук не е.

 

Жълтур не - но щом се обиждате - едитнах го с по-нормално. Използвах тази дума като по-силна забележка за глупостите, които се очакват и злобните постове.

Link to comment
Share on other sites

ем аз съм "ЖЪЛТУР" но ше пиша

такаам според мен това наистина е началото на края ако наистина се окаже верен слуха че ЦСКА са подписали с 4 играча на локото то от локо нищо няма да остане ...

 

 

Говори се ,че и Левски ще привлече 4-ма играчи на Локото...Предполагам,че това са само спекулации,но ако не са, на Лаута ще останат без играчи :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Много бързо се забравят хубавите неща :huh:

Когато станахме шампиони се говореха глупости от рода на: "Ераносян ще води отбора още поне 20 години"

Лично аз изпитвам смесени чувства, защото по времето на Еду дойдоха най-добрите моменти за отбора, но той в никакъв случай не е голям треньор.

Така или иначе бъдещето за Локомотив е доста неясно в момента :(

Link to comment
Share on other sites

съдба.. както дойда при тях играчите от кюстендил така и ще си тръгнат... кофти за плд футбол ако уволнението на ераносян е само началото на краша на локо но можеби някои ще ги купи има време

Link to comment
Share on other sites

Говори се всичко - истината е, че ако се подпишат договори то засега ще са предварителни и ако има нещо реално то ще е през зимния трансферен прозорец.

 

Интересно ми е Велко Христев как ще го продадат... идеята е да се продадат звездите на отбора с цел продажбата на клуба, но дали ще стане ще се разбере след месец, два, а защо не и лятото.

Link to comment
Share on other sites

София. Бившият национал Аян Садъков е най-вероятният заместник на Едуард Ераносян в Локо Пд, научи Агенция Фокус . Преди няколко часа стана ясно, че Ераносян е бил уволнен от клуба. До момента Садъков работеше в Детско-юношеската школа на Локо. Той е участник на Мондиала в Мексико през 1986 година, като в кариерата си има над 80 мача за националния отбор.

 

тва ако стане не знам :) Арменец, циганин ...след това може би турчин ? :)

Link to comment
Share on other sites

тва ако стане не знам :) Арменец, циганин ...след това може би турчин ? :)

Точно за такива подмятания говорим... пишете си ги другаде.

 

Аянчо много ясно, че не е никакъв тренер... ако някой го остави да се води тренер той значи не разбира от футбол. Несериозно е да се очаква, че той ще води отбора постоянно, поне за мен. Дали е случайно, че се казва, че той ще ВОДИ тренировката, а не че ще е НОВ тренер на отбора?

Link to comment
Share on other sites

Хмм. Интересно, но за пореден път доказваме, че нямаме футбол. Това е нещо от рода на ЦСКА. Когато станаха шампиони и след това уволниха треньора си. С Локо става същото. 2-3 провала и веднага го гонят. Малко е странно, но ... Явно всичко добро се забравя твърде бързо ...

Link to comment
Share on other sites

Хмм. Интересно, но за пореден път доказваме, че нямаме футбол. Това е нещо от рода на ЦСКА. Когато станаха шампиони и след това уволниха треньора си. С Локо става същото. 2-3 провала и веднага го гонят. Малко е странно, но ... Явно всичко добро се забравя твърде бързо ...

dunata, не е тва причината за уволнението... не са резултатите...

Link to comment
Share on other sites

dunata, не е тва причината за уволнението... не са резултатите...

 

Ами ? Да не са пак някакви измислици ? Както стана първия път ? И след 10 дена пак да го назначат ? :huh:

Link to comment
Share on other sites

04.10.2005 20:02 ч.

Sport.Plovdiv24.com

 

Едуард Ераносян не е бил уволняван а сам е напуснал отбора. Причината за това е неясното бъдеще на клуба след убийството на финансовия благодетел Георги Илиев.

 

Арменецът нямаше договор с клуба той работеше на устна договорка с покойния Георги Илиев.

 

Версията за уволнението бе разпространена от Емил Наков, за да не бъде обвинен Ераносян, че първи напуска потъващия кораб на ексшампионите от Локомотив Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Лошо за Локото... да не земат да се разпаднат :blink:

че няма да има дерби :\

няма, споко :)

 

че уговорката наречена Левски - ЦСКА още я наричат 'дерби'...

