Jump to content
BulForum.com

лична охрана


Recommended Posts

axm ili magnik na 4eloto i da si sloja gaiki v k..a ... sega seriozno az li4no pove4e xora koito sa nqkvi oxraniteli sam vijdal sa ili golemi ili s nqkvi umeniq primerno karatist , boksior ala-bala a ne piklivci koito cql jivot sa qli bani4ki i sa pili vodki i sa 50 kila ....taka 4e tova da si golqm e edin plus......ili sq 6te mi kajete 4e az primerno nqkav 100 kila muskuli nqma da ima 6ans sre6tu 2-3ma po 50 kila koito nikoga ne sa sportuvali a prosto gledat stra6no.....ne misla.....makar 4e vie mojete da si sportite do utre za men prosto nqma smisul tova e moqta gledna to4ka be6e kakto vie kazvate seki vtori 6te6e da e nqkav vid oxrana....

Link to comment
Share on other sites

Е това за пишката беше в кръга на шегата ;)

Тука никой не говори за пикльовците с баничките, идеята е, че идеалния охранител няма да е някакъв дебел глиган(разбирай сто кила мускули), а някой с нормално телосложение и бойно изкуство, или пък бокс, плюс още няколко неща, защото и това не стига

Link to comment
Share on other sites

a za6to ne ?

Оф злоба.....Мислиш ли че като си фитнесжия тип"анабола прави вола" едно малко квакащо китайче тип "безмоторен самолет" няма да те направи на киуфте тип "ходжа паднал от джамия"

Link to comment
Share on other sites

Абе един охранител на първо място трябва да има мозък!

Щото така като ви слушам вместо охранител по-добре си вземете крокодил или някое обучено куче! По ще ви свърши работа!

Точно :)

Link to comment
Share on other sites

Vie otidohte na drugata krainost...za kvo shte mi e nqkoi magistar ikonomist da me pazi? A i nqkoi hora iskat da si li4i, 4e imat ohrana...a i shtom sa reshili da si naemat ohrana, zna4i ima za kakvo. To boq/strelbata po 4ovek se planira...taka 4e i super veika da e bodyguarda, ako se mukne vse sled teb...rabotata e qsna.

To po vashta logika, skoro shte kajete za kvo mi e i nqkav karatist, sled kato s edin gazov pistolet sam go pratil da reve na mai4inoto ramo.

Vav firmite 'bodyguard' e neshto obshto...t.e. 4oveka si ima predstava ot dosta neshta. Za tova i tazi obqva tuk si e smqh...osven ako ne otgovarq na neq nqkoi rabotesht vav firma kato takav, reshil da si dokara neshto otgore.

Link to comment
Share on other sites

Оф злоба.....Мислиш ли че като си фитнесжия тип"анабола прави вола" едно малко квакащо китайче тип "безмоторен самолет" няма да те направи на киуфте тип "ходжа паднал от джамия"

 

ako be6e 4el postovete mi po-nagore 6te6e da razbere6 ......

1. az kazax 4e predpo4itam po-golemite nikade ne sam kazal 4e nqkav kitaec nqma me napravi na kiufe , sazdarma ili tam kvot sa seti6

2. spora be6e 4e za da si oxrana trqbva da ima6 nqkvi dadenosti ili umeniq a ne koi ot dvata vida oxrana e po-dobra 4atka6 li ?

3. predi da napi6ete ne6to pro4etete kvo sam napisal az predi tova opitaite se da go osmislite i togava pi6ete nqkvi takiva mneniq.....

 

 

i 4-to 6to ne si napravim 1 tema i tam da s sporim... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Повечето мнения са далеч от истината! Трябваше да се вникне в проблема на човека и тогава да се реши каква точно охрана ще е най-добре за случая му!

Иначе всяка една от изброените от вас категории има приложение, включително и планините от мускули,които според моето скромно мнение придават само външен вид на охраната,но не и стойност!

panda,съжалявам че прочетох късно темата,иначе щях да ти помогна!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ако все още имаш нужда от лична охрана,посто се обади на 0885070407,този човек ми е приятел и ще ти свърши работа. Обясни му какъв ти е проблема и ти гарантирам че вече няма да го имаш.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...