Jump to content
BulForum.com

fitnes maniacite ne gi biva v legloto ?


zlobil

Recommended Posts

Ето направо статията.

"Когато един мъж се занимава прекалено много с културизъм и фитнес, допълнително подсилва организма с анаболи и добавки . Така половата му система отива на кино и той не само че не може да прави секс, но и става безплоден." информира д-р Алън Ригвърд от университета в Сиатъл, Сащ.

..

После следва супер компетентното мнение на "д-р"-а върху стероидните цикли. Има уникално весели моменти. Ето един пример:

"Мъжът се превръща в девойка-няма желание за секс, от нищо не се възбужда. За да не се превърне в жена окончателно , културистът си инжектира естроген, който активира отново производството на тестостерон и те прави отново мъж.

..

И изводът:

"Вашият съпруг, дето не си вижда палците от биреното шкембенце, е по-голям звяр в леглото и от Мистър Олимпия."

Еми да й го турим и у журналистката заспала. Са си представям колко родители ще забранят на децата си да ползват добавки или въобще ще им забранят да тренират. То било много интересно да си журналист. Пишеш си статиики, преписани кой знае откъде и изрязани, за да са по-впечатляващи, без да си имаш и най-малка идея от материята, в/у която пишеш.

_________________

 

 

temata sam q izkopiral ot bb-team.org ama mi se stori interesna i re6ix da q spodela s tezi koto ne vlizat tam az li4no po-golemi prostotii ne sam 4el kajete si i vie mnenieto :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

няма нищо лошо в фитнеса, но използването на химия си е чиста простотия, после тялото което винаги си желал няма да ти върши никаква работа...според мен тринировките за здраве са много по-ценни от лежанката и разни др такива.

Link to comment
Share on other sites

No predpolagam 4e i zavisi ot tova kakav e organizmat ti i s kolko "himiq" se tap4e 4ovek.Edin pi4 pie6e hap4eta za invalidi za da natrypa po-barzo myskylna masa i sled dve godini 4erniqt my drob se razkapa.Az li4no ne piq ni6to i vijdam 4e pak ima rezyltat-vqrno po-bavno stava ,no na jenite im haresva da samvinagi gotov za deistvie :rolleyes: :D

 

P.S. Sajelqvam za dvata si poredni posta,no ne6to pak mi se precakva net-a :angry1

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахах хапчета за инвалиди хахахахахахаха Личи си че си много наясно... Тоя твоя приятел явно е бил някъв разбирач кат теб и затва са се получили такива работи...

По темата: на тия доктори и журналсти мога само да им кажа да си еб*т майката

Link to comment
Share on other sites

аз ви кажа дигам си за кеф не гълтам химии нито добавки несъм тръгнал гоня някви рекорди нито да имам ръка 50 става си ми оная работа и вобще неми пука кои кво говори или пише :D

кои кот иска да пие или дане пие тва си е негово решение

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Qvno ti ne si naqsno sas si4ko "profesore"-za6toto ima takiva hap4eta i horata bez race ili kraka gi piqt za da im zaqknat krainicite g-n genii,no tova si e tvoi problem.Pii si himiq na volq pravi se na razbira4,ama kato my doide vremeto 6te razbere6 4e ne si naqsno sas si4ko,se pak ne ti go pojelavam.

peace

Link to comment
Share on other sites

Qvno ti ne si naqsno sas si4ko "profesore"-za6toto ima takiva hap4eta i horata bez race ili kraka gi piqt za da im zaqknat krainicite g-n genii,no tova si e tvoi problem.Pii si himiq na volq pravi se na razbira4,ama kato my doide vremeto 6te razbere6 4e ne si naqsno sas si4ko,se pak ne ti go pojelavam.

peace

Ами айде тогава разбирачо кажи един-два медикамента за инвалиди...

Link to comment
Share on other sites

тука пак е станало весело. наистина мнението на доктора е много "компетентно": да инжектираш естроген за да произвеждаш тестостерон. е това е баси малоумието. кой ли университет се е излъгал да му даде диплома на тоа и дали изобщо има такава, щото иначе даскала му по биохимия трябва да е спал като му е писал оценката.

и интересно как всички мои познати, които са на стероиди или са били, място не могат да си намерят от одървяне и един даже сериозно беше поразпорил приятелката си от зор и бързане.

импотенцията на спортистите е оправдание на мързеливите, за да не се занимават със спорт! и е едно от най-често срещаните.

