Jump to content
BulForum.com

Най-секси гърди(женски!)


Recommended Posts

а втората........не искам да я коментирам,кой по дяволите харесва подобни безобразия :wacko: :ph34r:

 

Хора, които харесват симпатични мадами ? А и гърдите са добре, докато са облечени :P

 

Дадените от Камен са симпатични, но миниатюрни

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 754
  • Created
  • Last Reply
Ей това са хубави гърди:

 

http://zna.nu/vg.php?id=1126186414&pic=1

 

Мен пък тая не ме кефи.Като започна да е тропам ще се разтропа като стара печка щото е само кожа и кокал.Не ме кефи изобщо :sick

 

Вероника Земанова си е друго нещо :love :wub: :love Тя си ми е любимката. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Мен пък тая не ме кефи.Като започна да е тропам ще се разтропа като стара печка щото е само кожа и кокал.Не ме кефи изобщо :sick

 

Вероника Земанова си е друго нещо :love :wub: :love Тя си ми е любимката. :rolleyes:

 

хаха бая тропане ще да е :) Тази бих разклатил като печка раховец :love

Link to comment
Share on other sites

Това за "Раховеца" нещо не го схванах... :wacko: ...иначе "онази" на линка не е зле. Малко силиконче си има, но е умерено. Като заговорихме за силикон - ето още една с умерено количество от него:

преден изглед

заден изглед

:)

 

бонус: "легнал" изглед

:laughing:

Нещо не ти работят линковете...

Работят, работят... :tongue

Link to comment
Share on other sites

а пък втората е бахти косматото чудовище :wacko:

Е, не навсякъде са разпространени епилаторите :D

Link to comment
Share on other sites

Относно "Раховеца" както го нарече имах предвид че ако правя "Кекс" с таз мадама няма да се чува характерното плющене а тропане на кокали щото друго няма ;) Пък и като е хвана за дупето примерно пак кокал а не мекичко такова :love Същото и за ръката.То хубаво слаби ама поне да има малко мръвка се закача за някъде :D

Link to comment
Share on other sites

 

първата е ужас втората е още по-голям ужас,космясал на всичкото отгоре!

а,тук- моля те спри се!откъде ги изравяш тия :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

първата е ужас втората е още по-голям ужас,космясал на всичкото отгоре!

 

а,тук- моля те спри се!откъде ги изравяш тия :wacko: :wacko:

Това е тема за гърдите, нали така? Не мога да разбера какво не им харесваш и на трите вида гърди :unsure: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Това е тема за гърдите, нали така? Не мога да разбера какво не им харесваш и на трите вида гърди :unsure: :blink:

аз пък не мога да разбера кво им харесваш толкова,че и на трите вида :wacko: гърди(забравих)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ами наистина са яки.Кефят ме :punk

 

 

аз пък не мога да разбера кво им харесваш толкова,че и на трите вида :wacko: гърди(забравих)

 

Ами како ти като си толкова критична дай снимка на твойте да ги оценим дали ги биват или не ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...