Jump to content
BulForum.com

NipSlip на Нели от "Огледала"


Recommended Posts

f_72463490.jpg

 

Тук има NipSlip (превод : измъкване на зърно) на моята персонална любимка Нели от "Огледала".

 

:wub: :wub: :wub: :love

Link to comment
Share on other sites

Тази между другото винаги ме е изумявала, всъщност някъде четох на колко години е и е СУУУПЕР запазена! (Все пак води предаване за разкрасяване и тям подобни работи :) )

Link to comment
Share on other sites

Това е жената на Иво Карамански. Карамане, затова ли толкова рядко се вясваш във форума, мръсник и лъже, че на шофьорски курсове ходил :devil :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Photoshop?

:D По скоро самореклама. Снимката е от dir.bg

 

Тази между другото винаги ме е изумявала, всъщност някъде четох на колко години е и е СУУУПЕР запазена! (Все пак води предаване за разкрасяване и тям подобни работи )

 

Като си помислиш че е и раждала ! Ще взема и аз да стана мафиот - ако ч...кат такива жени. Нищо че смъртността е висока :pirate

Link to comment
Share on other sites

Хъх, браво. Ако можеш да намериш нещо подобно за Петя от Канал 3...... :punk

 

Тази и аз я харесвам, но : first things first. Нели има стил (докато онази само ц..ци). :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Тая е супер противна--->грозна,тъпа,да не говорим чия жена беше.Ареее :angry:

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм я харесвал, още преди онази фотосесия за онова френско състезание...Просто пичката е супер яка.

Аз скоро я видях и на живо също е много красива. Просто си е запазена, въпреки, че е на 30 и кусур години. Гимнастичка, какво да говорим повече... :rolleyes:

А какво тяло има след като е родила. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Хъх, браво. Ако можеш да намериш нещо подобно за Петя от Канал 3...... :punk

Ги пък как мошеж да сравняваш Нели от "Огледала" и Слонът от страната на Скиорът :confused То на оная всичко е супер голямо (без да е висока), явно не си я виждал в целия и блясък => Петя е зле е!

Link to comment
Share on other sites

То просто вади очите :D

 

Ми то с тва зърно ... :love А тея цици (като и гледам другата, доколкото си личи през роклята) или някой хирург си е поиграл върху тях или дядо Господ наистина съществува! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...