вярно е че има отклонения и наистина са възможни странични ефекти, но става дума за случаи от 60-те и 70-те години, когато науката още не се беше задълбала сериозно в спортните храни. сега е възможно да се случи само при изключително малоумие и необразованост на ползващия или на предписващия лекарствата.

Link to comment
Share on other sites

steroidite sa lekarstva prednazna4enie za po-barzo vastanovqvane no vzemani v po-visoki koli4estva stavat dosta golqm plus pri trenira6tite makar 4e az li4no neznam steroidi koito sa po prednazna4enie za invalidi e napalno vazmojno i vse pak mi e interesno za nqkoi imena,,, ?! i o6te ne6to kakvo razbira6 pod invalidi -trudno podvijni xora ili ... ?

Link to comment
Share on other sites

Pod invalidi rabiram hora bez kraka ili race.Primerno,ako 4ovek nqma kraka toi pie nqkvi hap4eta za ykrepvane na myskylatyrata na racete,za da my zaqknat pove4e.A ina4e imena ne znam prosto za6toto ne me interesyva s kakvo se tap4at nqkoi ot poznatite mi,no ako ti e interesno 6te popitam pi4a kvo e pil.

Link to comment
Share on other sites

Pod invalidi rabiram hora bez kraka ili race.Primerno,ako 4ovek nqma kraka toi pie nqkvi hap4eta za ykrepvane na myskylatyrata na racete,za da my zaqknat pove4e.A ina4e imena ne znam prosto za6toto ne me interesyva s kakvo se tap4at nqkoi ot poznatite mi,no ako ti e interesno 6te popitam pi4a kvo e pil.

Няма такива хапчета от които да ти заяква определена част от тялото... И да интересно ми е питай го :huh:

Link to comment
Share on other sites

Pod invalidi rabiram hora bez kraka ili race.Primerno,ako 4ovek nqma kraka toi pie nqkvi hap4eta za ykrepvane na myskylatyrata na racete,za da my zaqknat pove4e.A ina4e imena ne znam prosto za6toto ne me interesyva s kakvo se tap4at nqkoi ot poznatite mi,no ako ti e interesno 6te popitam pi4a kvo e pil.

marto_palen_hal.......

Link to comment
Share on other sites

някое маце няма ли да си каже мнението, все пак! :)

Не иска да излага фитнесманиаците :laughing: :)
Link to comment
Share on other sites

Някое маце няма, ама аз се сетих за моя съквартирантка, която имаше далеч повече опит от мен...та тя един ден ми се оплака, че мъжете, които имали готини тела постигнати с фитнес били с по-малки пишки. Незнам доколко това е вярно или тя просто е имала кофти късмет. Ще изкажа мнение като понатрупам повечко опит, ама незнам как ще стане това при положение, че с посетителите на фитнес залите нещо не се харесваме взаимно :P

 

miro123: Абе то като влезне вътре няма значение размера на бедрото, а на други неща, все пак тя не ги е гледала, а употребявала по предназначение.

Link to comment
Share on other sites

Някое маце няма, ама аз се сетих за моя съквартирантка, която имаше далеч повече опит от мен...та тя един ден ми се оплака, че мъжете, които имали готини тела постигнати с фитнес били с по-малки пишки. Незнам доколко това е вярно или тя просто е имала кофти късмет. Ще изкажа мнение като понатрупам повечко опит, ама незнам как ще стане това при положение, че с посетителите на фитнес залите нещо не се харесваме взаимно :P

 

miro123: Абе то като влезне вътре няма значение размера на бедрото, а на други неща, все пак тя не ги е гледала, а употребявала по предназначение.

снеж,

при цялото ми уважение, но изказването в стил "чух от една приятелка...." или "една жена каза, че...." си е също толкова смислено колкото и статията горе. а и там се говореше не за размери, а за можене. наистина като понатрупаш опит с мъже-спортисти (независимо какви, давам ти право на избор все пак :)) мнението ти би било ценно. засега обаче всичко си остава в стила на жълтите вестници - много думи и нищо достоверно.

 

п.п. нямам нито идеално тяло, нито огромен член. но този погрешен комплекс, че спортистите са импотентни пречи на много хора да се заемат със сериозни тренировки. признавам и мен ме е било (и все още ме е) страх да тренирам поради това или други суеверия (знаете ли защо културистите са ниски? щото щангите ги сплесквали, а не щото с по-нисък ръст могат да вкарат повече мускулна маса в дадена категория и да придобият по-добри пропорции). засега обаче не съм открил нито едно от двете споменати да е вярно.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...