Link to comment
Share on other sites

Честно да ви кажа, Локото ще дойдат на положението на Ботев след около година(ако естествено не се разпаднe, което мисля че няма да се слyчи)!Просто ако наистина 4-ма заминат за Цска, още толкова кам Левски и те ще останат резервите с юношите, заедно с треньор като Садъков (не че Едо беше кои знае какъв спец) просто отбора ще се върне няколко години в миналото и ще си припомни как е в "Б" и заедно с Бoтев ще се лутат и ще игарят ролята на асансьори(за Ботев силно се надявам че няма да е така) :punk

Link to comment
Share on other sites

ultra_botev, важното е, че и Ботев и Локомотив никога няма да спрат да съществуват - в каквато и да е форма. И това е много по-важно от постоянни победи и шампионски титли. Един отбор не е ръководство, играчи... един отбор е най-вече публиката, а тя няма да спре да съществува за тези два отбора...

Link to comment
Share on other sites

За нас (мен) няма лошо, ако политиката на клуба се промени и се започне с юноши на клуба да се играе :D , но все пак не ми се иска Локо да играят ролята а "асансьор" между "А" и "Б" и невярвам, че чак толкова лошо може да стане. Можеби на тоя етап Локо ще се намира някъде към "златната среда" но след време (2-3 години) е възможно отборът да се възроди отново. С две думи - оптимист съм :D :)

Link to comment
Share on other sites

Еми според мен увелнението на Ераносян не е грешка с оглед на последните игри на отбора.И аз съм канар.но се надявам клуба да не се разпадне заради традициите на пловдивския футбол.Според спекулациите много основни футболисти ще заминат в посока София,но ако стане така Пловдив ще има възможност да покаже какви футболисти произвеждат школите на отборите от града под тепетата.Едно е ясно- дербито няма да умре!!! :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

За нас (мен) няма лошо, ако политиката на клуба се промени и се започне с юноши на клуба да се играе :D , но все пак не ми се иска Локо да играят ролята а "асансьор" между "А" и "Б" и невярвам, че чак толкова лошо може да стане. Можеби на тоя етап Локо ще се намира някъде към "златната среда" но след време (2-3 години) е възможно отборът да се възроди отново. С две думи - оптимист съм :D :)

 

 

Локомотивчо , мой човек, и аз преди 6г. ( да, вече 6г. Селския е президент и собственик на Ботев) и аз не вярвах ,че Ботев ще се превърне в асансьор - но ето ти резултата : 2 пъти за 6 години в "Б" група.Най-лошия период в историята на клуба. Още повече ,когато Христолов дойде в Ботев ,през първия сезон той накупи немалко добри футболисти и с М.Бакалов като треньор отбора лека полека започна да играе добре и да побеждава особено през тогавашния пролетен полусезон. И след това дойде един нареден мач с ЦСКА и всичко тръгна надолу.

Но както и да е ,отклоних се малко от темата. Мисълта ми е че в момента едва ли обикновения фен на Локо е в течение на нещата които се случват и ще се случват , според мен е възможно и най-лошото за Локо да се случи. От мои приятели локомотивци ,а и от писанията по пресата разбирам че сега се гледа как да се продадат добрите футболисти(а кинтите отивали директно при Мая Илиева - не в клуба) ,а за бъдещето никой нищо не казва.

Така че времето ще покаже само какво ще стане с Локо...

Link to comment
Share on other sites

За мен няма по-добър специалист от Ераносян в България(може би само Йешич).Това е ясен знак за сериозна криза в Локо.Който и да назначат няма да се справи по-добре.

накратко от темата в спорт.бг

 

а) Едо не е трябвало да говори преди 40-те дни от смъртта на Жоро, така са се разбрали - но Едо не е спазил думата си

б) Едо разправя за неплатени заплати - платено е всичко, даже тия дни взимат заплати - едни премии не са платени само (по вътрешно инфо)

в) Бонев води спонсор - щом Бонев идва в клуба Едо няма място в него и ако не го уволнят ще напусне сам

г) Наков е следващия, въпреки, че Наков е уволнил Едо

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...